ABC ubytováníABC ubytování cestování

UBYTOVÁNÍ BRABENEC

     

 

 

 

 

 

Nabízíme vám ubytování v klidné, okrajové části města Jeseník (2,5 km od centra města), v lokalitě pod přírodní rezervací Rejvíz s pověstným Mechovým jezírkem. Ubytování v soukromí má kapacitu 18 lůžek, celkem v 5 pokojích. Apartmány mají svoji vlastní koupelnu, WC a lednici. K dispozici je společná kuchyňka (vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, nádobím), barevným televizorem a satelitem (Ubytování v apartmánech v Jeseníkách). Můžete vyjít na balkon, odkud si vychutnáte krásný výhled na hory (Romantické ubytování pro páry Jeseníky). V přízemí v hale je k dispozici posezení s krbem, udírnou, kulečníkem a šipkami (Dovolená pro skupiny Jeseníky a okolí). Během letních dní využijete zahradu s bazénem, dětským koutkem a příjemným posezením u zahradního grilu (Dovolená s bazénem Jeseníky). Na vyžádání můžeme zajistit čepované pivo. Pro děti je připravena houpačka, skluzavka, trampolína, domeček s kuchyňkou a kreslící tabule (dovolená s dětmi Jeseníky). Pro hosty je také nově k dispozici infrasauna (Infrasauna Jeseníky a okolí) a krytý, vyhřívaný bazén (Ubytování s krytým bazénem Jeseníky). Pouhých 50 m od objektu se nachází hřiště s umělým povrchem, kde můžete hrát hry jako florbal, volejbal, basketbal, tenis atd (ubytování pro sportovce Jeseníky). V zimě je zde možnost bruslení. Nabízíme také službu praní (za poplatek). Parkování je možné přímo v objektu a to celkem pro 6 automobilů. Pro děti zajistíme cestovní postýlku.

    

 

 

 

 

 

Nově Vám nabízíme také ubytování v Apartmánech Na Mýtince s kapacitou 15 lůžek (2x dvoulůžkové pokoje a 2x apartmán-4 ložnice s příslušenstvím). K dispozici je také společenská místnost s krbem a stolním fotbalem. Na zahradě je možnost posezení, ohniště a trampolína (rodinná dovolená Jeseníky).

Všichni hosté mohou využít masáže a pedikúru přímo v objektu, služby poskytuje majitelka penzionu. V nabídce je masáž klasická, rekondiční, sportovní, relaxační, aroma masáž s výběrem aromaolejů dle vlastního výběru, masáž lávovými kameny, rašelinové obklady na šíji a bedra a baňkování v Jeseníkách. Dále nabízí pedikúru klasickou včetně masáže chodidel, ošetření zarostlých nehtů bezbolestnou metodou pomocí špon, odstranění kuřího oka.

 

 

 

 

 

 

Ubytování v soukromí a v Apartmánech Na Mýtince v Jeseníkách nabízí ideální výchozí pozici pro návštěvu turisticky zajímavých míst v blízkém okolí. Cyklisté se mohou vydat po Rychlebských stezkách (ubytování pro cyklsity Jeseník a okolí). Jedná se o ucelenou síť stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole v těsném kontaktu s přírodou (dovolená pro cyklisty Jeseníky). Najdete zde staré kamenné stezky i moderní flow traily (dovolená na kolech v Jeseníkách). Můžete se vydat naučnou stezkou v přírodní rezervaci Rejvíz (ubytování pro turisty Jeseník a okolí). Stezka začíná u dřevěné chatky, kde si turisté kromě vstupenky mohou zakoupit řadu suvenýrů (dovolená pro turisty Jeseníky). Po povalovém chodníku stezka pokračuje k Velkému mechovému jezírku. Cestou může každý pozorovat změnu, která probíhá v rostlinné skladbě v závislosti na postupujícím zrašelinění lokality - ustupující smrk a nástup borovice blatky. Velké mechové jezírko uzavírá naučnou stezku a návštěvníci mohou pokračovat po modré turistické značce směrem k Jeseníku. Dalším zajímavým místem jsou Zlatorudné mlýny (Zlaté Hory), středověký hornický skanzen na řece Olešnici u Zlatých Hor vám v místě zvaném Údolí ztracených štol nabídne k prohlídce repliku dobových zlatorudných mlýnů ze 14. století, časů největší slávy dobývání zlata ve zdejším kraji. Dominantou malebného městečka Jeseník je kromě Priessnitzových lázní také nedaleký vrchol Zlatý Chlum 875 (m.n.m.) s kamennou, 26 m vysokou rozhlednou. Z věže je úchvatný výhled na Otmuchovské jezero v Polsku. Jižní výhled zachycuje celé pásmo Hrubého Jeseníku od Pradědu až k Šeráku. Za příznivého počasí je západním směrem viditelná skupina Kralického Sněžníku a severozápadním Rychlebské hory (dovolená pro rodiny s dětmi Jeseníky). Za návštěvu stojí také jeskyně na Pomezí a na Špičáku, lanovka na Šerák a další zajímavosti na Jesenicku (rodinná dovolená v Jeseníkách).

Zimní sezóna nabízí pro lyžaře spoustu upravených sjezdovek - Lipová - lázně (6km), Miroslav (8km), Ramzová (14km), Petříkov (16km), Ostružná (18km), Filipovice (10km), Červenohorské sedlo (16km) a lyž.stř. Praděd (25km), který je pro tradičně nejbohatší sněhovou nadílku v Česku navštěvováno nejdéle v roce.

Rádi Vás uvítáme u nás v Jeseníkách!
http://www.ubytovani-brabenec.cz/cz/

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 216     rss: novinky akce   výměna odkazů