ABC ubytováníABC ubytování cestování

Fitness

Dnešní moderní fitness centrum si žádá kromě kvalitní cardio zóny i posilovací zónu (tradičním prvkem). Panatta Sport nabízí tři řady profesionálních posilovacích strojů, které svou dokonalou biomechanikou splní požadavky každého fitness centra. Naší posilovnu jsme vybavili řadou FIT EVO.

Kardio zóna

Dopřejte si cardio stroje od designéra vozů Ferrari!

Pininfarina Platinum je kompletní řada produktů představující nejdokonalejší podobu techniky Panatta Sport. Chcete-li se odlišit od průměru je Pininfarina Platinum přesně to co hledáte, protože kombinuje unikátní design s moderní technologií a funkčností.
Součástí těchto cardio strojů je LCD displej s TV tunerem.
Řada Pininfarina Platinum se skládá z následujících strojů: běhací pás, eliptický trenažér, cardio kolo a horizontální kol.

Osobní trénink

Pokud jste se rozhodli jít pevně za svým cílem, doporučujeme Vám využít osobní tréninky s trenéry VIVA Fitnes. Pečlivě vybraní trenéři jsou připravení Vás motivovat do dalších tréninků a komplexně se společně s námi o Vás starat.

Tvorba tréninkového plánu

Tato služba je pro lidi, kteří chtějí dosáhnout vytyčených cílů. Tréninkový plán Vám trenéři sestaví na základě věku, kondice, vstupní diagnostiky, ale i časových a finančních možností.

Vyživové poradenství

Vypracujeme pro Vás výživové plány, osobní jídelníčky či tréninkové plány. Služby jsou vhodné pro lidi, kteří se chtějí dostat do kondice, usilují o efektivní redukci své váhy, či se snaží přibírat aktivní svalovou hmotu.

Masáže

Viva Fitnes České Budějovice Vám kromě fitness a širokého výběru lekcí speciálních cvičení nabízí i následnou relaxaci v podobě wellness zóny, která Vám nabízí i doplnění o masáže. Vybrat si můžete z klasické masáže pro celé tělo, nebo pouze záda či šíje. Druhou nabízenou možností je sportovní masáž, která uvolní Vaše svalstvo.

Plavecký bazén

Součástí a doménou celé wellness zóny ve Viva Fitnes České Budějovice je zcela jistě plavecký bazén. Plavecký bazén o délce 20m a šířce 10m je vhodný na kondiční plavání stějně jako pro těhotenské cvičení. Plavecký bazán můžete dále vyzkoušet i při hodinách – vodního cvičení – aqua aerobicu či aqua zumby, při kurzech plavání pro kojence či děti.

Kurzy pro děti a těhotné

Ve spolupráci s paní Danou Kohoutovou podporujeme kurzy plavání pro děti. Zájemci se mohou informovat na recepci VIVA FITNES nebo přímo kontaktovat paní Kohoutovou (viz. přiložený letáček). U paní Kohoutové se mohou o plavání a kurzech informovat i nastávající maminky. Plavání je ideální cvičení pro těhotné, které odlehčí kloubům a umožní relaxaci těla.

Vířivé vany

Účinky vodní masáže pomocí vířivky jsou známy již dva tisíce let. Hydroterapie vířivkou, jak se pobytu ve vířivé vaně říká, je ideální nejen k tomu, že odbouráte napětí, ale uvolní se Vám svaly, posílí se krevní oběh, vířivka sníží krevní talk.

Sauny

Tímto saunováním pomůžete k odstranění stresu každodenního života, psychického vypětí, nespavosti nebo vyčerpanosti. Sauna je perfektním prostředkem k relaxaci, kromě toho posiluje obranyschopnost organismu nebo – ač se to nezdá – fyzickou kondici. Pobyt v sauně má vliv především na zvyšování odolnosti organismu, intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se zplodin látkové přeměny a tím, že zlepšuje rozložení vody v těle, zmenšuje například otoky způsobené nadváhou.
Na zdraví člověka má sauna bezesporu blahodárné účinky.
Nabízíme dva druhy saun: Aroma parní sauna a Finská sauna. Po saunování nezapomeňte využít ochlazovacího bazénku!
Oddělená místnost od veřejnosti s vlastní vířivkou, saunou a odpočinkovou relaxací! Privát si rezervujte přes e-mail info@vivafitnes.cz

Dětské hřiště

O Vaše děti se stará certifikovaný personál. Děti hlídáme od 6 týdnů věku.

Dětské hřiště je umístěné přímo ve středu našeho komlexu, takže své děti máte vždy na dohled.

Solárium

Dodejte své pokožce krásně bronzovou barvu díky soláriu Ergoline ve Viva Fintes v Českých Budějovicích. Solárium Ergoline Avantgarde 600 nabízí pohodlí a rovnoměrné opálení. Jeho Lůžková plocha se ergonomicky přizpůsobí Vašemu tělu a poskytne regeneraci unaveným končetinám. Tělové ventilátory ve třech směrech a klimatizace zajišťují dokonalé odvětrání a zabraňují nepříjemnému pocení.

Opalování v soláriích dodá přitažlivý vhled Vaší pokožce a má pozitivní vliv na psychiku a díky tvorbě vitamínu D3 i na zdraví. Příznivě působí na projevy akné, lupenku či neurodermitidu. Vitamín D3, který nám dodává přiměřená míra UV záření, působí na posílení imunity a pomáhá zlepšovat fyzickou výkonnost.

Squashové kurty

Nabízíme 2 squashové kurty, přičemž rakety a raketové míčky si můžete zapůjčit. Rezervaci můžete provést online nebo na recepci.

http://www.vivafitnes.cz/

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 118     rss: novinky akce   výměna odkazů