ABC ubytováníABC ubytování cestování

DŮM ALOIS - dovolená s dětmi v Krkonoších

      

Rodinný penzion Dům Alois leží v centru klidné vesničky Černý Důl v Krkonoších. Objekt po celkové rekostrukci nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální podmínky pro klidnou letní i zimní rodinnou dovolenou (horské ubytování Královehradecký kraj).

Penzion Dům Alois nabízí skvělé ubytování a zázemí pro rodiny s dětmi, malými dětmi i s miminky v Krkonoších. Právě pro rodiny s nejmenšími dětmi jsou k dispozici dětské postýlky (s vybavením), jídelní židličky, dětské vaničky, kyblík na koupání miminek TUMMY TUB, lehátka do dětských vaniček a sedačka do sprchového koutu, nočníky, noční světýlka do pokojů, sterilizovačka do mikrovlnné trouby, ohřívačka lahví atd (ubytování pro rodiny s malými dětmi Krkonoše). Toto vybavení je pro rodiny s dětmi ubytovanými v penzionu Dům Alois poskytováno zdarma (dovolená pro rodiny Krkonoše a okolí).

Venkovní zázemí pro rodiny s dětmi je nedílnou součástí penzionu Dům Alois v Černém Dole v Krkonoších. Udržovaná zahrada, která náleží k penzionu Dům Alois je přizpůsobená pobytu rodin s dětmi (rodinná dovolená Krkonoše a okolí). Vaši letní rodinnou dovolenou s dětmi Vám na naší zahradě zpestří:

  • trampolína o průměru 360 cm

  • bazén s pískovou filtrací a tepelným čerpadlem (732x366x122 cm) – pro rodiče

  • posezení u ohniště

  • veliké zastřešené pískoviště

  • prolézačky a hračky nejen od firmy Little Tikes

  • krytá venkovní hernička

  • pergola s grilem ke klidnému posezení

  • horolezecká stěna (celotělové úvazky k dispozici)

Naši hosté mají také možnost vyzkoušet si severskou specialitu, kterou mnozí z vás znají z alpských lyžařských středisek - koupací sud - zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě teplé 38–42 °C nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli (ubytování s koupacím sudem Krkonoše).

Zajímavá oblast východních Krkonoš s blízkou Černou horou (1299 m n.m.) umožňuje uspokojení zájmů a potřeb turistů, cykloturistů, vyznavačů zimních sportů i milovníků odpočinku v létě u vody (výlety Krkonoše a okolí). V okolí Černého Dolu se nachází mnoho pozůstatků po hornické činnosti a na naučné stezce si můžete některé z nich prohlédnout (Hornická stezka Berghaus, Vápenická stazka). Stálá expozice podzemí Krkonoš se nachází v suterénu budovy Úřadu městyse Černý Důl.

V Černém Dole najdete také tenisové kurty, tělocvičnu, kuželnu či možnost vyjížďky na koních (dovolená pro sportovce Krkonoše). Vydáte-li se východním směrem do Jánských lázní, můžete se svézt na sedačková lanovce na vrchol kopce Sokolská hora ( 1245 m.n.m.), kde jsou vhodné terény pro paragliding a na vrcholku je postavena rozhledna. Vydáte-li se severním směrem z Černého dolu, dojdete do Pece pod Sněžkou, odkud se můžete vydat pěšky nebo vyjet sedačkovou lanovkou na nejvyšší horu Krkonoš na Sněžku (1602 m.n.m.) (ubytování pro turisty Krkonoše). Cyklisté se zase mohou vydat po cyklotrase K1E Hrnčířské Boudy - Černý Důl nebo po cyklotrase č. 4301 Vrchlabí - Hoffmannov Bouda (ubytování pro cyklisty Krkonoše).

Pro každého lyžaře zajišťuje Skipark Černý Důl lyžařské vyžití s rozmanitými sjezdovými terény i délkami vleků a tratí (ubytování pro lyžaře Krkonoše a okolí). Pro začínající lyžaře lze využívat miniskipark s vleky Veronika I a II, Hřbiťák I a II. Pro náročnější lyžaře je připraven areál SAXNER (dovolená pro lyžaře Krkonoše). Páteří areálu SAXNER je trojsedačková lanovka s vleky Veronika III, U lomu, Bohnischovy boudy a vlek Skalka. Převážně dětem slouží vleky Rosnička a Krteček. Pohodlí návštěvníkům zajišťuje skibar a restaurace s venkovní terasou, kde lze využívat bezplatně i nové sociální zařízení (aktivní dovolená Královehradecký kraj, rodinná dovolená na kolech Krkonoše).

Ubytování v penzionu Dům Alois je vhodné pro pobyty s dětmi, pobyty pro pěší turisty, cyklisty, lyžaře, sportovce, skupiny, seniory v Krkonoších.

     

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 125     rss: novinky akce   výměna odkazů