ABC ubytováníABC ubytování cestování

Restaurace a penzion PEPICENTRUM

       

Restaurace a penzion PEPICENTRUM se nachází ve středu malebné obce Velké Karlovice rozprostírající se v podhůří Beskyd a Javorníků (ubytování v penzionu Beskydy). Penzion nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích nebo apartmánech v Beskydech. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a ledničkou. Apartmány jsou s koupelnou, WC, televizí plně vybavenou kuchyňkou a terasou či balkónem (ubytování v apartmánu Beskydy). Na přání můžeme připravit rodinné oslavy, obchodní semináře, firemní akce, školení, srazy, pohřby nebo svatby, svatební hostiny, opékání selete, opékání ovce v Beskydech. K dispozici jsou i dvě profesionální bowlingové dráhy (ubytování s bowlingem Beskydy), součástí bowlingu je plně vybavený bar (ubytování s bowlingovou dráhou Beskydy).

Součástí penzionu je i restaurace, ve které si můžete pochutnat na výtečné pizze, kterou pro Vás připravujeme v originální peci na dřevo (penzion s restaurací Beskydy). Nabízíme stylové posezení s nabídkou jídel místních i světových kuchyní, bar a dětský koutek se skluzavkou (penzion s dětským koutkem Beskydy). Kapacita je 100 míst u stolu + venkovní posezení na zahrádce. Hned naproti penzionu se nacházejí tenisové kurty s antukovým povrchem (ubytování u tenisových kurtů Beskydy), fotbalové hřiště s umělých povrchem (ubytování u fotbalového hřiště Beskydy) a v letních měsících vás osvěží nově zrekonstruovaný bazén (ubytování s bazénem Beskydy), kde si můžete užít tyto atrakce: velký bazén - skluzavka, masážní trysky, perličky (letní dovolená Beskydy). Po 19 h ve středu a v pátek je k dispozici sauna (za poplatek).

           

Pokud jste milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, lyžování nebo jen procházek na svěžím vzduchu jsme pro Vás tou správnou volbou (aktivní dovolená Beskydy). V zimních měsících bývá tento kraj hojně navštěvován především lyžaři (ubytování pro lyžaře Beskydy). Jsou zde lyžařská střediska s moderními vleky (dovolená pro lyžaře Beskydy). Začátečníci a zdatnější lyžaři mají vytvořeny vhodné podmínky (zimní dovolená v Beskydech). Pro milovníky běžeckého lyžování je zde velké množství hřebenových tras (dovolená pro běžkaře Beskydy). Hned za naší restaurací začíná běžecká trasa (ubytování pro běžkaře Beskydy). Perfektně upravovaná stopa, kilometry tras a krásné prostředí jsou lákadlem každého milovníka tohoto sportu.V zimě máte k dispozici v okolí 4 větší skiareály. Ne nadarmo jsou Velké Karlovice nazývány rájem lyžařů (pobyty pro lyžaře Beskydy). Hlavní sjezdovka Razula o délce 1km se vyznačuje největším převýšením v kraji. Proto je označena jako červená a zároveň je certifikována Mezinárodní lyžařskou federací FIS, jako ideální závodní sjezdovka. Během roku se zde proto koná i řada závodů ve sjezdu na lyžích nebo snowboardingu. Díky kompletnímu osvětlení svahu je zde ve všedních dnech i během víkendů (mimo neděle) provozováno večerní lyžování (večerní lyžování v Beskydech). Ski areál u Bambuchů (500m od Pepicentra) svým hostům nabízí 2 sjezdovky, z nichž delší má 718m a kratší 411m - tento svah je ideální pro rodiny s dětmi a méně zdatné lyžaře. Také je zde možnost večerního lyžování. Sjezdovka Kyčerka (800 m od Pepicentra) - to je celkem 2.480 metrů sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6.450 osob za hodinu. To je současná podoba SKI AREÁLU SYNOT - KYČERKA ve Velkých Karlovicích, Pluskovci. Hitem se stal pohyblivý koberec a vlek s nízkým lanem pro nejmenší lyžaře. Letos nově prodloužen vlek B. Dalším ski areálem v okolí je Ski areál Machůzky (2km od Pepicentra). Velký vlek o délce 1050m má převýšení 250m a jeho přepravní kapacita je 600 osob za hodinu. Je určen pro pokročilé lyžaře a příznivce snowbordu. Malý vlek o délce 250m překonává převýšení 30m a je určen pro lyžaře začátečníky, snowboardisty a děti. Obsluha vleku pomáhá s nastupováním a učí jezdit na vleku, v případě potřeby reguluje rychlost vleku.

       

Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Beskydy). Přimo u penzionu vede nově vybudovaná cyklostezka, která patří k síti Hornovsacké magistrály. Je zde pořádán Karlovský Pepimaraton na kolech (dovolená na kolech Beskydy). Oblastí vede několik desítek kilometrů značených cykloturistických tras (ubytování pro cyklisty Beskydy). Vyznačené cykloturistické trasy v okolí Velkých Karlovic zavedou návštěvníky do typicky valašské krajiny s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami (aktivní dovolená na Valašsku). Můžete zde během několika desítek minut vyjet na hřebeny hor, kde jsou k vidění panoramata Javorníků, Tater, Malé Fatry a jiných nádherných výhledů do údolí.

Nejen v letních měsících může být pro Vás Pepicentrum ideálním výchozím místem pro pěší turistiku do okolí (dovolená pro turisty Beskydy). Vyznačené turistické trasy v okolí Velkých Karlovic Vás povedou překrásnou valašskou krajinou, přes vzrostlé lesy, kolem valašských chalup (ubytování pro turisty Beskydy). Mohou se projít chráněným jedlobukovým pralesem Razula, v němž se dochovaly až dvě stě let staré buky a jedle, nebo navštívit unikátní přírodní jezero v údolí Jezerné, které v dávných dobách vzniklo po sesuvu půdy. Navštěvníci Velkých Karlovic mají příležitost spatřit při svých výletech do okolí také původní jalovcové pastviny, typické pro Valašsko, nebo si prohlédnout staleté tisy, prohlášené za přírodní památku (rodinná dovolená v Beskydech).

       

http://pepicentrum.cz/

Ubytování v penzionu Valašsko, rodinná dovolená Valašsko, dovolená na kolech Valašsko, ubytování v apartmánu Valašsko, penzion s restaurací Valašsko, ubytování pro rodiny s dětmi Valašsko, bowling Valašsko, penzion s pizzerií Valašsko, dovolená pro cyklisty Valašsko, ubytování pro cyklisty Valašsko, ubytování pro lyžaře Valašsko, rodinné oslavy Valašsko, obchodní semináře Valašsko, firemní akce Valašsko, školení Valašsko, srazy Valašsko, pohřby Valašsko, svatby Valašsko, svatební hostiny Valašsko, svatby na Valašsku, svatební hostiny na Valašsku, opékání selete Valašsko, opékání ovce Valašsko, zimní dovolená Valašsko.

 

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 235     rss: novinky akce   výměna odkazů