ABC ubytováníABC ubytování cestování

AKTUALITY v Congress & Wellness Hotelu Park Holiday

 

Díváte se z okna ven a myslíte na to, že víkend strávený na lyžích se zdá v nedohlednu? Neklesejte na mysli. Nedostatek sněhu má také své výhody – je to ideální doba pro poznávání měst. Počasí je stále více podzimní než zimní a centra metropolí ještě nejsou přeplněna turisty. Využijte letošní mírnou zimu k poznávání krás Prahy. V Parku Holiday je Praha přívětivým a klidným místem k pobytu a relaxaci, a přesto máte centrum v pohodlné dojezdové vzdálenosti. 

Jen co z obchodních pultů zmizely vánoční kolekce, překvapila nás záplava čokoládových srdíček… Ano, svátek svatého Valentýna se kvapem blíží! Pokud si chcete být jisti, že s Vaším letošním valentýnským dárkem neuděláte krok vedle, rezervujte si pro Vás a Vaší drahou polovičku nás speciální Valentýnský balíček, který můžete čerpat během celého února.

Při jakékoliv Vaší rezervaci pak rozhodně nezapomeňte využít náš nový promokód, díky kterému získáte slevu na  Vaše ubytování!

 

Jen Vy dva – to je naše „Valentýnská romance“

 

Valentýn se blíží…
Pánové, hýčkejte Vaší partnerku luxusní relaxační masáži a návštěvou prvotřídního wellness. Samozřejmě také za Vaší přítomnosti. Dámy, co je lepšího než potěšit muže jedinečným gurmánským zážitkem a přitom nestrávit několik hodin v kuchyni? U nás budou uspokojeny všechny Vaše chutě a smysly!

Začněte se již pomalu hřát myšlenkami na blížící se oslavu svátku svatého Valentýna a překvapte svého partnera romantickým pobytem u nás.

Valentýnská Romance – cena balíčku 5.050,-Kč/ 2 os./ 1 noc
Promokód: PARK5 (při použití promokódu 4.798,-Kč)

Více informací: ZDE »

 

 

Výstava Xénie Hoffmeisterové – „Každý den je jiný“

 

Připomínáme, že v umělecké galerii Parku Holiday probíhá do 20. 3. 2013 výstava velkoformátových obrazů temperamentní umělkyně Xénie Hoffmeisterové, slovenské rodačky, která působí v Praze na Malé Straně!

Některé z obrazů najdete v naší fotogalerii na facebooku: ZDE »

Výstava je prodejní, čili pokud již nějaký obraz vidíte nad Vaším krbem či jídelním stolem, můžeme zprostředkovat kontakt přímo na umělkyni.

Všichni příznivci současného umění jsou vřele zváni – VSTUP ZDARMA!

 

 

Speciální sleva na ubytování

 

S novým rokem je tu i nový promokód!

Jakmile si budete rezervovat jakýkoliv Váš pobyt přes naše rezervační stránky, zadejte promokód ve tvaru PARK5 a získáte na Váš pobyt 5% slevu. Sleva se vztahuje na VŠECHNY NABÍDKY, tedy jak na speciální pobytové balíčky, tak i na akční nabídky. Při pobytu na 2 noci tak můžete získat i slevu 15%.

online rezervace ubytování »

 

Těšíme se na Vás:  Park Holiday Congress & Wellness Hotel

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 127     rss: novinky akce   výměna odkazů