ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotel Garni Vildštejn a Pension Kirch

 

Rodinný hotel Garni Vildštejn a Pension Kirch se nacházejí v obci Skalná v blízkosti Františkových Lázní a poskytují kvalitní levné ubytování na Karlovarsku. Městečko Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století leží 15 km od historického města Cheb, nedaleko od hraničních přechodů do SRN. Skalná nabízí příležitost ro výlety do nedalekých západočeských lázeňských měst Františkovy Lázně - 5 km, Mariánské Lázně - 45 km a Karlovy Vary - 60 km.

V okolí můžete navštívit i hrady Seeberg či Loket, Chebský hrad, klášter Teplá, zámek Kynžvart, Chlum Sv. Máří, Maria Loreto (dovolená pro turisty Karlovarský kraj). Za návštěvu stojí určitě i přírodní rezervace SOOS a neaktivní sopka Komorní hůrka (ubytování pro turisty Karlovarský kraj). V letních měsících je možné koupání v místních kaolinových propadlinách, nebo na přehradě Jesenice, která leží 18 km od Skalné, kde jsou ideální podmínky pro vodní sporty a rybaření (letní dovolená Karlovarský kraj).

Skalná nabízí ideální podmínky pro sportovní kluby, které mohou využít místní moderní sportovní halu s posilovnou, fotbalový areál nabízející kvalitní travnatá hřiště, tenisový kurt  (dovolená pro sportovce Karlovarský kraj).

Hotel Garni Vildštejn disponuje kapacitou 62 lůžek. Ubytování je možné v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích (komfortní ubytování Karlovarský kraj). Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC, TV, SAT a WiFi (rodinná dovolená na Karlovarsku). V případě pobytů delších než 4 dny je možné pronajmout 2 čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT (ubytování v apartmánu Františkovy Lázně a okolí). Hotelovým hostům je dále k dispozici společná TV, SAT, telefonní a nápojový automat, posilovna a uzamykatelné parkoviště v prostorách hotelu (hotel s posilovnou Františkovy Lázně a okolí). V areálu hotelu je pro dokonalou relaxaci připravena sauna, kosmetika, pedikúra, manikúra a masáže a whirlpool (welness pobyty Karlovarský kraj). Za jedinečným degustačním zážitkem mohou hosté zavítat do Hospůdky na chaloupce, která je zaměřena především na poctivou českou kuchyni (zážitková gastronomie Františkovy Lázně). V Hospůdce si na své přijdou také děti, vyznavači lehkých jídel nebo ti, kteří si chtějí posedět u skleničky dobrého vína či šálku kávy.

Pension Kirch nabízí ubytování v 8 pokojích (ubytování pro rodiny s dětmi Františkovy Lázně a okolí). K dispozici jsou tři dvojlůžkové, čtyři trojlůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj (skupinové ubytování Františkovy Lázně a okolí). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (rodinná dovolená Františkovy Lázně a okolí). Hostům je k dispozici bazén (penzion s bazénem Františkovy Lázně a okolí), zahrada s dětským koutkem a pergolou s možností grilování. Cyklisté jistě ocení půjčovnu a úschovnu kol (penzion s úschovnou kol Františkovy Lázně a okolí). V penzionu můžete také využít saunu či whirpool (penzion se saunou a whirpool Františkovy Lázně a okolí).

V neposlední řadě bychom Vás rádi pozvali do stylově zařízené restaurace "Hospůdka na Chaloupce" vybavené v historickém stylu. Restaurace byla založena již v roce 1990. Vybírat můžete z velkého množství teplých pokrmů, minutek a hotových jídel. Specialitou jsou typické české pokrmy. Objekt se skládá z kuřácké restaurace, nekuřácké restaurace a letní terasy. Celková kapacita činí až 195 míst. Restaurace je vhodná pro konání rodinných oslav a večírků.

www.hotel-skalna.cz

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 219     rss: novinky akce   výměna odkazů