ABC ubytováníABC ubytování cestování

Horské ubytování ve Špindlerově Mlýně

Horské ubytování ve Špindlerově Mlýně

Moravská bouda

 

 

 

 

 

 

 

Horský hotel Moravská bouda se nachází ve Špindlerově Mlýně, v lokalitě známé jako Sedmidolí (ubytování pro lyžaře ve Špindlerově Mlýně). Historie Moravské boudy sahá až do první poloviny 19. století. Díky své poloze a nadmořské výšce (1 220 m n.m.) tvoří jedinečnou základnu pro letní i zimní horskou turistiku (dovolená pro pěší turisty Špindlerův Mlýn), pro jízdy na horských kolech (ubytování pro cyklisty s úschovnou kol Špindlerův Mlýn) nebo jen procházky po okolí (aktivní dovolená Špindlerův Mlýn). V zimě jistě oceníte vlek přímo u objektu (ubytování u vleku Špindlerův Mlýn a okolí).

Hotel s celoročním provozem disponuje 52 lůžky ve 14 pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a umyvadlem, TV. WC jsou společná na patře (rodinná dovolená Špindlerův Mlýn a okolí). Po předchozí dohodě je možné přidat také přistýlku nebo zapůjčit dětskou postýlku či fén. Všechny pokoje pokrývá WiFi signál. Příjemné domácí prostředí na Vás čeká i v restauraci, kde si vychutnáte některou z místních vynikajících specialit (ubytování s restaurací Špindlerův Mlýn). Pro volné chvíle je tu také sauna (sauna Sedmidolí). Vaše děti jistě rády využíjí dětský koutek a společenské hry (dovolená pro rodiny s dětmi Špindlerův mlýn). V podkrovních prostorách jsou k dispozici 2 učebny - vhodné pro firemní akce a školení ve Špindlerově Mlýně. V letním období je příjezd autem možný až přímo k objektu.

Díky své kapacitě je objekt vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ubytování větších skupin ve Špindlerově Mlýně (ubytování pro malé i velké skupiny Špindlerův Mlýn a okolí).

Dvořákova Bouda

 

 

 

 

 

 

 

Dvořákova Bouda se nachází nad Moravskou boudou a stejně jako ona nabízí nejen celoroční ubytování u sjezdovky v Krkonoších, ale i prostory pro firemní akce, školení, semináře, přednášky, rekvalifikační kurzy, dětské tábory a školy v přírodě v Krkonoších (firemní akce Špindlerův Mlýn).

V  zimě zde naleznete sjezdovky naleznete přímo u chaty. Jeden vlek je 300 m dlouhý. Druhý vlek, který na tento malý vlek navazuje, je 1 200 m dlouhý (ubytování u sjezdovky Špindlerův Mlýn a okolí). Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu (ubytování pro běžkaře Špindlerův Mlýn a okolí). V létě je skvělým výchozm bodem pro letní horskou turistiku.

Ubytování je zajištěno v šesti dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením, jedním pokojem se sprchou, pěti pokoji s umyvadlem nebo v turistickém šestilůžkovém pokoji (rodinná dovolená Krkonoše). Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky (ubytování se zvířaty Špindlerův mlýn a okolí). Penzion má k dispozici vlastní restauraci, která slouží pro všechny návštěvníky objektu (penzion s vlastní restaurací Špindlerův Mlýn a okolí). Penzion a restaurace jsou nekuřácké. V celém objektu je pro návštěvníky k dispozici Wi-fi připojení. Chata disponuje saunou (ubytování se saunou Sedmidolí). V letních měsících je parkování zajištěno přímo u chaty. V zimních měsících je parkování cca 2 km od chaty a hosté se mohou dostat do chaty z parkoviště sněžným skútrem, rolbou a sportovci i pěšky.

 

Novopacká Bouda

 

 

 

 

 

 

 

Hosté mají dále možnost ubytování n Novopacké Boudě, která nabízí ideální podmínky pro ubytování lyžařů a běžkařů. Novopacká Bouda se nachází v blízkosti běžeckých tras a lyžařských vleků. Ubytování zde je vhodné také během letních měsíců, kdy návštěvníci mohou podnikat túry, procházky a výlety po Krkonoších (ubytování pro pěší turisty Špindlerův Mlýn). Novopacká Bouda nabízí ideální podmínky pro ubytování rodin s dětmi, ubytování školních skupin a lyžařských kurzů a také pro skupinové ubytování. Přímo u objektu se nachází parkoviště (ubytování s parkovištěm Špindlerův Mlýn), v zimních měsících Vás rádi do objektu dovezou. V Novopacké Boudě lze pořádat svatby, jubilea, večírky, oslavy a další společenské akce.

Chcete-li poznat tuto nádhernou horskou oblast, využijte hotel Moravská bouda, Novopackou Boudu nebo Dvořákovu boudu jako svou startovní stanici!

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 243     rss: novinky akce   výměna odkazů