ABC ubytováníABC ubytování cestování

LÁZNĚ LIBVERDA

Srdečně Vás zveme do komplexu Lázní Libverda v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů, které se nacházejí 25 km od města Liberec (lázeňské pobyty Liberecký kraj). Historie lázní spadá do konce 14. století, kdy byly objeveny místní minerální prameny (léčebné pobyty Liberecký kraj). Na základě rostoucího věhlasu lázně získaly v roce 1936 status „léčivé lázně“ (lázně pro všechny Liberecký kraj). Lázně jsou zaměřeny na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce a krevního oběhu (léčba pohybového aparátu Liberecký kraj). Libverdská kyselka je základním léčebným postupem a procedurou. Lázně Libverda nabízejí různé druhy procedur: Vodoléčebné procedury - přísadové koupele, podvodní masáže aj.; Tepelné procedury - parafango, parafínový nátěr, rašelinový obklad, solux, kryoterapie; Pohybová terapie - ergometrický trénink aj.; Manuální techniky - reflexní masáž, klasická masáž a měkké techniky; Elektroléčebné procedury - čtyřkomorová lázeň, ultrazvuk, laser, krátkovlnná diatermie, diadynamické proudy, biostimulace, vacotron, pulzní magnetoterapie aj. (wellness pobyty Frýdlantsko, pobyty pro zdraví Frýdlantsko). K léčebným metodám neodmyslitelně patří i rehabilitační bazén, který návštěvníci naleznou přímo na kolonádě (rehabilitace Liberec a okolí). Lázně disponují nově vybudovaným wellness centrem Jizera, které slouží k celkové regeneraci, odpočinku těla i mysli (relaxace lázně Liberecký kraj) - wellness služby Liberec a okolí.

Ubytování v komplexu je rozděleno do několika lázeňských hotelů a lázeňských penzionů (hotel v Jizerských horách): Lázeňský hotel Nový dům, Lázeňský hotel INN, Lázeňský penzion Frýdlant, Lázeňský penzion Labská, Lázeňský penzion Vodoléčba a Lázeňský penzion Haná (odpočinek v Jizerských horách). Lázně nabízí bezbariérové ubytování v Jizerských horách.

Stravování probíhá ve společném jídelním sále Ostrava, který se nachází přímo nad kolonádou. U stravování je brán ohled na zdravotní stav pacienta (celodenní stravování lázně Liberecký kraj). V lázeňském areálu je možnost navštívit i lázeňskou restauraci Valdštejn.

   

Hotel INN

V hotelu INN se hosté mohou ubytovat v příjemných jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích typu standard a v apartmánech typu superior, přičemž pokoje v 1. patře mají terasu (ubytování v apartmánu Jizerské hory). Ke standardnímu vybavení pokoje patří TV-SAT, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, lednička a telefon. Pro připojení na internet je hostům k dispozici síť Wi-Fi za poplatek. Lázeňští hosté se stravují v jídelním sále lázeňského domu Ostrava (není-li v popisu nabídky uvedeno jinak), který se nachází v centrální části areálu, přímo vedle lázeňské kolonády. Hostům jsou podávány rozšířené snídaně, obědy a večeře (hotel s restaurací Jizerské hory). Hosté si mohou sami zvolit ze čtyř pokrmů (ubytování se stravou Jizerské hory). Hotel disponuje také bezbariérovým přístupem, úschovnou kol a lyží a parkovištěm pro hosty zdarma (hotel s úschovnou kol a lyží Jizerské hory). Hotel je vhodný pro ubytování velkých skupin v Jizerských horách.

   

Penzion Labská

Penzion Labská je vzdálen 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro ubytování rodin s dětmi anebo uzavřené společnosti. Penzion je po celkové rekonstrukci a standard ubytování je velmi vysoký (ubytování v penzionu Jizerské hory). Základní kapacita penzionu je 26 lůžek - v jednolůžkových pokojích (kategorie standard - "STA"), ve dvoulůžkových pokojích (kategorie standard - "STA") a pokojích s terasou č.304, 306, 309 a 311 (kategorie superior - "SUP"). K dispozici nabízíme i pokoje mezonetového typu (kategorie superior - "SUP") , kde může být ubytováno až 5 osob. Stravování hostů probíhá v jídelním sále lázeňského domu Ostrava. Penzion je vhodný pro ubytování velkých skupin, ubytování pro rodiny s dětmi v Jizerských horách.

   

Přijeďte si odpočinout do krásného prostředí Jizerských hor!

Těšíme se na Vás!

http://www.lazne-libverda.cz/

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů