ABC ubytováníABC ubytování cestování

Moderní hotel na jižní Moravě

Hotel Žabčice**** - moderní ubytování na jižní Moravě

     

Hotel Žabčice vyrostl jako nové multifunkční centrum na místě bývalého obecního hostince a nahradil tak jeho funkci (ubytování v hotelu Brno a okolí). Vzniklo zde tedy nové ubytování v 11ti pokojích, zařízených dle nejmodernějšího designu, které uspokojí i ty nejnáročnější (ubytování pro náročné Brno a okolí). Celý komplex je unikátní i tím, že se jedná o dřevostavbu. Hotel se skládá z ubytovacího zařízení, pivnice s cyklistickou zahrádkou a dětským hřištěm, nekuřácké restaurace s vnitřní zahrádkou v atriu hotelu, salonku pro soukromé oslavy a slavnostní příležitosti s kapacitou cca 50 osob a wellness centra s vířivkou, saunou a masážemi (hotel s wellness Brno a okolí). Samozřejmostí je skvělá kuchyně, kde kombinujeme moderní gastronomii s tradiční českou kuchyní (moderní hotel s restaurací Brno a okolí). Hostům je k dispozici zabezpečené parkování v podzemní garáži.

   

Zajišťujeme firemní akce, meetingy, jednání, schůze, posezení, konference a školení Brno a okolí. Po předchozí dohodě připravíme kompletní program těchto událostí od vybavení prostor, přes celodenní občerstvení až po zajištění ubytování v našem hotelu. Mohou se zde také konat různé rodinné a společenské oslavy, svatby a svatební hostiny u Brna.

Ve 2. patře hotelu se nachází menší konferenční místnost s kapacitou pro 12 osob. Součástí této konferenční místnosti je i malá kuchyňka a samostatné sociální zázemí. Místnost se dá využít pro firemní jednání, školení a setkání, při kterých jsme schopni Vám zajistit coffee break a menší občerstvení, které bude dle Vašich přání doplňováno.

Vybavení místnosti:

 • data projekce

 • flip chart

 • samostatná kuchyňka

 • vlastní sociální zázemí

 • venkovní terasa

 • wi-fi připojení k internetu

V suterénu hotelu se nachází větší konferenční místnost s kapacitou pro skupinku do 40 osob. Tyto prostory lze přizpůsobit dle Vašich požadavků podle typu probíhající akce, například pro školu, divadlo, jednací stůl, slavnostní tabuli či jednotlivé stoly.

Vybavení místnosti:

 • data projekce

 • flip chart

 • samostatné sociální zázemí

 • vlastní bar

 • wi-fi připojení k internetu

V průběhu akce, kteréhokoliv typu možnost zajištění občerstvení servírovanou či bufetovou formou.

Nedílnou součástí našeho hotelu je wellness centrum (wellness pobyty Brno a okolí). K dispozici je vířivka, sauna a masážní salón. V kombinaci s odpolední vyjížďkou na kole nebo inline bruslích můžeme vřele doporučit masáž z naší široké nabídky (hotel s wellness Brno a okolí). V nabídce je klasická uvolňující masáž, antistresová masáž hlavy, hřejivá masáž čokoládovým nebo skořicovým olejem, havajská masáž, masáž lávovými kameny, medová detoxikační masáž, masáž olejem z citrusu, masáž kokosovým či levandulovým olejem, jogurtová masáž, peeling (odpočinková dovolená u Brna).

    

Rádi uvítáme také rodiny s dětmi, pro které je připraveno venkovní dětské hřiště (rodinná dovolená Brno a okolí) a dětský koutek v prvním patře hotelu, kde jsou pro děti připraveny různé hračky. Hotel je tedy vhodný i pro pobyty rodin s dětmi u Brna.

K hotelu Žabčice také náleží služba „DOMA PÁRTY“, která zajišťuje catering pro společenské a firemní akce, večírky, oslavy, jubilea, ale i grilování na domácím večírku či oslavě. Služba také zajišťuje studené a teplé rauty na firemní večírky. Klienti si mohou vybrat z pestré nabídky pokrmů, ze kterých se následně vytvoří menu. Kuchařský tým myslí nejen na milovníky masa, ale i na vegetariány. Všichni si tedy užijí jedinečný gastronomický zážitek (catering na jižní Moravě). 

Obec Žabčice se nachází pouhých 20 km od města Brna, které je přímo dostupné vlakem (v obci se nachází vlakové nádraží). Svým návštěvníkům brněnské okolí předkládá rozmanitou škálu kulturních, přírodních i technických památek, na své si přijdou i ctitelé moderní architektury a milovníci židovských památek (dovolená pro turisty jižní Morava). Čtyři zdejší lokality jsou zapsány v Seznamech světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO (pobyty pro turisty jižní Morava). Vzhledem k úrodné poloze regionu zde má tradici přitažlivá folklorní a vinařská turistika (aktivní dovolená Brno a okolí). S dětmi můžete navštívit Zoo Brno, kde žije více než 300 druhů zvířat, Muzeum hraček v Měnínské bráně či Pavilon Anthropos – muzeum, které dokumentuje nejstarší dějiny osídlení Moravy a celého evropského kontinentu. Značnou pozornost dětí i dospělých přitahuje zejména 3,5 m vysoký model mamuta v životní velikosti, provázený mládětem (rodinná dovolená Brno a okolí). Přímo v centru Brna, v malebném parku Kraví hory, potom leží Hvězdárna a planetárium (pobyty pro rodiny s dětmi Brno a okolí). Dále můžete navštívit 40 km vzdálenou obec Břeclav (též dostupná vlakem a to během 45 minut), památkovou zónu Slavkovské bojiště (Slavkov u Brna), CHKO Moravský kras, Lednicko-Valtický areál, Národní park Podyjí a mnoho dalšího. Dále se mezi obcemi Žabčice a Pohořelice nachází dálniční sjezd, kterým se dostanete do hlavního města Rakouska, Vídně.

     

http://www.hotel-zabcice.cz/

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 238     rss: novinky akce   výměna odkazů