ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování v soukromí - Vítkovice v Krkonoších

     

Stylová dvojchalupadvojdům se nachází nad obcí Vítkovice v Krkonoších. Jedná se o ubytování na polosamotě u lesa, s výhledem na Zlaté návrší, Dvoračky, Kotel (ubytování pro skupiny Krkonoše). Jedná se o chalupu postavenou na místě původní chalupy, která na počátku století vyhořela. Na tomto místě vznikl nový objekt, postavený ve stylu původních krkonošských chalup. K tomuto objektu byla přistavěna samostatná část, která Vám ráda poskytne příjemné a pohodlné ubytování ve výšce 720 m n.m (romantické ubytování Krkonoše).

Hostům nabízíme možnost zapůjčení sady zahradních her jako jsou kuželky + závěsná koule na ruské kuželky, klasické kuželky na zahradní kuželkářské dráze, petangue a další (rodinná dovolená Krkonoše). Po dohodě je také možný pronájem golfové sady – k dispozici jsou dvě rekreačně zábavná cvičná herní pole, hole a míčky (aktivní dovolená Krkonoše). Pro hosty je u chalupy k dispozici zahradní bazén vyhřívaný s filtrací. Užívání bazenu je bez omezení (ubytování v soukromí s bazénem Krkonoše).

V létě se můžete vydat na sběr lesních plodin, podnikat výlety po Krkonoších po značených stezkách, nebo se můžete projet na koních či v kočárech. V okolí se nachází různá koupaliště. Vzhledem ke své poloze jsou Vítkovice ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku (ubytování pro cyklisty a turisty Krkonoše). Místa jako Dvoračky, Rezek, Rovinka, Horní Mísečky, Zlaté návrší, jsou dostupná jak na kole tak pěšky (dovolená pro cyklisty a turisty Krkonoše).

Vítkovice jsou v zimní sezóně vyhledávanou rekreační oblastí s řadou lyžařských areálů (zimní dovolená Krkonoše). Ve Vítkovicíh se nachází Ski areál Aldrov ležící v nadmořské výšce 733 m.n.m. Místní se pyšní skutečností, že otvírání lanovky se zůčastnil prezident Václav Klaus, čímž získala přezdívku Prezidentský Express. Aldrov je také domovským areálem Šárky Záhrobské (dovolená pro lyžaře Krkonoše). Nově je zde také Snowpark K2 Freestyle Area pro snowboardisty (ubytování pro snowboardisty Krkonoše). Skiareál Vurmovka je vhodný především pro rodiny s malými dětmi a lyžařský areál Janova Hora v nadmořské výšce 750 m.n.m nabízí 3 vleky a 4 sjezdové tratě, dětský vlek, snowtubing či snowpark (ubytování pro lyžaře Krkonoše). Všechny 3 areály jsou propojeny jedním odbavovacím systémem. V blízkosti se nacházejí i upravované běžecké tratě a okruhy (ubytování pro běžkaře Krkonoše). Zimní tůry na běžkách v udržovaných stopách (500 m od objektu) (dovolená pro běžkaře Krkonoše). I v zimě jsou možné projížďky na koních nebo v saních tažených koňmi.

     

http://kinchata.eu/

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 239     rss: novinky akce   výměna odkazů