ABC ubytováníABC ubytování cestování

Komfortní ubytování s restaurací

Rodinná restaurace a penzion Eduard se nachází ve Františkových Lázních u hlavní silnice na výjezdu do Chebu (ubytování v rodinném penzionu Františkovy Lázně a okolí). Penzion je umístěn pouhých 300 metrů od centra a oblíbené kolonády ve Františkových Lázních a tak jsou lázně a léčebné prameny skutečně na dosah (ubytování v blízkosti centra Františkovy Lázně). Wellness služby jako slatinné zábaly a koupele, uhličité koupele, plynové injekce, fyzikální terapie, magnetoterapie a další procedury je možné s ochotným personálem předem domluvit v partnerských provozovnách (wellness dovolená Františkovy Lázně a okolí). Rybáři jistě ocení možnost rybolovu na dobře zarybněném soukromém rybníku, kde lze provozovat lov ryb na udici, odpočinout si a relaxovat (ubytování pro rybáře Františkovy Lázně a okolí). Rybník se nachází 5 km od penzionu směrem na Vojtanov a rybolov je zpoplatněn částkou 200,-Kč, přičemž žádnou jinou povolenku již není nutné pořizovat (dovolená pro rybáře Karlovarsko). Ulovené ryby lze nechat připravit v restauraci (rybářská dovolená Karlovarsko).

K ozdobám Františkových Lázní patří také lesopark Amerika. Můžete v něm obdivovat krásnou přírodu, ale také malý zoopark, jehož obyvateli jsou např. medvídci mývalové, lamy nebo sovice sněžní. K rybníku Amerika lze dojít pěknou procházkou či se svézt mikrovláčkem. Za vodními hrátkami se můžete vypravit do Aquafora (rodinná dovolená Františkovy Lázně a okolí). I v blízkém okolí města Cheb je mnoho zajímavých míst s bohatou historií, které stojí za návštěvu (ubytování pro turisty Františkovy Lázně a okolí). Asi 2 km od Františkových Lázní se nachází Motýlí dům, kde si můžete přímo „na dosah“ vychutnat krásu exotických motýlů v jejich přirozeném prostředí. 5 km od Františkových Lázní se nachází hrad Seeberg (pobyty pro turisty Karlovarsko). Vydat se můžete také na Komorní Hůrka, která patří k nejmladším sopkám Českého masivu. Na kopci nad Starým Hrozňatovem asi 5 km od Chebu stojí pozoruhodný areál Lorety s poutním kostelem Sv. Ducha. Jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších poutních míst v Čechách i v Německu. Za zhlédnutí stojí i obec Doubrava, skanzen a soubor venkovských statků chebského typu. V roce 1995 byla vyhlášena památkovou rezervací, si zachovala původní, historickou podobu chebské vesnice s tradiční hrázděnou architekturou. Jsou zde zastoupeny všechny typy venkovských stavení a můžete si prohlédnout jedny z nejkrásnějších štítových hrázděných konstrukcí na Chebsku (ubytování s výlety Karlovarský kraj). Milovníci golfu se mohou vydat do Hazlova u Frant. Lázní, kde na ně čeká sportovně náročné golfové hřiště s 18ti jamkami (dovolená pro golfisty Karlovarský kraj).

Ubytování je poskytováno v jedno, dvou, tří lůžkových pokojích a také v apartmánu pro 2 osoby (ubytování pro skupiny i jednotlivce Františkovy Lázně a okolí). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WI-FI připojení (kvalitní levné ubytování rodinného typu Františkovy Lázně a okolí). Parkování je možné zajistit na vlastním pozemku před vchodem do penzionu Eduard (penzion s parkovištěm Františkovy Lázně a okolí). Stravování je zajištěno v restaurace s venkovní zahrádkou, která nabízí příjemné prostředí a výbornou kuchyni (ubytování se stravou Františkovy Lázně a okolí). Jídelníček lze upravit pro bezlepkovou dietu (ubytování s bezlepkovou stravou Františkovy Lázně a okolí). Hostům je k dispozici parkoviště hned vedle restaurace. Prostory penzionu i restaurace jsou nekuřácké (rodinná dovolená Karlovarsko).

Restaurace a penzion Eduard

 

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 260     rss: novinky akce   výměna odkazů