ABC ubytováníABC ubytování cestování

Přijeďte si užít krásnou jižní Moravu

Penzion Na Vyhlídce se nachází v Pavlově u Mikulova (ubytování v penzionu Pavlov a okolí). Svojí polohou tak láká turisty mířící na jižní Moravu (ubytování v penzionu jižní Morava). Turisté zde mohou obdivovat krajinu Pálavy, Mušovských jezer i Lednicko-valtického areálu (ubytování pro pěší turisty Pálava a okolí). Pálavské vrchy a jejich okolí patří k vyhledávaným turistickým i cykloturistickým místům v České republice i v jihomoravském kraji (dovolená pro turisty Pavlov a okolí). Penzion Na Vyhlídce nabízí krásný výhled na hrad Děvičky. Obec Pavlov je vyhlášená svým bohatým folklorním i kulturním životem a místní vinařské uličky i náměstí v Pavlově jsou pověstné svou architekturou (rodinná dovolená Pavlov a okolí).

      

Okolí Mikulova a Novomlýnských jezer je oblíbeným výletním místem pro cykloturistiku i turistiku díky dobře vybudované síti turistických, cykloturistických i vinařských stezek (dovolená pro cyklisty Pavlov a okolí).  Značená turistická trasa Děvín Vás provede chráněnou krajinnou oblastí po Pálavských vrších, kolem Pavlova, Dolních Věstonic, Horních Věstonic i Klentnice (aktivní dovolená, ubytování pro pěší turisty Pavlov). V nedaleké vodní nádrži Nové Mlýny je možnost užít si vodních sportů (ubytování s vodními sporty jižní Morava). Od koupání až po windsurfing nebo kite (windsurfing Nové Mlýny). Pro příznivce plachtění je možnost navštívit yacht klub přímo pod obcí Pavlov (yacht klub Pavlov a okolí).

Každý kdo má rád přírodu, sport, památky, aktivní pohyb nebo i posezení u dobrého vína, bude v penzionu Na Vyhlídce víc než spokojen (dovolená pro všechny věkové kategorie Pavlov a okolí).

Penzion Na Vyhlídce Pavlov u Mikulova nabízí možnost celoročního ubytování ve dvanácti samostatných stylově zařízených apartmánech (ubytování v apartmánech Pavlov a okolí). Ke každému pokoji patří domácí vinotéka, pro volnou konzumací vín. Všechny apartmány jsou plně vybaveny kuchyňkou, koupelnou a WC. Kuchyňka je vybavena rychlovarnou konvicí, lednicí, mikrovlnou troubou, sporákem. V celém areálu poskytujeme WIFI připojení zdarma (penzion s připojením k internetu Pavlov a okolí). Každý, kdo přijede svým autem, ho může bezpečně zaparkovat na uzavřeném dvoře (ubytování s bezpečným parkováním Pálava o okolí).

      

K penzionu dále patří vinný sklep pod penzionem, s krbovými kamny, kde mohou milovníci vína ochutnat a zakoupit pálavská vína (vinný sklep s ubytováním Pavlov a okolí). V nabídce je příjemné posezení s možností degustace vín. Vinný sklep je připravený až pro 40 osob a je možné zde pořádat rodinné i firemní akce. Součástí degustačního večera je ochutnávka pálavských vín, studená kuchyně dle požadavků hostů a je možné zajistit i hudbu (dovolená s živou hudbou Pavlov a okolí).
Sklenku vína je možné si vychutnat i pod pergolou s grilem nebo na terase ve dvoře penzionu (ubytování s degustací vína Pavlov a okolí).

                     

V těsné blízkosti penzionu se nachází restaurace, prodejna, bowling, sklepní uličky s vinnými sklepy (dovolená pro rodiny s dětmi Pavlov a okolí).
Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, milovníky turistiky i cykloturistiky.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Penzion Na Vyhlídce

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 219     rss: novinky akce   výměna odkazů