ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotel Petra

        

Nabízíme Vám ubytování v Liberci s nejlepším poměrem ceny a nabízených služeb, navíc na velice atraktivním místě (kvalitní levné ubytování Liberec a okolí). Hotel Petra, situovaný v Liberci přímo pod Ještědem, nabízí vždy něco navíc! Náš hotel poskytuje pro ubytované hosty WiFi konektivitu, možnost parkování u objektu a LCD televizi na každém pokoji (rodinná dovolená Liberec a okolí). Samozřejmostí je výtah a vlastní restaurace. Jako jedni z mála hotelů v Liberci nabízíme ubytování včetně sportovního zázemí a bezbariérového přístupu (bezbariérové ubytování Liberec a okolí).

V prostorách hotelu Petra je hotelovým hostům i dalším návštěvníkům k dispozici špičkově vybavené ErgoCyclingové centrum, masáže či mateřská školka Petra (ubytování s mateřskou školkou Liberec a okolí). Nekuřácká restaurace Hotelu Petra je oblíbenou a vyhledávanou restaurací pro běžné návštěvy rodin s dětmi, ale i rodinné oslavy jako narozeniny, promoce, svatby, jubilea, výročí, školní srazy v Liberci. Prostory naší restaurace jsou také ideální pro pořádání firemních večírků v Liberci.

Ve volné chvíli můžete navštívit televizní vysílač Ještěd, Zoologickou zahradu Liberec, Botanickou zahradu Liberec, DinoPark Liberec nebo supermoderní science centrum iQLANDIA s 3D planetáriem, jedinečně pojatými expozicemi a stovkami interaktivních exponátů v centru Liberce. Dále pak Severočeské muzeum Liberec, jehož expozice jsou zaměřeny na oblast uměleckých řemesel a průmyslu a dále na regionální přírodovědu, archeologii a historii (ubytování pro turisty Liberec a okolí).

V létě se můžete vydat na Libereckou přehradu - přehradní nádrž Harcov. Cyklisté mohou navštívit Bike park Ještěd, jenž pro dopravu nahoru využívá lanovou dráhu Skalka (ubytování pro cyklisty Liberec a okolí). V provozu je od dubna do října. Mohou se také vydat po Cyklotrase k rozvodí moří či Cyklotrase meziměstské (dovolená pro cyklisty Liberec a okolí). Pro pěší turisty, cyklisty a běžkaře je k dispozici trasa Hřebenovka (dovolená pro turisty Liberec a okolí). Jedná se o trasu na území Libereckého kraje a Landeskreis Görlitz. V centru Liberce se nachází Hanibal Horolezecká Aréna sloužící celoročně horolezcům k provozování skalního lezení, drytoolingu, slackline a v zimním období hlavně ledolezení (ice climbingu). Dále se v Liberci nachází Rekreačně-sportovní areál Vesec, což je sportovní areál s krásným výhledem na panorama Jizerských hor a Ještěd (ubytování pro sportovce Liberec a okolí). Areál je využíván celoročně - asfaltové cestičky jsou v letní sezóně vhodné pro cyklistiku i pro in-line brusle (aktivní dovolená Liberec a okolí). Zasportovat si můžete také v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec. V zimě se můžete vydat do SKI areálu Ještěd, což je moderní areál, který prošel celkovou modernizací (ubytování pro lyžaře a běžkaře Liberec a okolí).

        

Těšíme se na Vaši návštěvu!

http://www.hotelpetra.cz/cs/

<<< zpět
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 59     rss: novinky akce   výměna odkazů