ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion Kateřina

Penzion Kateřina se nachází v malebné obci Moravského Slovácka v Mikulčicích (komfortní ubytování v apartmánu Podluží a okolí).
Rovinatá oblast v okolí Mikulčice nabízí nesčetný počet turistických i vinařských cyklostezek (pobyty pro turisty Mikulčice a okolí). Mezi nejoblíbenější patří vinařská stezka Podluží. Trasa stezky vede od jižní hranice Moravy rovinatou částí centrálního Podluží, přes kopečky na okraji Kyjovské pahorkatiny v okolí Starého Poddvorova k severním vinařským oblastem Slovácka, kde vinice střídají rozlehlé lesní partie. Celá stezka je vhodná i pro méně zdatné cyklisty, nenáročné jsou i kopečky v okolí Nového a Starého Poddvorova (dovolená pro cyklisty Mikulčice).

Oblast nabízí mnoho možností na výlety do okolí, v dosahu je Lednicko - Valtický areál, Milotický zámek a Baťův kanál. Koupání je možné ve vedlejší obci Lužicích, kde je přírodní koupací rybník s výletní restaurací, v Moravské Nové Vsi se nachází vytěžená pískovna nebo v Hodoníně koupaliště s tobogánem (dovolená pro rodiny s dětmi Podluží a okolí).
Hosté penzionu Kateřina mají možnost navštívit mnoho vinařských, folklórních a kulturních akcí, jak v obci Mikulčice, tak i v okolních vesnicích (aktivní dovolená Mikulčice a okolí). Mezi významné události patří: tradiční krojové hody, otevřené sklepy, košty vína, pálenek, kyselého zelí apod. Obec Mikulčice je protkána sklepními uličkami, které jsou samozřejmou součástí života místních lidí, ale i dějištěm vinařských slavností a hodů. Kvalitní víno je v této oblasti samozřejmostí (dovolená s degustací vína Mikulčice a okolí).

  

Penzion Kateřina nabízí ubytování v komfortních apartmánech. Všechny apartmány jsou přízemní a každý má svůj vlastní vchod ze zahrady, čímž mají hosté zajištěno maximální soukromí. Penzion nedisponuje vlastní restaurací, ale díky plně vybaveným kuchyňkám v apartmánech si mohou hosté stravování pohodlně zajistit sami (ubytování s vlastním stravováním Mikulčice a okolí).

Dvoulůžkový apartmán – studio (30 m2) se skládá z předsíně, obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, manželskou postelí a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, automatická pračka).
Čtyřlůžkový apartmán (60 m2) nabízí předsíň, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, samostatné sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo, automatická pračka) a ložnici s manželským dvoulůžkem a patrovou postelí.
Šestilůžkový luxusní apartmán je ze všech největší, má rozlohu 80 m2. Z předsíně se dostanete do jídelny a velké kuchyně, která je vybavená ledničkou s mrazničkou, myčkou, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a automatickou pračkou. Součástí tohoto prostoru je i obývací část se sedací soupravou, plochou TV a dvěma lůžky. Navazuje chodbička se samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) a nakonec ložnice , kde se nacházejí úložné prostory, manželské dvoulůžko a patrová postel.

  

V penzionu Kateřina je bezdrátové připojení k WI-FI zdarma (ubytování s wi-fi připojením Mikulčice a okolí). Součástí je i úschovna kol. Parkování aut je zajištěno na parkovišti před penzionem (penzion s parkovištěm Mikulčice a okolí). 

 

 

Penzion Kateřina

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 220     rss: novinky akce   výměna odkazů