ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování v hotelu v jižních Čechách

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 27 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 52 lůžek (ubytování v centru města Táborsko).
Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma (hotel s vlastním parkováním Tábor a okolí).
V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu (firemní akce a školení v hotelu Planá nad Lužnicí). Restaurace je plně klimatizovaná a nabídne posezení až pro 50 osob. Celý areál hotelu, restaurace a pivnice se nachází v centru města u romantické a klidné řeky Lužnice. V prostorách restaurace a celého hotelu je pro vaše pohodlí samozřejmostí zdarma Wi-Fi připojení (ubytování v hotelu s restaurací Planá nad Lužnicí).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hotel nabízí komfortní a útulné pokoje v klidném prostředí s možností výhledu na řeku vybavené postelemi standardní velikosti. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, s vlastní koupelnou (dovolená pro rodiny s dětmi Tábor a okolí).
Pokoje v 1. a 2. patře jsou dostupné výtahem, který je umístěn u recepce, nebo po schodišti.
Samozřejmostí je i LCD televize s více než 40 českými i zahraničními programy, přístup k internetu zdarma, fén, toaletní potřeby, telefon. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj včetně bezbariérové koupelny (bezbariérové ubytování v hotelu Planá nad Lužnicí).

Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma.
 
 
 
 
 
 
 
 
V prostorách Hotelu Lužnice se také nachází 4 oddělitelné konferenční salonky (A, B, C, D). Sály A, B, C, je možné propojit do jednoho velkého sálu s kapacitou až 200 osob (divadelní uspořádání). Prostory umožňují variabilní uspořádání (škola, divadlo, kabaret, banket …) (ubytování pro obchodníky Tábor a okolí)

Prostory jsou vhodné pro konání kongresů, konferencí, seminářů, VIP setkání, školení, zasedání či společenské akce všech typů a velikostí. Vybavenost sálu A – pódium, šatna pro účinkující, taneční parket, WI-FI (ubytování pro managery Tábor a okolí). Do všech sálů je možné instalovat konferenční techniku dle požadavků klienta (flipchart,dataprojektor atd.) (aktivní dovolená pro velké skupiny Planá nad Lužnicí)
Ceník pronájmu konferenčních prostor se odvíjí na základě požadavků klienta dle individuální dohody.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Restaurace v našem hotelu je plně klimatizovaná a nabídne posezení až pro 50 osob. Celý areál hotelu, restaurace a pivnice se nachází v centru města u romantické a klidné řeky Lužnice.
 
 
Výlety po okolí:
V okolí Plané nad Lužnicí najdete nespočet cyklistických stezek, které ocení zejména vášniví kolaři. Za zmínku stojí i pěší turistika kolem řeky Lužnice, směr Ústrašice a také Maršovského potok.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Významným krajinným prvkem je i Zámecký park v Plané nad Lužnicí a na něj navazující Lipová alej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Za výlet stojí i historické město Tábor, které je vzdáleno pouhých 5 km, České Budějovice nebo Český Krumlov.
 
 
Velmi se těšíme na Vaši návštěvu v našem Hotelu Lužnice.

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 210     rss: novinky akce   výměna odkazů