ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování Na Kovárně

UBYTOVÁNÍ NA KOVÁRNĚ

Ubytování Na Kovárně se nachází na okraji obce Tvrdonice, v blízkosti Lednicko-valtického areálu (ubytování v blízkosti Lednicko-Valtického areálu). Objekt je vzdálen 8 km od dálnice Brno-Bratislava, exit Břeclav-Hodonín. Tvrdonice jsou folklórním centrem Podluží (rodinná dovolená Podluží). Bohatý folklorní život zachovává po léta lidovou tradici (skupinové ubytování Podluží). V obci se každoročně koná slavnost Podluží v písni a tanci. Obec obepínají pole, vinice a lužní les (ubytování pro turisty Podluží). Vinařství a vinařská kultura prostupuje všemi obcemi Podluží. Jsou tu všudypřítomné vinice a udržované sklepní uličky. Vynikající vína najdete v mnoha vinných sklepích a vinotékách, ale také při oslavách vinobraní, či slavnostech zarážení hory (ubytování s bazénem Podluží). Je to ideální místo pro prožití aktivní i odpočinkové dovolené v nejjižnějším koutě Moravy (pobyty pro turisty Podluží).

K historickým památkám Tvrdonic patří novogotický kostel sv. Mikuláše z r. 1941, socha sv. Jana Nepomuckého z r. 1841, trojboká boží muka mající svůj původ patrně v 18. století. Prohlédnout si lze též národopisný areál se Slováckou chalupou. Vzácnou faunu a flóru prezentuje mozaika zachovalých luk a mokřadů v nivě Kyjovky a Moravy. Poklady lužního lesa jsou chráněny v přírodní rezervaci Stibůrkovská jezera. Cyklisté se mohou vydat např. po cyklostezce č. 43 (ubytování pro cyklisty Podluží). Milovníci vína mohou využít vinařskou stezku Podlužím, která vede převážně rovinami, přes osmnáct vinařských obcí (dovolená na kolech Podluží). Cca 25 km od obce se nachází unikátní Lednicko-Valtický areál, který byl v roce 1996 zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO (ubytování pro turisty Lednicko-Valtického areál). Kromě zámků Lednice a Valtice zahrnuje areál také drobné stavby jako např. Apollónův chrám, Belvedér, Dianin chrám, Hraniční zámeček, Janův hrad, Lovecký zámeček, Minaret, Obelisk a další. Můžete se dokonce zúčastnit komentované prohlídky zámecké zahrady v Lednici s odborníkem - zahradním architektem (dovolená pro turisty Lednicko-valtický areál).

Ubytování Na Kovárně nabízí ubytování ve 4 apartmánech: apartmán č. 1 a č. 3 disponuje manželskou postelí a 2 jednolůžky, v apartmánu č. 2 je 1 manželská postel a 3 jednolůžka, v apartmánu č. 4 jsou k dispozici 4 jednolůžka (ubytování v blízkosti Lednicko-Valtického areálu). Součástí každého apartmánu je moderně zařízená kuchyňská linka s mikrovlnou troubou, jídelním příborem, pánví, hrnci a talíři, moderní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC (ubytování s vybavenou kuchyní Lednicko-Valtického areál). Každý apartmán je vybaven 60" plochou televizí s kabelovým připojením (ubytování s televizí Lednicko-Valtického areál). Hostům je k dispozici také venkovní bazén, venkovní posezení a gril (ubytování s bazénem a grilem Lednicko-Valtického areál). Pro děti je připraveno dětské pískoviště a houpačky (dovolená s dětmi Lednicko-Valtický areál). Objekt taktéž obsahuje společenskou místnost s velkou plazmovou televizí (ubytování pro skupiny Lednicko-Valtického areál).V celém areálu je k dispozici Wi-Fi síť, která je pro hosty zdarma (ubytování s internetem Lednicko-Valtického areál). Parkování u objektu je zdarma (ubytování s parkováním zdarma Lednicko-Valtického areál).

               

 

Ubytování Na Kovárně

 

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 207     rss: novinky akce   výměna odkazů