ABC ubytováníABC ubytování cestování

HOTEL RACEK Vám může nabídnout veškeré tyto služby:

FIREMNÍ AKCE
Organizátorům firemních akcí, teambuildingů, školení a podobně zaměřených akcí nabízíme speciální cenovou nabídku (firemní večírky na Lipně, oslavy a rauty, svatby, teambuilding, školní srazy, školení, přednášky, sympózia Černá v Pošumaví).

SVATBY A ROMANTICKÉ POBYTY
Pro novomanžele rádi připravíme nevšední svatební hostinu společně s ubytováním a dle přání i výzdobou pokoje se šampaňským atd (svatba na Lipně).

SPORT A RELAXACE
Jednotlivcům i skupinám nabízíme sportovní vyžití a relaxaci v sauně, vířivých koupelích a posilovně. Dále nabízíme možnost využití multifunkčního sportovního hřiště a pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a trampolína (dovolená na Lipně s dětmi).

WELLNESS
Fitness a stolní tenis ZDARMA
Sauna 100 CZK / 0.5 hod. / os.
Whirpool 100 CZK / 0.5 hod. / os.
Otevřeno denně od 10:00 do 20:00. Prosím, rezervujte si určitý čas. Děkujeme.

Charakter krajiny nabízí jedinečné podmínky pro cykloturistiku i pěší turistiku.V okolí hotelu vedou krásné cyklistické stezky, po kterých se můžete dostat až na Kvildu, přes Horní Planou (zde přejedete na druhou stranu Lipna převozem), dále Volary nebo se projet na rakouské straně Šumavy (dovolená pro cyklisty s úschovou kol Lipno a okolí) .

Milovníci vodních sportů a koupání jistě ocení neobyčejně výhodnou polohu hotelu Racek, od něhož je na písečnou pláž k vodě jen několik desítek metrů. Na hotelové pláži je možné zapůjčení loděk s elektromotorem, šlapadel a motorových aut (dovolená pro náročnou klientelu Tuzemsko). Nedaleko se nachází přístav osobní lodní dopravy. V sezóně se zde koná celá řada republikových i mezinárodních jachtařských závodů. Půjčovna windsurfingu, kol a stále populárnějších kite (včetně výuky) - 500 m od hotelu.  V nedaleké obci Hůrka lze zapůjčit katamarán (dovolená s výhledem Černá v Pošumaví).

V zimním období můžete využít naši aktuální nabídku lyžování na rakouské straně Šumavy v lyžařském středisku Hochficht nebo v lyžařském středisku Kramolín v obci Lipno nad Vltavou a dále v okolí hotelu běžkařské trasy.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ A MULTIFUNKČNÍ SPORTOVNÍ HŘIŠTĚ
Projekt "Multifunkční sportovní hřiště" vznikl za finančního přispění ČEZ, a.s.

MASÁŽE
Pro hotelové hosty zajistíme sportovní, rekondiční a aroma masáže (nejsou v ceně pobytu), které je nutné objednat předem, nejlépe současně s rezervací ubytování.

ZOO KOUTEK PRO DĚTI
ZOO koutek se nachází v těsné blízkosti Hotelu Racek.

K vidění je oslík Matěj, poník Vašík, lama Adam, mini kozičky, mini ovečky, morčátka a králíčci.

Užijte si hezkou dovolenou v hotelu v jižních Čechách. Můžeme tento objekt vřele doporučit.

 

 

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 215     rss: novinky akce   výměna odkazů