ABC ubytováníABC ubytování cestování

Vinný sklep a penzion U Vinohradu

Srdečně Vás zveme do našeho vinného sklípku a penzionu s vinařstvím ve Velkých Bílovicích, největší vinařské obci v České republice. Náš penzion U Vinohradu je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy - Lednicko-valtického areálu, Pálavy a Pavlovských vrchů. Ubytování se nachází v části vinných sklepů Pod Púrynkama v nově otevřeném penzionu, kde Vám rádi nabídneme degustaci vín u dobrého jídla ve vinném sklípku, který je součástí penzionu. Kapacita posezení je 50 osob. Víno, které můžete u nás ochutnat je z hroznů našich vinohradů. Klademe důraz na nejmodernější technologie při jeho výrobě. V nabídce máme jakostní a přívlastková vína.

Ubytování nabízíme v sedmi pokojích
  • 5 čtyřlůžkových pokojů
  • 1 třílůžkový pokoj
  • 1 dvoulůžkový pokoj

Celková kapacita penzionu je 25 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, WIFI připojení.

Penzion U Vinohradu je vhodný pro všechny, kteří hledají kvalitní ubytování za příznivé ceny na jižní Moravě. Mohou se zde ubytovat jednotlivci, páry, rodiny s dětmi, cyklisti, turisti, milovníci vín ale i osoby na služební cestě.

Kontakt:
tel.: +420 723 918 464 (správce), +420 602 551 499, +420 777 893 422; e-mail: info@penzionuvinohradu.cz

http://www.penzionuvinohradu.cz/index.php

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 115     rss: novinky akce   výměna odkazů