ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENZION U HROZNU - VELKÉ BÍLOVICE

Penzion U Hroznu se nachází v centru města Velké Bílovice, v největší vinařské obci v České republice (ubytování v penzionu Velké Bílovice). Každoročně se zde konají hojně navštěvované akce jako Ze sklepa do sklepa nebo Za vinařem do V. Bílovic, při kterých můžete ochutnat místní špičková vína. Naučná stezka Mezi vinicemi Vás provede a seznámí s tímto úrodným krajem (dovolená pro turisty Velké Bílovice a okolí). Stezku lze projít pěšky i na kole (dovolená pro cyklisty Velké Bílovice a okolí). Pouhých 8 km od penzionu se nachází známý Lednicko-Valtický areál zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO, kde naleznete kromě zámků i rozlehlý park, minaret, Apollonův chrám, Janův hrad či vítězný oblouk aj. Vyznavači přírody se zase mohou vydat obdivovat krásy Pálavských vrchů. Pálava byla v roce 1976 vyhlášena chráněnou krajinnou oblastí a o deset let později biosférickou rezervací UNESCO. Do roku 2003 existovala biosférická rezervace Pálava, která byla územně totožná s CHKO Pálava. Od roku 2003 se Pálava stala významnou součástí nově vzniklé biosférické rezervace Dolní Morava (ubytování pro turisty Pálava). Naleznete zde i dochované památky historického osídlení (pravěká tábořiště lovců mamutů, Věstonická Venuše).

Penzion U Hroznu nabízí ideální podmínky jak pro ubytování rodin s dětmi, turisty, cyklisty, milovníky vína, tak pro ubytování manažerů na služebních cestách. Ubytování je možné v devíti dvojlůžkových a ve dvou čtyřlůžkových pokojích. Převážná část pokojů se nachází v prvním patře a to polovina s výhledem na náměstí, který obzvláště ocení návštěvníci folklorních oslav konaných přímo na náměstí, druhá polovina jsou pokoje se střešním oknem situovány do klidné části dvora. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní koupelnou, TV a klimatizací, většina pokojů má možnost Wi-Fi připojení. V případě potřeby je možné přidat kvalitní rozkládací přistýlku (dovolená pro rodiny s dětmi Velké Bílovice).

Po celodenním výletu si můžete dopřát relaxaci v nově vybudovaném mini wellness (wellness penzion Velké Bílovice). V nabídce je vířivka, finská sauna, bio-aroma sauna a infrasauna (ubytování s vířivkou, ubytování se saunou Velké Bílovice).

Penzion U Hroznu dále svým hostům nabízí uzamčené parkoviště, bezbariérový přístup, úschovu kol, restauraci, salonek, letní terasu s grilem, možnost posezení ve vinném sklípku a zajištění tenisových kurtů v nedalekém sportovním areálu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.uhroznu.cz

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 270     rss: novinky akce   výměna odkazů