ABC ubytováníABC ubytování cestování

WELLNESS PENZION MEDLIČKY

 

Nově otevřený Wellness penzion Medličky je nadstandardně vybavené wellness ubytovací zařízení se zaměřením na aktivní odpočinek pro celou rodinu (aktivní dovolená Javořicko). Penzion je svojí polohou výhodným strategickým bodem, ze kterého můžete podnikat jak výlety do kopců, hlubokých lesů, k čistým rybníkům a lomům, tak i do kulturně významných měst a k historickým památkám (ubytování pro turisty Javořicko). V okolí se nachází například historické město Telč, hrad Roštejn zřícenina hradu Štamberk nebo zámek Žirovnice (dovolená pro turisty Českomoravská vrchovina). Malebnou kopcovitou krajinu s čistým ovzduším a hlubokými lesy, jíž dominuje nejvyšší vrchol Českomoravské Vysočiny Javořice, můžete poznat jak pěšky tak na kole (dovolená pro cyklisty Javořicko). Svým vybavením a umístěním v překrásné přírodě je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, relaxační pobyt pro seniory, pořádání pohybových soustředění (rodinná dovolená Javořicko). 

Penzion disponuje 16ti pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek (ubytování v penzionu Javořicko). Každý pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením a TV (ubytování pro skupiny Vysočina). K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky, dále novomanželský apartmán s vířivou vanou a prezidentský apartmán s krbem (ubytování v luxusním apartmánu Vysočina). V celém areálu penzionu je přístupné internetové připojení (nadstandardní ubytování Českomoravská vrchovina).

Součástí penzionu je i nekuřácká restaurace, kde se podává poctivá česká kuchyně i mezinárodní jídla a gurmánské saláty (penzion s restaurací Javořicko). Kapacita restaurace je 65 míst (ubytování se stravou Javořicko). K restauraci patří také salonek (16 míst), venkovní terasa s grilem ve vnitřním areálu penzionu a druhá venkovní terasa s výhledem do přírody, obě terasy mají kapacitu 40 míst (salonek k pronájmu Vysočina). Penzion je vhodný pro pořádání menších firemních akcí, teambuildingů, seminářů, workshopů či školení, pro obchodní jednání, prezentaci, menší valnou hromadu nebo rauty (prostory pro firemní akce s ubytováním Vysočina). V samotném prostoru restaurace je k dispozici promítací projektor s promítacím plátnem a kvalitní ozvučovací technikou (firemní akce Javořicko). K dispozici je také školící místnost pro 45 osob vybavená veškerou potřebnou prezentační technikou pro pořádání menších konferencí a firemních přednášek (pronájem prostor pro školení Vysočina). Penzion také nabízí prvotřídní zázemí pro svatby (svatba a svatební hostina Javořicko).

 

Pro dokonalou relaxaci těla i mysli je hostům k dispozici bazén 6 x 10 m s možností využití vodních atrakcí chrliče a vzduchovače (ubytování s bazénem Vysočina). K zapůjčení máme i různé zábavné plavecké pomůcky pro děti (dovolená s dětmi na Vysočině). Dále je k dispozici vířivý bazén pro 7 osob, finská sauna pro 4-5 osob, biosauna pro 4-5 osob, jenž je kombinací parní a finské sauny, plně vybavená masérna a malá tělocvična pro 10 osob (wellness pobyty Javořicko). Můžete také využít nabídku relaxačních balíčků (wellness balíčky Vysočina).

Wellness penzion Medličky poskytuje svým hostům ideální zázemí pro outdoorové i indoorové aktivity. Blízké okolí penzionu je hustě protkáno sítí cyklostezek (ubytování pro cyklisty Javořicko). Pro cyklisty je tedy k dispozici kolárna, ve které je také možné dobít elektrokola (penzion pro elektrokola Vysočina). Pokud si kola znečistíte, můžete si je v penzionu umýt vysokotlakým čističem. Milovníci inline bruslení mohou využít zdejší inline okruh (dovolená pro sportovce Vysočina). Součástí areálu je též multifunkční hřiště s umělým trávníkem, které lze kdykoliv využít pro tenis, malý fotbal, nohejbal, volejbal aj. (dovolená a sportovní aktivity na Javořicku). Sportovní pomůcky lze na místě zapůjčit. V areálu penzionu je také rozsáhlá travnatá plocha určená pro venkovní cvičení (cvičení v přírodě s ubytováním Vysočina). Na své si přijdou i milovníci rybaření. V těsné blízkosti penzionu se totiž nachází několik rybníků, u kterých se lze za poplatek věnovat tomuto klidnému sportu (dovolená pro rybáře Javořicko). V rybníku máme umístěné i trofejní kapry, amury, štiky a candáty (nadstandardní ubytování pro rybáře Vysočina). Dále si v penzionu můžete zahrát kulečník nebo zaházet šipky nebo se pobavit na laserové střelnici.

V našem penzionu zažijete aktivní i odpočinkovou dovolenou za každého počasí.

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 123     rss: novinky akce   výměna odkazů