ABC ubytováníABC ubytování cestování

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU SLUNCE S JEDINEČNOU RELAXACÍ V PYRAMIDĚ

Přijíždíte na Břeclavsko a hledáte klidné domácké ubytování s wifi, TV, dětským koutem a dobrým vínem? Chcete uspořádat seminář či jinou akci? Chcete podnikat cyklistické výlety do okolí?

Jsme tu pro Vás:

Do penzionu Slunce vcházíte z klasické vinařské uličky Výmol vroubené sklípky uprostřed níž lze v podvečer pod stromy se zdejšími vinaři posedět a vychutnat si zdejší nářečí a pohostinnost.

Nebo můžete projít domem do zahradní části a užít soukromí v zelené oáze terasy u venkovního krbu s krásným výhledem, u dobrého vína a písniček nebo při grilování.

Penzion Slunce v Moravské Nové Vsi nabízí kromě ubytování v domě (9 míst), na vnitřní zahradní terase v dřevěných chatkách (7 míst) nebo ve stanech (8 míst), také možnost relaxace nebo přespání v prosklené odvětrané pyramidové konstrukci s vynikající energií, kde pří usínání můžete pozorovat hvězdnatou oblohu a ráno Vás probouzí ptačí zpěv a vycházející slunce (ubytování v pyramidě jižní Morava).

Pyramida s dobrým přístupem po schůdcích zastřešuje vícemístný prostor k posezení s barem jídelním stolem, stolky, křesílky a lavicemi, kde lze posedět i při nepřízni počasí. Tuto atmosféru i za chladějšího počasí umocní praskající oheň venkovního krbu (spaní v pyramidě jižní Morava). K odpočinku vybízí také závěsné sítě a houpačky. Našim hostům doporučujeme k relaxaci modrou barvou uklidňující pyramidu, přinášející celkovou úlevu od napětí a únavy. Pobyt v pyramidě napomáhá k regeneraci sil - doplnění bioenergetického potencionálu po pracovním přetížení, psychické zátěži, při rekonvalescenci, neutralizuje negativní záření z jiného prostředí, energetizuje potraviny a nápoje.

Budete se cítit odpočatí a vitálnější. Navštívit pyramidu se doporučuje alespoň 2x ročně.

Oplocený vnitřní areál je bezpečný i pro děti, které mají dispozici houpačky, pískoviště, petangue (dovolená pro rodiny s dětmi Slovácko).

Můžete s sebou vzít své domácí mazlíčky. S dalším venkovním přístupem po schodišti do objektu lze uložit 20 jízdních kol v zabezpečeném prostoru kolárny (ubytování s kolárnou Slovácko). Součástí služeb jsou volitelné masáže, majitelka je instruktorka jogy (odpočinková dovolená Slovácko).

Mikroregion Podluží, v jehož srdci se nacházíme, je vyhlášenou vinařskou oblastí. Atmosféru vinných uliček „Výmol“ a „Zátiší“ Moravské Nové Vsi dokreslují rázovité kulturní akce s dlouholetou tradicí, degustací dobrých vín a pěknými písničkami u cimbálu. Dále pak i naše akce –  akordeon a kytara.

V blízkosti penzionu se nachází nové vlakové nádraží s autobusovou zastávkou. V městysu Moravská Nová Ves se nachází několik pohostinství a krámků k běžným nákupům, supermarket a benzinová pumpa. Překvapí i malé privátní ZOO, koně, dětská hřiště, antukové kurty (ubytování pro turisty Slovácko).

Od penzionu dojdete pěšky přímo k prastarým vykopávkám Mikulčic. Cestou se můžete vykoupat či osvěžit ve 200 ha čistém jezeře. Okolí je ideální pro cykloturistiku nejen u nás, ale také v sousedním Rakousku a Slovensku (ubytování pro cyklisty Slovácko).

Návštěvníci ocení bohaté kulturní památky Lednicko-valtického areálu. Turistiku si můžete zpestřit návštěvou Pálavy a následně odpočinkem v nedalekých nově otevřených termálech.

Kontakty www.slunecnipyramida.cz

Šoupalová Vlasta  602775499          email  -  v.sou@atlas.cz

Kozák Petr             733191039          email  -  kojackk@seznam.cz

Poznejte nádherný region Podluží z jeho středu!

                                                                     

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 113     rss: novinky akce   výměna odkazů