ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování Na Faře v Královehradeckém kraji

Penzion Na Faře

Penzion Na Faře se nachází v obci Dubenec v Královehradeckém kraji. V blízkosti penzionu se nachází mnoho atraktivních turistických cílů, které je možno navštívit na kole i autem, bližší cíle pak pěšky (rodinná dovolená Královehradecký kraj). 4 km od penzionu se nachází malebná osada Chotěbory, jenž je chráněnou památkovou zónou a vyhledávaným poutním místem (dovolená pro turisty Královehradecký kraj). Světový unikát naleznete 5,5 km od penzionu. Jedná se o Braunův betlém, soubor barokních pískovcových plastik M.B. Brauna zhotovených přímo v terénu. S dětmi se můžete vydat do 9 km vzdáleného města Dvůr Králové nad Labem (dovolená pro rodiny s dětmi Dvůr Králové nad Labem a okolí). Místní ZOO nabízí vedle moderních klasických pavilonů projížďku autobusem africkým Safari, dále tropické pavilony Ptačí svět a Vodní světy a expozici Pravěk očima Zdeňka Buriana. Za návštěvu jistě stojí také 11 km vzdálený Kuks - barokní komplex, historická lékárna, originální sochařská výzdoba od Matyáše Bernarda Brauna, 24 alegorických soch Ctností a Neřestí. Ke Kuksu patří také Betlém s Braunovými sochami a reliéfy tesanými přímo do pískovcových skal. S Kuksem je Betlém propojen naučnou stezku. Penzion je výbornou základnou i pro cyklistické výlety. Kratší i delší okruhy v míně pahorkatém terénu Podzvičinska jsou ideální pro aktivně prožitou dovolenou či prodloužený víkend. Penzion leží na cyklotrase č. 4085, která vede k jedinečné barokní památce Betlém od Matyáše Brauna a památce UNESCO, hospitalu Kuks (dovolená pro cyklisty Královehradecký kraj). V okolí penzionu si můžete zahrát i geocaching.

Vlastní farní budova pochází z 2. poloviny 18. století (rodinná dovolená Hradec Králové a okolí). Nově zrekonstruovaný areál bývalé fary  nabízí ubytování pro celkem 35 hostů. V bývalé farní budově je k dispozici 18 lůžek ve stylově zařízených pokojích s možností 4 přistýlek. Jeden z pokojů je uzpůsoben pro pobyt imobilních osob (bezbariérové ubytování Královehradecko). Farní apartmá nabízí pobyt v luxusně zařízeném pokoji s barokními kamny (luxusní ubytování na venkově Hradec Králové a okolí). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV (ubytování pro náročné Hradec Králové a okolí). V šesti pokojích situovaných v 1. patře nově zbudované přístavby je k dispozici 13 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (rodinné ubytování Dvůr Králové nad Labem a okolí). Všechny pokoje disponují wi-fi připojením. Ubytovaní hosté mohou využít bezplatná parkovací místa na parkovišti uvnitř areálu (ubytování s bezplatným parkováním Dvůr Králové nad Labem a okolí).

Pro všechny hosty je k dispozici herní místnost, půjčovna a úschovna kol (ubytování s úschovnou kol Dvůr Králové nad Labem a okolí). Velká herní místnost je vybavena kulečníkem, stolním fotbalem, šipkami, herní konzolí X-box (dovolená pro rodiny s dětmi Dvůr Králové nad Labem a okolí). Samozřejmostí je zapůjčení základního sportovního vybavení – kol, míčů, badmintonu, tenisových raket aj. (aktivní dovolená Dvůr Králové nad Labem a okolí). Ti, kteří si chtějí po náročném dni či během svého volna odpočinout, mohou využít wellness přímo v penzionu. K dispozici je infrasauna pro 4 osoby se solným panelem a nejmodernější vířivka od firmy Caldera Spa pro 6 osob, která poskytuje vysoký standard v hydroterapii (penzion s welness službami Hradec Králové a okolí).Prostor doplňují pohodlná odpočinková lehátka (penzion s vířivkou Dvůr Králové nad Labem a okolí). Celý prostor lze volitelně nasvítit pomocí LED technologie (odpočinková dovolená Královehradecký kraj). Relaxovat zde můžete při příjemné hudbě (wellness pobyty Dvůr Králové nad Labem a okolí).

Příjemné posezení poskytuje stylová restaurace a salónek vybudované z bývalých koňských stájí (penzion s restaurací Dvůr Králové nad Labem a okolí). Restaurace vychází z tradičních receptů staročeské kuchyně, hosté mohou ochutnat především regionální kuchyni Podkrkonoší (ubytování se stravou Dvůr Králové nad Labem a okolí). Výběr jídel je každý víkend obohacen o speciální "gurmánskou" nabídku, kde si můžete vybrat i z jídel zahraničních (gurmánské speciality Dvůr Králové nad Labem a okolí). Samozřejmostí je výběr kvalitních moravských vín. Snídaně je dle počtu hostů buď bufetová, či servírovaná (ubytování v penzionu se snídaní Dvůr Králové nad Labem a okolí). Na přání lze připravit pokrmy dle diety či zdravotních požadavků (ubytování s upraveným jídelníčkem Dvůr Králové nad Labem a okolí). V případě celodenních výletů Vám připravíme svačinové balíčky, energetické nápoje, ovoce atd.

V letních měsících je možnost venkovního posezení na dvorku pod slunečníky, o víkendech s grilovanými specialitami a příjemnou hudbou (ubytování s venkovním posezením Dvůr Králové nad Labem a okolí). Restaurace má kapacitu 30 míst, salónek 20 míst, oba prostory jsou nekuřácké a ozvučené. Salónek díky své variabilitě stolového uspořádání a vybavení velkoplošnou TV umožňuje pořádání firemních akcí, firemních večírků, školení, seminářů, obchodních jednání i společenských akcí, rodinných oslav, a sledování sportovních přenosů. K dispozici je také společenský sál s kapacitou 80 míst, který nabízí velké možnosti využití. Nachází se zde pódium, vybavený bar a šatna (pronájem sálu pro akce Hradec Králové a okolí). Rozestavení stolů a židlí je variabilní a připravíme ho dle požadavku klienta. Zajišťujeme též rauty a hostiny pro svatby a jiné akce (svatba pod širým nebem Dvůr Králové nad Labem a okolí).

PENZION NA FAŘE

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 232     rss: novinky akce   výměna odkazů