ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion a restaurace U Mnicha

Penzion a restaurace U Mnicha se nachází v krásné přírodě na okraji Železných hor, v klidné a malebné vesničce Vilémov na Vysočině (ubytování v penzionu s restaurací na Vysočině). V blízkosti se nachází nespočet turistických cílů, cyklotrasy, nádherná a zachovalá příroda, vodní nádrž Seč nebo Geopark Železné hory (ubytování pro turisty Vysočina). Pro milovníky cykloturistiky je i možnost využití procházejících cyklotras (ubytování pro cyklisty Vysočina). Přes obec prochází Podoubravská cyklotrasa číslo 5127, která začíná v Golčově Jeníkově a vede přes Spytice a Vilémov na Pařížovskou přehradu a dále přes Běstvinu, Maleč, Libici nad Doubravou a Ždírec nad Doubravou až k rybníku Řeka (dovolená na kolech Vysočina). Z Vilémova vychází také cyklotrasa číslo 4155, která dále vede přes Habry, Novou Ves a Lipnici do Humpolce (dovolená pro cyklisty Vysočina). V horkých letních dnech se můžete vykoupat na koupališti Třemošnice nebo ve vodní nádrži Seč. Turisté se mohou vydat do přírodní rezervace Stvořidla nebo naučnou stezkou Údolím řeky Doubravy (dovolená pro turisty Vysočina). V okolí naleznete i mnoho památek jako zříceninu hradu Lichnice, Zámek Žleby a Zámek Kačina. Historické město Kutná Hora je vzdálené 25 km (pobyty pro turisty Vysočina).

Penzion nabízí ubytování ve čtyřech třílůžkových a jednom dvoulůžkovém pokoji, každý s vlastním sociálním zařízením (rodinná dovolená Vysočina). Všechny pokoje jsou vybaveny postelemi s nočními stolky, televizí, šatní skříní, zrcadlem a stolkem s židlemi (ubytování pro rodiny s dětmi Vysočina). Pro ubytované je k dispozici soukromá venkovní terasa s posezením (ubytování s terasou Vysočina). K penzionu náleží rozlehlé soukromé parkoviště, zamykatelná kolárna a v blízkosti cca 100 m dětské hřiště (ubytování s parkováním Vysočina). K ubytování je možné doobjednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi (ubytování se stravou Vysočina).

Součástí penzionu je bezbariérová restaurace (ubytování se stravováním v restauraci Vysočina). V restauraci jsou k dispozici kuřácké a nekuřácké prostory, salonek, prostorná venkovní zahrádka a soukromé parkoviště (ubytování se soukromým parkovištěm Vysočina). Je zde možné uspořádat různé společenské akce, svatby, smuteční hostiny, firemní večírky, oslavy narozenin či pouhé posezení v kruhu rodinném či s přáteli (prostory pro firemní a rodinné akce Vysočina). Penzion i restaurace jsou plně pokryty Wi-Fi připojením, které je k dispozici zdarma (ubytování s připojením k internetu Vysočina).

Penzion a restaurace U Mnicha

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 127     rss: novinky akce   výměna odkazů