ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotel Vinohrad se nachází v srdci moravského Slovácka, nedaleko města Kyjov, ve vinařské obci Milotice (vinařská dovolená Slovácko). Hotel je situován v areálu vinných sklípků Šidleny a byl vybudován na původním starém sklepě jako zcela nový objekt (vinařské pobyty na Slovácku). Díky své poloze vysoko na kopci se hostům naskýtá nepřekonatelný výhled na panorama Chřibů a Bílých Karpat, na hrad Buchlov a zámek Milotice (romantická dovolená Milotice). V okolí naleznete nespočet historických památek, turistických zajímavostí a možností sportovního vyžití (dovolená pro turisty na jižní Moravě). Státní zámek Milotice je jeden z nejkrásnějších barokních zámků České republiky, jedná se o areál s čestným nádvořím, jízdárnou, konírnou a dvěma oranžériemi, kolem zámku francouzský park a bažantnice s několika drobnými stavbami. Tento úrodný kraj vína můžete poznat prostřednictvím vinařských cyklostezek (dovolená na kolech Slovácko). Pracovnáci hotelu Vám rádi zajistí trasy s ochutnávkou vína po vinařských lokalitách (dovolená vinařské cyklostezky Slovácko). Můžete se také vydat na koně či čtyřkolky, svézt se lodí po Baťově kanále, na šlapací drezíně po staré Baťově železnici (aktivní dovolení Milotice a okolí). Lidové stavitelství jednotlivých oblastí Slovácka si můžete prohlédnout ve skanzenu ve Strážnici (pobyty pro turisty Slovácko). S dětmi se můžete vydat za zvířaty do ZOO Hodonín (dovolená pro rodiny s dětmi na Slovácku). Za návštěvu stojí také zámek Buchlovice, hrad Buchlov či větrný mlýn Kuželov. Bohaté sportovní vyžití i relaxaci nabízí aquapark v Uherském Hradišti.

Hotel nabízí ubytování v 11 dvoulůžkových pokojích, 3 třílůžkových pokojích a jednom DeLuxe Apartmá ve standardu (ubytování pro rodiny s dětmi Slovácko). Standardní pokoje jsou vybaveny v kategorii *** superior, všechna lůžka jsou opatřena pohodlnými zdravotními matracemi, pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a koupelnou (rodinná dovolená Milotice). Dvoulůžkové pokoje s možností TWIN (s oddělenými lůžky). DeLuxe Apartmá představuje prostorný, příjemně prosvětlený pokoj s krbovými kamny, samostatně stojící elegantní vanou a velkým společným luxusním lůžkem s výhledem na panorama vinic a zámku (ubytování pro náročné Slovácko). Disponuje vlastní kuchyňkou, velkou koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem a odděleným WC (luxusní ubytování Slovácko). Pro dokonalou relaxaci mohou hosté využít venkovní vířivku (ubytování s vířivkou na Slovácku). Rodiče jistě ocení možnost využít služeb profesionální au pair, děti zase dětský koutek (hotel s dětským koutkem Slovácko).

Hotel nabízí velmi širokou škálu služeb, mezi které patří:

 • půjčovna kol
 • zorganizování cyklovýletu po vytyčené cyklotrase
 • zajištění místa a času pro návštěvu vybraných vinných sklepů na cyklotrase
 • zajištění degustace ve vybraném sklípku
 • rezervace vybraného sklípku
 • privátní parkoviště před hotelem
 • bezbariérový přístup
 • non-stop služby recepce
 • možnost buzení telefonem
 • květiny, láhev kvalitního vína nebo láhev sektu na pokoj
 • snídaně na pokoj
 • úschovna cenných předmětů
 • kolekce vín s originální vlastní vinětou
 • nabídka zážitkových balíčků (cyklovýlety, řízená degustace...)
 • služby profesionální au pair
 • zvýhodněné dárkové poukazy
 • prodej suvenýrů, map a drobných předmětů

Stravování hostů je zajištěno v restauraci s letní terasou, která je součástí hotelu (ubytování v hotelu se stravou Slovácko). Snídaně jsou podávány denně od 7.00 do 10.00 formou bufetu (ubytování se stravováním v restauraci Slovácko). Oběd či večeři si můžete vybrat ze sezónního jídelníčku, zaměřeného na klasickou moravskou a středomořskou kuchyni (hotel s restaurací Slovácko).

Hotel Vinohrad nabízí také vynikající zázemí pro firemní akce, společenské akce, svatby a svatební hostiny na Slovácku. Hotel disponuje komplexním technickým vybavením potřebným pro profesní školení, vzdělávací kurzy a firemní kongresy v Miloticích (hotel s konferenčním sálem Slovácko). V případě zájmu lze zajistit profesionální řízenou degustaci (ochutnávky vín Milotice a okolí). Pro zpestření pobytu jsou v hotelu pořádány tematické večery jako komorní večery u houslí, besedy u cimbálu, speciální řízené degustace apod. Na přání lze zorganizovat degustační večer v jednom z několika desítek malebných vinných sklípků. A výběr toho nejlepšího můžete ochutnat přímo v hotelu Vinohrad, který disponuje jak původním starobylým, tak nově vystavěným vinným sklepem s možností degustace sudových vín a vín předních moravských vinařů.

Svatební obřady se konají pod širým nebem, v romantickém altánku na pozadí rozlehlých vinic či přímo na vinici, případně na milotickém zámku. Pro novomanžele je připraveno luxusní novomanželské apartmá nad vinicemi s romantickým výhledem.

Hotel Vinohrad si klade za cíl strhnout Vašeho ducha atmosférou kraje, zhýčkat Vaše tělo komfortem a pohodlím ubytování a polaskat Vaše smysly lahodnými pokrmy a skvostným vínem. Jste srdečně zváni!

www.hotelvinohrad.cz

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů