ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dovolená v Šiklandu


sikland

Sluníčko už nás pomalu láká ven a jaro si pohrává s přírodou, už víte kam na dovolenou?  

Nevíte, přeci do Šiklandu! 
Akční ceny platí do konce března, nezapoměňte! smileyDovolená v Šiklandu je opravdu pro každého. 

Rodiny s dětmi, páry, party, senioři a také pejsci nebo kočičky. Jednoduše s sebou vemte, koho chcete. Areál je dostatečně rozlehlý, aby jste si za těch pár dní nelezli na nervy. Areál Šiklův mlýn je plný zábavy. Už vás dobře známe, tak vám nemusíme akční divadlo, westernovou show a ohňovku ani představovat. Dobře víme, že na konci týdne budete repliky z divadel znát nazpaměť a s herci si budete tykat. Všichni se na vás už těšíme!
 

Dovolená s dětmi i s babičkou

Ubytovat se můžete jak je libo wink

Máte rádi velké pohodlí a spoustu služeb? Přesně pro vás je náš hotelový resort Šikland! A nebo ne? Radši si užíváte soužití se zdejší přírodou, pro vás je na míru udělaný kemp. Můžete buď využít naše ubytovací zařízení, tj. chatky, sruby, mobilní domy, naše vybavené stany nebo si prostě přívézt vlastní stan či karavan. To necháme na vás! 

ubytování v šiklandu

Když na výlet, jedině do Strašidelného zámku Draxmoor! 

Čekají na vás tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí, 3D kino, strašidelný výtah a zcela nové zámecké nádvoří s pohádkovými domečky na kuřích nožkách, soškami pohádkových postaviček a skákacím hradem.


Relax

 Dovolená  Výhodné turnusové pobyty  BalíčkyDovolená

 

Informace a objednávky 

Evča a Olinka 
+420 566 567 400
+ 420 602 750 130 

 


     info@sikland.cz
 

 

       

 
 

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 178     rss: novinky akce   výměna odkazů