ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotelová ubytovna ŽĎAS

Hotelová Ubytovna Žďas ve Žďáru nad Sázavou Vám zajistí pohodlné a levné ubytování pro všechny věkové kategorie. Ubytování v nově zrekonstruované budově mohou najít jak zaměstnanci firem působících v regionu Vysočiny (ubytování pro zaměstnance Vysočina), tak i turisté, kteří chtějí nalézt komfortní a pohodlné ubytování za rozumnou cenu (ubytování pro turisty Vysočina). Máme pro Vás k dispozici celkem 132 lůžek. Všechny pokoje jsou dvojlůžkové, s TV, ledničkou a sociálním zařízením. Výhodou ubytovny je nepřetržitý provoz recepce, takže nás můžete navštívit i pozdě odpoledne nebo v noci.

             

Máme pro Vás k dispozici 66 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, tv, komunikačním telefonem a přípojkou k internetu. Ubytovaným je k dispozici na každém patře nadstandartně vybavená kuchyňka (ubytování s kuchyňkou Vysočina). K přípravě jídla můžete využít mikrovlné trouby, sklokeramickou desku nebo elektrickou troubu (ubytování s vlastním vařením Vysočina). Místo klíčů dostanete čipovou kartu, která Vám zajistí přístup jak na ubytovnu a Váš pokoj, tak i do všech společně přístupných místností, jako je prádelna se sušárnou, televizní místnost, kolárna či herna. Prádelnu se sušárnou můžete využít zdarma. K dispozici jsou 4 pračky a 4 sušičky prádla, žehlící prkna se žehličkami.

Pro chvíle oddechu lze navštívit volně přístupnou televizní místnost, zahrát si kulečník, elektronické šipky, stolní fotbal, zacvičit si v posilovně, nebo si jen tak posedět s přáteli u kávy či cigarety v herně, kde se může jako jediné místnosti na ubytovně kouřit.

V okolí hotelové ubytovny se nacházejí upravované běžecké tratě, značené cyklostezky a cyklotrasy (ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy).

              

Kvalitní levné ubytování Žďár nad Sázavou, hotelová ubytovna Žďár nad Sázavou, ubytování pro rodiny s dětmi Žďár nad Sázavou, ubytování pro skupiny Žďár nad Sázavou, ubytování pro cyklisty Žďár nad Sázavou, ubytování pro turisty Žďár nad Sázavou, ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou, ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou, celoroční ubytování Žďár nad Sázavou, ubytování pro lyžaře a běžkaře Žďár nad Sázavou, rodinná dovolená Žďár nad Sázavou, aktivní dovolená Žďár nad Sázavou, skupinové ubytování Žďár nad Sázavou, ubytování pro obchodní partnery Žďár nad Sázavou, ubytování s úschovnou kol Žďár nad Sázavou.

www.zdas.cz

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 262     rss: novinky akce   výměna odkazů