ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENZION JASMÍN

Penzion Jasmín se nachází v centru města Liberec a je tak ideálním výchozím bodem pro návštěvu mnoha atrakcí i památek, které toto krajské město nabízí, stejně tak pro turistické výlety do okolí (rodinná dovolená Liberec a okolí).

Cca 2 minuty pěší chůze od penzionu se nachází CENTRUM LIBEREC S AQUAPARKEM A WELLNESS. Toto unikátní zábavní centrum v České republice nabízí široké spektrum zábavy pro rodiny s dětmi. Zcela krytý areál zastřešuje Aquapark, Lunapark, iQPark, XD theater, Wellnes, restaurace. Ve stejné vzdálenost se nachází také Moderní science centrum IQLANDIA LIBEREC s planetáriem a stovkami originálních exponátů. Děti se budou jistě těšit i DINOPARK Liberec, který se rozprostírá na 2. a 3. podloží a na střeše Nákupní galerie Plaza. Můžete zde zhlédnout obsáhlé expozice dávných dinosaurů. Návštěvník se dostane na Vyhlídku u Brachiosaura a může se podívat na Liberec pohledem 7m vysokého býložravce umístěného na střeše budovy. Součástí střechy je i příjemné posezení v DinoCafé (rodinné pobyty v Liberci). Nejen malé návštěvníky jistě potěší i MUZEUM KOSTEK LEMI, které naleznete v nákupní galerii Plaza hned naproti Dinoparku.V Obchodním a zábavním centru Fórum můžete zhlédnout film v CINEMA CITY s 5 kinosály (dovolená pro rodiny s malými dětmi Liberec).

Za návštěvu jistě stojí také ZOO Liberec, jenž je nejstarší zoologickou zahradou v České republice. V jejím 13 hektarovém areálu je chováno více než 170 druhů zvířat. Mezi největší atrakce patří bílí tygři a lachtani (dovolená pro turisty Liberec). Liberec se pyšní také nejstarší botanickou zahradou v České republice. Zahrada se stará o nejpestřejší soubory exotických rostlin v České republice. Je rozdělena na skleníkový areál a venkovní areál. Expozice ve skleníkových pavilonech skrývají dosti podobný obraz jako přepestrá tropická a subtropická příroda (dovolená pro aktivní seniory Liberec). Za adrenalinem se můžete vydat na největší krytou motokárovou trať na severu Čech s celoročním provozem. Tato trať se nachází jen 2 minuty pěší chůze od penzionu. Vodní hrátky si užijete zase v libereckém plaveckém bazénu. Plavecký bazén Liberec nabízí svým zákazníkům moderní služby, které úzce souvisejí se sportovním vyžitím při plavání. V provozu je bazén, dětský výukový bazén, brouzdaliště s hříbkem a vířivkou pro děti, skluzavkami a párou. Nabízí také sportovně relaxační aktivity jako fitness, wellness, sauny, spinning (aktivní dovolená v Liberci).

V Liberci se také nachází mnoho zajímavých památek. Můžete si prohlédnout novorenesanční radnici z let 1888-1893, kterou postavila známá firma Sachers a Gärtner podle návrhu vídeňského architekta Franze Neumanna. V Liberci se dále nachází Severočeské muzeum a Oblastní galerie. Nejen mužskou část bude jistě zajímat také technické muzeum, kde se v rámci expozic představí historické automobily, motocykly a celá řada předmětů technického charakteru, které mají vztah k regionu Liberecka (dovolená za poznáním Liberce).

V okolí města můžeme doporučit zajímavá místa jako rozhlednu Lidové sady, rozhlednu Liberecká výšina, jenž jsou od penzionu dostupná dopravním prostředkem do 15 minut (letní dovolená Liberec a okolí). Symbolem Libereckého kraje je jistě vysílač Ještěd. Silueta věže je dnes už natolik vžitým symbolem Liberecka, že se dostala i do erbu krajského znaku nebo emblému Technické univerzity v Liberci. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Perretovu cenu a stal se národní kulturní památkou a stavbou století. Na vrchol hotelu se dostanete buď pěšky, nebo na ni vede jedinečná lanovka v rámci České republiky. V zimě i v létě pak můžete navštívit Skiareál Ještěd, moderní lyžařské středisko s vynikající dopravní dostupností. V létě nabízí skiareál cyklistické i turistické trasy pro každého, Nový bike s 10 km bike tratí, půjčovnu a servis horských kol a terénních koloběžek (dovolená na kolech Liberec a okolí). Penzion Jasmín nabízí zvýhodněné skipasy pro své hosty (dovolená pro lyžaře a běžkaře Liberec a okolí). Běžkaři se zase mohou vydat na Jizerskou magistrálu, kde se každoročně pořádá český lyžařský běžecký závod Jizerská 50 (zimní dovolená Liberec a okolí).

Penzion Jasmín nabízí komfortní ubytování ve 13ti dvoulůžkových pokojích se sociálním zázemím (levné ubytování Liberec a okolí). Na pokojích lze připravit manželské nebo oddělené postele (penzion pro skupiny Liberec a okolí). Na některé pokoje lze přidat jednu přistýlku (ubytování pro rodiny s malými dětmi Liberec a okolí). Pokoje jsou vybaveny LCD televizory (skupinové pobyty Liberec a okolí). Na každém pokoji je hotelový trezor k použití zdarma a WIFI (pobyty pro jednotlivce Liberec a okolí). Samozřejmostí je džbán s vodou na pokoji (kvalitní penzion Liberec a okolí). Na každém pokoji naleznete kvalitní antialergické lůžkoviny, používáme kvalitní matrace (ubytování pro alergiky Liberec a okolí). Hosté si mohou objednat bohaté snídaně formou studeného a teplého bufetu nebo je zde možnost vlastního vaření ve sdílené kuchyňce. K dispozici je také nonstop automat na teplé nápoje (ubytování s vlastním stravováním Liberec a okolí). Po dobu recepce (7-22h) Vám můžeme nabídnout alkoholické či nealkoholické nápoje na Vaše přání připravíme kávu, čaj, svařené víno, horké jablko, horké brusinky, horkou čokoládu. Pro skupiny od 20 osob lze domluvit snídaně, svačiny, obědy, večeře (ubytování pro větší skupiny Liberec a okolí). Při objednávce lze na pokoj objednat sekt nebo květiny, zajistíme rezervaci v restauraci.

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, děti na přistýlkách jsou zdarma (rodinné pobyty Liberec a okolí). Pro děti jsou připraveny kreslící potřeby nebo hry. Také je k dispozici zahrada s venkovním bazénem se slanou vodou, lehátka jsou pro hosty zdarma (penzion s bazénem Liberec a okolí). Parkování je možné na uzavřeném parkovišti, které je pro hosty zdarma. Penzion též nabízí možnost školení pro firmy, zajistíme občerstvení, obědy, večeře (prostory pro firemní akce Liberec a okolí).

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 230     rss: novinky akce   výměna odkazů