ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotel Štamberk****, Načeradec

           

Ubytování

Hotel ŠTAMBERK **** je exkluzivní středisko, nacházející se v srdci chráněné krajinné oblasti Podblanicko obklopeno vlastními pozemky a zaměřením jak pro firemní klientelu, tak pro rodiny s dětmi (exkluzivní ubytování střední Čechy).

Pro návštěvníky hotelového komplexu ŠTAMBERK ****nabízíme báječné podmínky pro dovolenou, pro rodinnou rekreaci s dětmi a bohaté možnosti při pořádání svateb, nejrůznějších uzavřených oslav a pro další privátní účely.

Z bohaté sportovní, relaxační a zábavné nabídky střediska (venkovní bazén,velká krytá tělocvična, velká trampolína, hřiště na volejbal, tartanové hřiště, stolní tenis, kulečník, sauna, vířivka, masáže, kosmetika, motorové čtyřkolky s vlastní tratí, koně, lukostřelba, jízdní kola, ohniště, atd.) si vybere každý člen rodiny (aktivní dovolení Podblanicko).

Restaurace

Dovolujeme si Vás pozvat do komfortní hotelové restaurace s barem, letní terasou s výhledem na romantický západ slunce v krásné přírodě a moderní kuchyní. Hotel ŠTAMBERK **** nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně s vybranými víny domácí provenience (hotel s vlastní restaurací Podblanicko). Nabízíme speciality z mas, vegetariánské pokrmy, ryby, zvěřinu, drůbež (ubytování se stravou Podblanicko).

Konference

Ideální místo pro konání seminářů, konferencí, školení, teambuilding a veškeré společenské, vzdělávací i firemní akce Středočeský kraj. Disponujeme hlavní konferenční místností s kapacitou 80 míst, konferenčním salonkem s krbem s kapacitou 35 míst, malou zasedací místností pro 10 osob. Prostory jsou pokryty wi-fi, k dispozici jsou dataprojektory, ozvučení a další konferenční technika. Rádi Vám naše zázemí ukážeme a sestavíme ideální variantu pro Vaši akci.

Svatby, romantika

Svatební den je prvním krokem společného života snoubenců (svatební obřady střední Čechy). Chceme, aby díky našemu rodinnému přístupu byl ten nejkrásnější a plný pouze krásných vzpomínek (svatby střední Čechy). Obřad na terase, nebo v rozkvetlé zahradě dává svěží nádech a umocní prožitek všech hostů. Jako dárek od hotelu Štamberk ponecháváme svatební apartmá pro novomanžele zcela zdarma. Zde si můžete přečíst Svatební balíček hotelu ŠTAMBERK**** (romantické ubytování Podblanicko).

Sport a zábava

Historie a poloha našeho střediska nás vedla k vytvoření hry pro malé i velké, firemní klientelu, jenž se u nás školí a sestavili jsme "Blanického rytíře", kde si můžete vyzkoušet zdatnost a bojového ducha (dovolená pro rodiny s dětmi Podblanicko). Stanete se družinou bojující o vlastně vytvořenou standartu a chránící Svatováclavský meč proti odhodlanému soupeři z řad kolegů a přátel. Čeká Vás závod na motorových čtyřkolkách, loďce přes rybník, střelba na asfaltové terče z brokovnic, ulovení makety zvěře a mnoho dalších adrenalinových aktivit. Po splnění stanovených úkolů pasování na Blanické rytíře a spousta zábavy (rodinná dovolená Podblanicko).
Za absolutně bezkonkurenční ceny, neboť soutěž je vedena ve vlastní režii, na našich pozemcích a v duchu rodinné atmosféry.
 
Naše sportovní aktivity:
  • Vlastní broková střelnice na asfaltové terče
  • Motorové čtyřkolky
  • Sportovní rybník s kvalitní rybí obsádkou
  • Střelbu z luku a vzduchových pušek
  • Krytá tělocvična s posilovnou, stolním tenisem
  • Venkovní trampolína
  • Tartanové hřiště
  • Volné prostory v okolí hotelu na nejrůznější využití
Připravujeme i hry pro děti a celé rodiny s obdržením medailí a diplomů pro všechny absolventy.
 
     

Podblanicko je název oblasti v okolí Velkého a Malého Blaníku. Velký a Malý Blaník jsou přírodní rezervace a patří pod nejmenší chráněnou krajinnou oblast, a to Chráněnou krajinnou oblast Blaník. Cyklisté se mohou vydat na cestu krajinou, která je protkána legendami o blanických rytířích (ubytování pro cyklisty Podblanicko, dovolená pro cyklisty Podblanicko). Turisté mohou navštívit zámek Jemniště, zámek Konopiště nebo hrad Český Štemberk. V Louňovicích můžeme navštívit zámek s muzeem (ubytování pro turisty Podblanicko). V louňovickém zámku je umístěna expozice Oddělení starších českých dějin Historického muzea - Národního muzea. Dále se v Louňovicích nachází muzeum včelařství. V obci Zdislavice se nachází kostel sv. Petra a Pavla, jehož součástí je i kostnice (dovolená pro turisty Podblanicko).

http://www.hotelstamberk.cz/

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 122     rss: novinky akce   výměna odkazů