ABC ubytováníABC ubytování cestování

Svatoborský sklípek, Vinařství Dufek

SVATOBORSKÝ SKLÍPEK
 
Rodinný penzion (www.vinarstvi-dufek.cz) nabízí ubytování pro všechny věkové kategorie na Slovácku, které je známé pro své vinohrady, poutní místa a folklórní slavnosti. Návštěvníci mohou navštívit nespočet atraktivních hradů a zámků, vydat se na toulky po rozhlednách nebo za vínem do vinic, vinných sklepů a uliček. Svatoborský sklípek zahájil svou činnost v roce 2003 a jeho majitelé pochází z tradiční vinařské rodiny, jejíž kořeny sahají hluboko do historie. Hostům je nabídnuto příjemné posezení ve vinném sklípku či návštěva vinařství, které ke sklípku náleží. V okolí sklípku se také nachází mutěnická vinařská cyklostezka, proto jsou zde ideální podmínky nejen pro ubytování cyklistů, ale také rybářů, díky okolním rybníkům.
 
 
Svatoborský penzion nabízí moderní levné ubytování ve 2 jednolůžkových pokojích, 2 dvoulůžkových pokojích, 10 třílůžkových pokojích a 3 čtyřlůžkových pokojích, které jsou, až na jeden pokoj, vybaveny koupelnou a WC. Na všech pokojích je také wifi připojení.  Návštěvníci jistě rádi využijí posezení u baru, popřípadě posezení v klenutém sklepě, které je nutné dopředu objednat. Je zde prostor pro cimbálovou muziku, včetně místa na tancování. Svatoborský sklípek je také uzpůsoben pro pořádání firemních akcí, školení, večírků či seminářů. Pro příjemné strávení těchto chvil je personál ochoten připravit krajové speciality, minutky a obložené mísy dle přání svých hostů. Přímo před sklepem lze zaparkovat osobní automobil i autobus, jsou zde vítány malé i velké skupiny hostů (ubytování pro malé a velké skupiny na Slovácku)
 
VINAŘSTVÍ DUFEK
 
 
Rodinné vinařství podřizuje veškerou výrobu kvalitě. Výroba vín probíhá za využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou pak lahodná vína té nejvyšší kvality. Hosté mohou v rámci pobytu využít prohlídku technologií a archivního sklepa, kde také probíhají degustace (ubytování s degustací vín Svatobořice a okolí). Hosté si v rámci degustace mohou vyslechnout, jak víno vzniká a čím vším si musí projít, než se dostane na pulty obchodů či do sklenic návštěvníků. Ve vinařství si lze vybrat z několika typů degustací, které se konají v historických sklepních prostorách přímo mezi sudy. Návštěvníci si k lahodnému vínu mohou dopřát také lahodné jídlo, popřípadě využít přespání ve Svatoborském sklípku (ubytování s vinným sklepem na Slovácku).

 

Velice se těšíme na Vaší návštěvu.

Svatoborský sklípek, Vinařství Dufek

 

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 161     rss: novinky akce   výměna odkazů