ABC ubytováníABC ubytování cestování

 

 

 

 

 

 

Silvestr 2013 - již přijímáme objednávky

 

 

 

 

 

 

Chcete strávit Vánoce a Silvestra s rodinou či partou přátel mimo domov (Silvestr 2013 na horách)? Nyní je ten nejlepší čas pro Vaši rezervaci. Máme stále volné kapacity (až 34 lůžek) za bezkonkurenční ceny (Silvestr pro skupiny Ústecký kraj). Kontaktujte nás co nejdříve a využijte tak možnost sestavení Vánočního pobytu dle Vašich přání (Vánoční pobyty pro rodiny). Nabízíme stylově zařízené dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, ale také apartmány s kuchyňkou až pro 6 osob (Ubytování apartmány Ústecký kraj). Dle Vašich individuálních přání a požadavků můžeme zajistit večerní raut a přípitek (Rauty pro firmy Ústecký kraj). Náš nově otevřený rodinný penzion nabízí nejen ubytování se snídaní za příznivé ceny, ale také finskou saunu až pro 10 osob a fitness (Rodinný penzion Ústecký kraj). Splňte si Vaše Vánoční přání a přivítejte rok 2014 netradičně!

Nechcete letos trávit Vánoce sami (Vánoce a Silvestr 2013 Lužické hory)? Chcete si zalyžovat, zároveň zažít tu pravou atmosféru a odpočinout si během vánočních svátků v příjemném prostředí zasněžených Lužických hor (Horské ubytování Lužocké hory)? Rádi Vás voňavým svařákem přivítáme u rozehřátého krbu, samozřejmostí je typická Štědrovečerní večeře (polévka, smažený kapr, řízek, vinná klobása a bramborový salát), pro nejmenší také cukroví a malý dáreček pod vánočním stromkem (Vánoce s malými dětmi Lužické hory). Zajistíme Vám zapůjčení lyžařského setu, zdarma Vám půjčíme sáně či boby a po aktivně stráveném dni si jistě rádi odpočinete v naší finské sauně. Při včasné rezervaci do 12. 12. 2013 pobyt pro 2. dítě zcela zdarma.

Cena balíčku 24.-25.12.2013:

1 x Ubytování + Štědrovečerní večeře, 1 hod v sauně

Dospělá osoba 990,- Kč

Děti do 12 let 550,- Kč

Od 25.12.-3.1.2013 cena za os/noc 800,- Kč včetně snídaně

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu: Dvůr Pohody

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 139     rss: novinky akce   výměna odkazů