ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování Žďárské Vrchy

Hotel Gaudeamus se nachází uprostřed malebné kopcovité krajiny Žďárských vrchů na Vysočině, a to v obci Milovy (ubytování v hotelu Žďárské vrchy). Je umístěn na polosamotě, která hostům nabízí potřebné soukromí a osobitou atmosféru. Hotel poskytuje pohodlné ubytování ve 14 dvou-čtyř lůžkových pokojích, z nichž každý má LCD televizi a své vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou (dovolená v hotelu v přírodě na Vysočině).

 

 

 

 

 

Hostům je k dispozici velká zahrada s ohništěm, grilem a dětským hřištěm, vhodná pro dětské dovádění a příjemné posezení s přáteli (ubytování s dětským hřištěm Žďárské vrchy). Pro milovníky vína je zde k dispozici i vinný sklep (ubytování s vinným sklepem Žďárské vrchy)

V okolí hotelu je možnost i dalších aktivit (aktivní dovolená Žďárské vrchy). Nedaleko hotelu je možné využít naučnou stezku Kukyho les, která jistě nadchne všechny děti. Za povšimnutí stojí také Pohádková vesnička, kde si mohou děti prohlédnout stylové pohádkové domečky. Centrem zábavy je také nedaleký Šikland, kde pořádají různé tématické akce pro děti (ubytování pro rodiny s dětmi Žďárské vrchy). Krajina Žďárských vrchů je protkána stovkami kilometrů turistických i cyklistických tras (pobyty pro cyklisty Žďárské vrchy). Žďárské vrchy nabízí i ideální podmínky pro zimní turistiku.

 

 

 

 

 

Milovníci koupání a vodních sportů ocení také početné vodní plochy, například rybník Velké Dářko, vodní nádrž Pilská, rybník Medlov,  Sykovec nebo Milovský rybník.

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 241     rss: novinky akce   výměna odkazů