ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENZION U VÝLETŮ

Rodinný penzion U Výletů nabízí ubytování v oblasti Žďárských vrchů, konkrétně v obci Moravec, mezi jejíž pamětihodnosti patří zámek Moravec s kostelem Nalezení svatého kříže. Okolí zámku tvoří anglický park, se kterým penzion U Výletů sousedí. První zmínka o obci pochází z již z roku 1374 a v jejím okolí se nachází mnoho turisticky atraktivních míst, jako například město Žďár nad Sázavou, Třebíč, Zelená Hora či westernové městečko Šiklův mlýn u Zvole (ubytování pro turisty Žďárské vrchy). Severně  a východně od obce jsou hluboká údolí potoků a řek povodí Svratky s malebnou zalesněnou krajinou, řadou zřícenin a přírodních zajímavostí (dovolená pro milovníky přírody Žďársko). V místních lesích je možný sběr hub a lesních plodin. Na své si přijdou také rybáři. Rybaření je možno domluvit na soukromém rybníku, který je vzdálený pouhé 3 km od penzionu (ubytování pro rybáře Žďársko). Návštěvníci mají na výběr z mnoha možností koupání. V okolní krajině se nachází téměř 250 rybníků, zatopený lom a koupaliště v Bystřici nad Pernštejnem (ubytování s koupáním v přírodě Žďársko).

Penzion vznikl v roce 2006 rekonstrukcí bývalé hospodářské budovy na zámku Moravci a nabízí kvalitní ubytování s možností přistýlky ve čtyřlůžkových a dvoulůžkových pokojích. Dále je zde nabídka ubytování v prostorných apartmánech. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, která slouží k přípravě individuální stravy. Pro uložení potravin je k dispozici velká spíž. Hosté mohou využít stravování v nedalekých restauracích, popřípadě je zde možnost individuálně zajistit kuchaře (ubytování s vlastním vařením Žďárské vrchy a okolí). Součástí penzionu je také společenská místnost s kulečníkem, tělocvična a klubovna. Pro venkovní aktivity je k dispozici vnější hřiště, ruská kuželna, opičí dráha a dětské hřiště s pískovištěm (ubytování pro rodiny s malými dětmi Žďárské vrchy). Máte-li zájem o uspořádání firemní akce, svatby či školení, pak je tento penzion správnou volbou. Hosté mohou využít parkování pod přístřeškem. Pro sportovce je zde možnost úschovy kol či lyží. Penzion také poskytuje ubytování pro školy v přírodě. Pro potěšení dětí je zde, mimo jiné, k dispozici minizoo.
 
 
Přijeďte nás navštívit a užijte si klidné ubytování na Vysočině. Těšíme se na Vaši návštěvu!
 
Penzion U Výletů

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 124     rss: novinky akce   výměna odkazů