ABC ubytováníABC ubytování cestování

RANČ U ŘEKY

Rodinný penzion Ranč u řeky se nachází v nádherném prostředí přírodního parku Rokytná v obci Tavíkovice na Znojemsku. Obec se rozkládá u jižního okraje přírodního parku Rokytná a na pravém břehu řeky Rokytné (dovolená v přírodě jižní Morava). Ve středu obce stojí budova zámku obklopená zámeckým parkem (aktivní dovolená Znojemsko). Cyklisty jistě potěší, že Tavíkovicemi prochází značená trasa lokální cyklostezky (ubytování pro cyklisty Znojmo a okolí). Turisté se mohou do údolí říčky Rokytné vydat po žluté turistické značce (ubytování pro turisty Znojmo a okolí). Přírodní krásy můžete obdivovat i v národním parku Podyjí či v přírodním parku Střední Pojihlaví, v němž se nalézá i světově unikátní národní přírodní rezervace Mohelenská hadcová step (dovolená v přírodě Znojmo a okolí). Dále můžete v okolí navštívit barokní zámek v Jaroměřicích n. R., Starý a Nový zámek v Jevišovicích, zámek v Moravském Krumlově, kde je umístěna monumentální Slovanská epopej Alfonse Muchy, renesanční zámek v Náměšti n. O., gotický hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí (dovolená pro rodiny s dětmi Znojemsko). Za návštěvu stojí jistě i historické město Znojmo. Podívat se tu můžete do Louckého kláštera s mohutnými vinnými sklepy a muzeem bednářství a vinařství (dovolená pro vinaře jižní Morava). Zpřístupněné je i znojemské podzemí. Jedná se o systém propojených středověkých sklepů, do nichž si už před staletími ukládali víno zdejší měšťané. Při procházkách národním parkem Podyjí navštivte proslulou vinici Šobes.

Penzion nabízí ubytování celkem pro 58 osob a to ve dvoulůžkových pokojích s balkónem, WC a sprchou (ubytování pro skupiny Znojemsko). Ubytování je vhodné i pro vozíčkáře - do 10 osob (bezbariérové ubytování na Znojemsku). Pro hosty je zajištěno celodenní stravování, dále také rožnění, grilování a kotlíkové maso (ubytování s celodenním stravováním jižní Morava). V penzionu je k dispozici i společenská místnost s kulečníkem a barem (penzion se společenskou místností Podyjí). Penzion je tedy vhodný jak pro rodinnou, tak pro podnikovou rekreaci či pro soustředění sportovních oddílů, ubytování škol v přírodě a skupinové pobyty. Zasportovat si můžete na tenisovém hřišti u penzionu (penzion s tenisovým kurtem Podyjí), v horkých letních dnech se můžete zchladit ve venkovním bazénu (dovolená s bazénem Podyjí). Parkovat lze na uzavřeném parkovišti u penzionu (ubytování skupin Podyjí).

Ranč u řeky je ideálním místem pro ničím nerušený odpočinek, relaxaci v krásné přírodě i aktivní dovolenou!

www.rancureky.penzion.com

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 111     rss: novinky akce   výměna odkazů