ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion ve vinařství Maláník - Osička

V obci Mikulčice v jedné ze 4 sklepních uliček Těšické búdy Vás přivítá Penzion ve vinařství Maláník – Osička.
Obec Mikulčice se nachází v samém centru slováckého regionu Podluží a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů (ubytování pro turisty Podluží a okolí). Místo je ideální k poznávání krás jižní Moravy, místních zvyků, vinařských tradic a kulturních památek. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a turistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí (pobyty s degustací vín Podluží a okolí).

Sklepní ulička Těšické búdy tvoří vinařskou kolonii o 47 přízemních lisoven se sklepy rozptýlenými podél cesty. Těšická sklepní kolonie nabízí i ukázku ojedinělých vinařských staveb - dnes již téměř vymizelých zemních sklepů s vchodem chráněným jednoduchým přístřeškem z krokví. Tyto sklepy stavěli menší vinaři, kteří si hrozny nechali lisovat u svých nejbližších sousedů (romantické pobyty Mikulčice).

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice (prodej kvalitních vín Mikulčice a okolí).

Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.
Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem.

„Každé víno se podobá svému tvůrci. Je zrcadlem jeho umu, šikovnosti, píle a vytrvalosti. V každém víně jsou vinařovy vrásky i úsměvy, radosti i smutky, úspěchy i prohry. Chvalme víno a prokažme mu službu úcty, aby se za nás nemuselo stydět.“

Ubytování nabízí čtyři moderně zařízené pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový) (komfortní ubytování Mikulčice a okolí). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost (ubytování s vlastním stravováním Mikulčice a okolí). V letním období je možné posezení na venkovní terase (pobyty pro rodiny s dětmi Podluží a okolí).
Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu (ubytování s wi-fi připojením Podluží a okolí). Parkování je zajištěno před objektem vinařství (ubytování s parkováním Mikulčice a okolí). Je možné zajistit i snídaně a degustace vín v prostorách vinařství (pobyty se snídaní Mikulčice a okolí).

Majitelé Vám rádi sdělí tipy na výlety do okolí a zapůjčí mapy (dovolená pro turisty a cyklisty Podluží a okolí). Okolí nabízí: Národní kulturní památník Valy Mikulčice a CHKO Skařiny, Baťův kanál Hodonín, ZOO Hodonín, Lednicko – valtický areál, Soutok Moravy a Dyje, CHKO Pálava nebo Skanzen Strážnice.

Kvalita práce a kvalita produktů Vinařství Maláník-Osička s.r.o. se odráží v řadě získaných ocenění.

Penzion ve vinařství Maláník - Osička

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 252     rss: novinky akce   výměna odkazů