ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dovolená v Rokytnici nad Jizerou

Hotel Helena a Penzion Barborka

Hotel HELENA a Penzion Barborka se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou v západních Krkonoších (rodinná dovolená Rokytnice nad Jizerou a okolí). Toto lyžařské středisko nabízí kvalitní turistické vyžití v každém ročním období (ubytování pro lyžaře Rokytnice nad Jizerou a okolí). Hotel leží v Horní Rokytnici nad Jizerou přímo naproti lyžařskému vleku Sachrovka. Lyžařský areál Sachrovka v Rokytnici nad Jizerou je vhodný především pro rodiny s dětmi, začínající i pokročilé, snowboardisty a výcvikové kurzy. Sjezdovka je pravidelně udržována a je tedy určena i méně zdatným lyžařům. Ve Skiareálu Sachrovka jsou k dispozici i služby lyžařské a snowboardové školy. Vlek Sachrovka je v těsné blízkosti skiareálu Modrá Hvězda (dovolená pro lyžaře v Krkonoších). Profilem a šířkou sjezdovky je zejména vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy. Je zde nový pojízdný lyžařský koberec pro děti, provazový vlek pro nejmenší děti, dětská školka, lyžařské školy přímo v areálu. Do největšího skiareálu Horní Domky se hosté dostanou zdarma skibusem (pobyty pro lyžaře a běžkaře Rokytnice nad Jizerou a okolí). Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 14,4 km a místy šířky až 100 m (ubytování pro běžkaře Rokytnice nad Jizerou a okolí).

Turisté, kteří navštíví Rokytnici nad Jizerou v období od dubna do listopadu, mají mnoho možností k aktivnímu využití volného času (dovolená pro turisty Krkonoše). Ať se jedná o pěší výlet nebo na horském kole, vždy od nás dostanete to nejlepší doporučení na Vaše cesty dle individuální požadavků a přání (pobyty pro turisty Krkonoše). Z pěších túr Vás pošleme např. krásnou procházkou do Harrachova, na oblíbený cíl turistů Dvoračky, nebo pro náročnější určitě k pramenu Labe. Pro cykloturisty máme celou řadu tipů a cyklostezek, na kterých Vás můžeme rádi doprovodit (ubytování pro turisty Rokytnice nad Jizerou a okolí). Zkuste si dovolenou zpestřit vyjížďkou na koních z nedaleké farmy (aktivní dovolená Rokytnice nad Jizerou a okolí). Oceníte nádherný pohled ze hřbetu úžasného zvířete. V lyžařském areálu U Modré Hvězdy si můžete přes léto zařádit na terénních a horských kárách. Vlek Vás vyveze na Sachrův kopec a pak sjíždíte po vysečené sjezdovce. Lanová dráha Horní Domky s výstupem u chaty Lovčenka je v provozu také v letní sezóně, kdy přepravuje turisty, cyklisty a milovníky downhillových sjezdů do výšky cca 900 m n. m. Délka lanovky je 1 240 m s převýšením 252 m. Necelých 500 m od výstupu z horní stanice lanovky se nachází rozcestí Ručičky, odkud vede řada značených turistických tras a cyklostezek.

Hotel HELENA nabízí ubytování v celkem 25 pokojích s celkovým počtem 63 lůžek (ubytování pro rodiny s dětmi Rokytnice nad Jizerou a okolí). Všechny pokoje jsou standardně vybaveny a mají své sociální zařízení (skupinové ubytování Rokytnice nad Jizerou a okolí). K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (1× terasa), 15 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky (8× balkon), 3 třílůžkové pokoje, 2 mezonetové čtyřlůžkové pokoje s ložnicí v patře, 3 čtyřlůžkové pokoje s balkonem. Hotel HELENA nabízí stravování v útulně zařízené restauraci v přízemí, kde je k dispozici až 80 míst, krb a dále venkovní terasu pro 20 osob (hotel s restaurací Rokytnice nad Jizerou a okolí). V hotelu je také sauna, dětský koutek s kulečníkem, půjčovna lyží a snowboardů, půjčovna horských kol (hotel se saunou Rokytnice nad Jizerou a okolí). Parkovat lze na parkovišti zabezpečeném branou.

Penzion Barborka se též nachází v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou. Citlivě provedená nedávná rekonstrukce zanechala penzionu svůj charakteristický horský vzhled, o to více možná překvapí moderní a vkusný interiér (pohodlné ubytování za příznivou cenu Krkonoše). Penzion poskytuje ubytování včetně bohatých snídaní formou švédských stolů. Večeře o čtyřech chodech (polévka, salát, výběr ze tří hlavních jídel a zákusek) lze zajistit v hotelu Helena vzdáleném jen 100 m. Ubytování je možné ve 2 - 6ti lůžkových pokojích a 3 - 6ti lůžkových apartmánech s vlastním stravováním (rodinné ubytování Rokytnice nad Jizerou a okolí). Pro ubytované v pokojích je k dispozici také velká, plně vybavená kuchyně a jídelna (ubytování s vlastním vařením Rokytnice nad Jizerou). Apartmány mají vlastní kuchyňku (rodinné apartmány Rokytnice nad Jizerou). Celková kapacita je 35 lůžek. K dispozici je WiFi připojení, TV, šipky a stolní fotbal. Penzion disponuje krásnou zahradou, kde se nachází altán se zahradním nábytkem a výhledem do okolí (ubytování se zahradou Krkonoše) V létě je možné využít venkovní bazén se solárním ohřevem (dovolená s bazénem Rokytnice nad Jizerou). Pro děti je připravena skluzavka s houpačkou a trampolína (dovolená pro rodiny s dětmi Rokytnice nad Jizerou a okolí). Parkovat lze na vlastním parkovišti u penzionu (penzion pro skupiny Rokytnice nad Jizerou a okolí).

PENZION BARBORKA

<<< zpět
© 2004-2022   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 216     rss: novinky akce   výměna odkazů