ABC ubytováníABC ubytování cestování

HOTEL HAPPY STAR

Sportovní SRANDA5BOJ – outdoor

Vážení klienti, nabízíme vám nový outdoorový program nazvaný Sportovní SRANDA5BOJ. Jak už sám název napovídá, tak kromě sportovních výkonů půjde zejména a především o dobrou zábavu, odpočinek a stmelování týmu.

logo_srandaolympiada.thumbnail

Pětiboj je pro dvojice s tím, že v týmu může být jak muž a žena, tak i 2 muži nebo 2 ženy. Soutěží se v těchto 5ti sportovních disciplínách: tenis, beach volejbal, petanque, golf a vodní pólo. Během pětiboje bude účastníkům k dispozici bečka piva a na závěr pětiboje bude pro účastníky připraveno posezení u grilovaného selete.

Pravidla pětiboje:

  • Počet dvojic je omezen na 8 (16 osob).
  • Každá disciplína je nejprve pavoukově rozlosována, boje jsou tedy vyřazovací: 4× čtvrtfinále, 2× semifinále a 1× finále.
  • Za účast ve čtvrtfinále je 0 bodů, v semifinále 1 bod, ve finále 2 body a za vítězství v každé disciplíně body 3.
  • Dvojice s nejvyšším ziskem bodů po pěti disciplínách se stává vítězem pětiboje. Při rovnosti bodů rozhoduje o vítězi vyšší počet dílčích výher, případně los.

Chronologie disciplín:

8:30 až 9:00      prezence na recepci hotelu
9:00 až 11:00      tenis
11:15 až 12:15      petanque
     pauza na oběd
13:30 až 15:00      golf
15:15 až 16:45      beach volejbal
17:00 až 18:30      vodní pólo
19:00 až ?      vyhlášení výsledků a posezení u grilovaného selátka

Pravidla jednolivých disciplín:

  • Tenis – Hraje se klasická čtyřhra na 1 vítězný set (6 her), s tím, že vítězná dvojice musí získat min. o 2 hry více než dvojice poražená (při stavu 6:6 následuje tie-break tzn. zkrácená hra), viz. pravidla tenisu.
  • Petanque – Hraje se ve dvojicích, každá dvojice má 3 koule, cílem je mít koule blíže košonku, v každé hře získává vítězná dvojice tolik bodů, kolik jejich koulí je na konci hry blíže ke košonku, než nejbližší koule soupeře, hraje se do počtu 13, viz. pravidla petanque.
  • Golf – Jelikož v areálu našeho hotelu se nachází pouze 2 golfová odpaliště s 1 greenem na patování, jsou pravidla upravena takto: každá dvojice odpaluje celkem 6 míčků (každý člen 3), které následně dopatovává. Vítězí ta dvojice, která použije na dopatování všech svých míčků méně úderů. Oficiální pravidla viz. pravidla golfu.
  • Beach volejbal – Hra je ve dvojici na 2 vítězné sety, ztráty se nepočítají. Utkání vyhrává to družstvo, které vyhrálo dva sety (první dva se hrají do 21 bodů). V případě nerozhodného stavu 1:1 na sety se hraje rozhodující (třetí) set do patnácti bodů. Každý set musí skončit s rozdílem nejméně 2 bodů.
  • Vodní pólo – Vodní pólo se hraje v hotelovém bazénu s nafukovacími brankami na 2 poločasy (2×5 minut). Vítězí ta dvojice, která dosáhne více branek. Při rovnosti branek se házejí 2 pokutové hody z každé strany, pokud i po nich není rozhodnuto, tak po 1 pokutovém hodu až do situace, kdy jeden tým pokutový hod promění a druhý ne, oficiální pravidla viz. pravidla vodního póla.

Zaváděcí cena tohoto programu činí 24 000 Kč (včetně DPH). V ceně je kromě organizace celého programu také vychlazené pivo (bečka piva = 100 piv desítky Gambrinus), grilované sele a pohár a bedna vína (12 ks lahví) pro vítěze.

Objednat Sportovní SRANDA5BOJ

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 132     rss: novinky akce   výměna odkazů