ABC ubytováníABC ubytování cestování

LÁZNĚ PODĚBRADY

Lázně Poděbrady, a.s. jsou největší lázeňskou společností ve Středních Čechách známou především díky úspěšnému lázeňství již od roku 1908.
Lázně Poděbrady vycházejí ze stoleté tradice a snaží se zcela využívat unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody. Léčebné kúry jsou klientům doporučovány na základě jejich zdravotního stavu a jsou v souladu s nejmodernějšími léčebnými metodami.

Lázně Poděbrady, a.s. se specializují na léčbu (indikace):

  • Onemocnění oběhového systému – léčba po operacích srdce, infarktu myokardu či chronické formy ischemické choroby srdeční, cévní choroby, vysoký krevní tlak a onemocnění žilního systému dolních končetin
  • Nemoci z poruch výměny látkové – Diabetes mellitus, metabolické choroby včetně obezity
  • Nemoci pohybového aparátu – zejména bolestivých stavů páteře a velkých kloubů

Centrum časné rehabilitace:
…je unikátností poděbradských lázní, kam jsou klienti překládáni přímo z kardiochirurgické kliniky. Tato obdoba jednotky intenzivní péče, vybavená všemi potřebnými přístroji umožňuje bezpečné sledování stavu klientů v úvodu kardiorehabilitačního provozu.

Dopřejte sobě i svým blízkým chvíle plné pohody a relaxace a užijte si wellness pobyty, wellness procedury a masáže, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Široká nabídka víkendových i týdenních pobytů zaručuje možnost bohatého výběru dle přání klienta. Dámy jistě ocení nejrůznější zkrášlující či zeštíhlující procedury a wellness pobyty, pánové se zase rádi ponoří do uhličité koupele.

Obsah procedur, stravování a ubytování vytvořených jednotlivých cenově zvýhodněných pobytových balíčků je neměnný. Pokud by Vám cokoliv z vytvořené nabídky nevyhovovalo a máte jiné představy, neváhejte si sestavit pobyt dle Vašich představ a přání. V tomto případě využijte nabídky "Pobyty šité na míru".

LÉČENÍ A PROCEDURY:

  • koupele (perličková, uhličitá, medová, přísadové koupele, ruční podvodní masáž, podvodní masáž, cvičení v bazénu)
  • masáže (klasická, mořská, thajská, aromaterapeutická, medová, masáž lávovými kameny, CANDELLA masáž, celotělová masáž přísadová)
  • zábaly (ovesný zábal dekoltu a obličeje, zábal celotělový/částečný přísadový, jogurtový zábal dekoltu a obličeje, reminelizační  a zpěvňující zábal "Vital", detoxikační zábal z mořských řas proti celulitidě, bahenní zábal z mrtvého moře)
  • a další

NOVINKOU Lázní Poděbrady je nejnovější neinvazivní terapie pro redukci tukové tkáně. Přístroj Exilis efektivně tvaruje postavu a zároveň zlepšuje elasticitu a strukturu pokožky a projevy celulutidy.

Při volbě ubytování máte na výběr z hotelů různých kategorií:

Hotel Zámeček **** a restaurace Modrý salonek

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Využijte možnost ubytování, balneo procedur a nebo pronájmu konferenčních prostor. Hotel Zámeček zve i do stylové restaurace Modrý salonek na své gurmánské speciality dle gastronomického kalendáře na rok 2013. Modrý salonek můžete využít i pro uspořádání různých konferencí, soukromých akcí, svateb, oslav a rodinných setkání.

Hotel Libenský ****

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem a.s. Lázně Poděbrady. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Hotel Zimní lázně ***

Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský. Ubytovací kapacita hotelu je 87 lůžek, z toho 9 jednolůžkových, 37 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá.

Hotel Libuše ***

Hotel Libuše je zrekonstruovaný lázeňský hotel ve středu města situovaný v okraji lázeňského parku. Lůžková kapacita objektu činí 64 lůžek. Hostům jsou k dispozici 2 jednolůžkové, 28 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá.

Hotel G-REX ***

Hotel G-REX se nachází v blízkosti náměstí Jiřího. Díky své dobré poloze je velmi oblíben mezi návštěvníky, kteří mají rádi společnost a pohodlí. V hotelu G-REX se nachází Centrum časné rehabilitace.

www.lazne-podebrady.cz

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 215     rss: novinky akce   výměna odkazů