ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion Krajní řádek

  

Penzion Krajní řádek se nachází na okraji obce Perná (ubytování pro všechny věkové skupiny a Pálava okolí). Vinařská obec Perná leží v západní části CHKO Pálava asi 6 km severně od Mikulova a leží na úpatí Pavlovských vrchů a do jejího katastru zasahují národní přírodní rezervace Děvín a národní přírodní rezervace Tabulová (dovolená pro turisty Pálava a okolí).

Jen těžko hledat místa s tak dobrými podmínkami pro cykloturistiku, jako má oblast Pálavy a Lednicko-valtického areálu (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí). Zdejší cyklotrasy vedou k atraktivním turistickým cílům a jsou bezpečně sjízdné i pro nejmenší adepty cykloturistiky (pobyty pro rodiny s dětmi Pálava a okolí).

K nejoblíbenějším trasám patří okruhy spojující zámky a salety Lednicko-valtického areálu. Značené cyklotrasy v oblasti Pálavy nebo některá z vinařských stezek, včele s Mikulovskou vinařskou stezkou, nabízejí krásné výhledy a náročnější profil (dovolená pro cyklisty a turisty Pavlov a okolí). Z pokoje penzionu Krajní řádek je možné vyhlížet přímo na Pálavu a vinohrady. Kolem penzionu vede cyklostezka (ubytování v penzionu pro cyklisty Pálava a okolí).

K objevování jistě patří i jezdecká turistika. Na vyjížďce vinicemi a krásnou přírodou Mikulovska nebo Lednicko-valtického areálu jí lze přijít na chuť (vyjížďky na koni Pálava a okolí). Nejen k letní dovolené patří objevování půvabů kraje a místních pamětihodností, ale i sportování. Škála aktivit je velmi pestrá (aktivní dovolená Perná).

  

Penzion Krajní řádek nabízí ubytování ve vinařském domě v pěti dvoulůžkových a v jednom čtyřlůžkovém pokoji (rodinná dovolená Perná a okolí). V každém pokoji je možnost kvalitní přistýlky, která se dá zasunout pod postele (komfortní ubytování v penzionu Perná). Jedna část penzionu má čtyři pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením. Kuchyňka je společná. V druhé části penzionu jsou dva pokoje (jeden čtyřlůžkový, druhý třílůžkový) každý s vlastním sociální zařízením. Tyto pokoje mají společnou kuchyňku s jídelnou. Na pokojích je wi-fi připojení (ubytování s wi-fi připojením Perná a okolí).

  

Hosté penzionu mohou využít degustační místnost pro ochutnávky vín z rodinného vinařství Skrášek (dovolená s degustací vína Perná a okolí). Degustační místnost sousedí přímo s výrobním areálem vinařství (řízená degustace Perná a okolí). Při týdenním pobytu je jako pozornost připravena láhev vína (romantická dovolená Perná).

Penzion Krajní řádek 

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 227     rss: novinky akce   výměna odkazů