ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion Rozkvět

V rodinném penzionu v srdci Beskyd naleznete vše, co potřebujete k pohodovému a bezstarostnému pobytu. Komfortní pokoje, domácí kuchyně, kde se připravují regionální speciality a mnoho aktivit v okolí, to vše jako na dlani v penzionu Rozkvět.

Penzion Rozkvět se nachází v Trojanovicích, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd, na úpatí hory Radhošť. Horské prostředí nabízí krásné výhledy do okolí (romantická dovolená Beskydy).

V blízkosti penzionu se nachází lanová dráha, která turisty přepravuje na hřeben Beskyd k Pustevnám (pobyty pro turisty Beskydy a okolí). V létě je možné využít lanovku nebo se na Pustevny dopravit pěšky, v zimě jezdí skibus od penzionu k lanovce a při zpáteční cestě lze dojet na lyžích přímo k penzionu (dovolená pro lyžaře Beskydy a okolí). K nejvíce navštěvovaným lokalitám v Beskydech patří Pustevny a hora Radhošť. Na Pustevnách stojí dřevěné secesní stavby, které slouží jako restaurace a hotel. Postaveny byly koncem 19. století. Na vrcholu Radhoště se nachází kamenná kaple s dřevěnou zvonicí, kterou obyvatelé Valašska vybudovali v 19. století.

Nedaleko penzionu Rozkvět leží Srdce Valašska neboli Rožnov pod Radhoštěm. V současné době je Rožnov proslaven především Valašským muzeem v přírodě, které je tvořeno souborem dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku (Dřevěné městečko) a na přilehlou stráň (Valašská dědina a Mlýnská dolina). Valašské muzeum je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě. Svou polohou je Rožnov přímo předurčen pro rekreaci a sport. Město a jeho okolí je vybaveno řadou sportovišť pro zimní i letní sporty. V jeho okolí se nacházejí stovky kilometrů značených turistických cest a cyklistických tras v nadmořských výškách od 350 do 1150 m. Milovníci rybářského sportu si mohou prověřit své umění v pstruhových vodách, případně ve vodách přehrad a rybníků, nacházejících se v nedalekém okolí Rožnova (dovolená pro rybáře Valašsko a okolí).

Penzion Rozkvět poskytuje celoroční ubytování, jelikož blízké okolí umožňuje aktivní strávení dovolené během všech ročních období (aktivní dovolená Beskydy a okolí). Cyklostezky lákají k vyjížďkám na kole do širokého okolí (ubytování pro cyklisty Beskydy a okolí). Na turisty čekají procházky po hřebenech Beskyd (dovolená pro turisty Beskydy a okolí). V okolí je možné vyzkoušet i adrenalinové sporty jako tandemy či paragliding. V Čeladné se nachází golfové hřiště, které uvítají především milovníci golfu (pobyty pro golfisty Beskydy a okolí). V zimě jsou vám k dispozici sjezdovky a 40 km upravených běžeckých tratí. Vše je doplněno službami jako ski servis, lyžařská škola či půjčovna.

V okolí penzionu Rozkvět je na vybranou ze spousty aktivit jako lyžování, horská a silniční kola, horská turistika, lezení v lanových parcích, golf, jízda na koni, plavání, rybaření nebo i paragliding.

Penzion Rozkvět nabízí ubytování v  šesti pokojích, každý s vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou od dvoulůžkových až po čtyřlůžkové s televizí a připojením k wifi (ubytování s internetem Trojanovice).

Stravování je možné v restauraci penzionu Rozkvět (kapacita cca pro 35 osob). Hosté si mohou vybrat snídaně, obědy, večeře, polopenze nebo plná penze (stravování v penzionu Beskydy a okolí). V prostorách uspořádat různé oslavy - menší svatby, narozeniny, promoce, setkání abiturientů, firemní akce a školení (pobyty pro skupiny Beskydy a okolí).

Parkování je zajištěno přímo u penzionu. V případě plné obsazenosti parkoviště nebo jeho nedostupnosti v zimě (při sněhové kalamitě) je možnost parkovat na nedalekém centrálním parkovišti vzdáleném 20m (ubytování s parkováním Trojanovice).

PENZION ROZKVĚT

 

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 228     rss: novinky akce   výměna odkazů