ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion Borovnice***ubytování v srdci Vysočiny

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného penzionu Borovnice, který se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny (penzion v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny), v obci Borovnice u řeky Svratky, nedaleko Jimramova (ubytování v penzionu Borovnice). Penzion leží mezi městy Polička a Nové Město na Moravě a nabízí velmi příjemné a klidné ubytování v celkem pěti 2-6 lůžkových pokojích (ubytování v klidném prostředí u Nového Města na Moravě). Maximální kapacita penzionu je 20 lůžek. Pobyt je možný s celodenním stravováním, nabízíme celou řadu zvýhodněných balíčků. V letních měsících Vám jistě zpříjemní pobyt posezení na venkovní zahrádce, či na uzavřeném dvoře s častým grilováním. Restaurace je vyhlášená výtečnou kuchyní a pořádáním častých gastronomických akcí (penzion s restaurací Polička a okolí).

V penzionu lze pořádat různé firemní akce či rodinné oslavy. Jeho součástí je společenská místnost s kapacitou 40 míst.

V okolí naleznete mnoho turisticky zajímavých cílů, proto je penzion Borovnice vynikajícím výchozím bodem. Je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, rybaření, turistiku a cykloturistiku (aktivní dovolená Borovnice a okolí). Cykloturisté mají u nás vytvořeno zázemí, nadace Partnerství nám udělila certifikát „Cyklisté vítáni“. K dispozici je úschovna kol, kolárna je krytá a uzamykatelná.

Tipy na výlet v okolí penzionu

Hrad Pernštejn

Za návštěvu jistě stojí pohádkový hrad Pernštejn, který patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům v okolí a je ideálním cílem celodenního rodinného výletu.

Hrad Svojanov

Královský hrad Svojanov, který patří k nejstarším hradům u nás. Stojí nad údolím říčky Křetínky, které samotné nabízí krásnou lokalitu pro autoturistiku, a kde můžete návštěvu středověkého hradu spojit s koupáním v přehradní nádrži Letovice.

Volnočasový areál s lanovým centrem v Bystřici nad Pernštejnem

Je jedním z nejzajímavějších cílů pro rodiny s dětmi. Jedná se o areál komplexního sportovního a adrenalinového vyžití. Samotné lanové centrum nabídne širokou škálu programů od těch méně náročných, až po ty pravé výzvy.

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře a mnoho dalšího... (aktivní dovolená v srdci Vysočiny, Borovnice).    

Zima v okolí

V zimním období zde naleznete mnoho udržovaných běžeckých tratí (ubytování vhodné pro běžkaře na Vysočině, Borovnice). V blízkosti penzionu se také nachází několik vleků, například Sedliště a Jimramov, nejbližší vlek je vzdálen 4 km (penzion pro nenáročné lyžaře Jimramov, Sedliště). Kvalitní lyžařské podmínky nabízí Nové Město na Moravě a Dalečín, které zaručují dobré sněhové podmínky s možností umělého zasněžování (ubytování pro lyžaře Nové Město na Moravě a okolí).

K poznávání krás této malebné oblasti Vás zve Penzion Borovnice, který Vám poskytne příjemné zázemí při vaší dovolené či prodlouženém víkendu (víkendový pobyt na Vysočině a okolí).

www.penzion-borovnice.cz

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 122     rss: novinky akce   výměna odkazů