ABC ubytováníABC ubytování cestování

Překrásné ubytování České Švýcarsko

Rodinný Penzion Zvoneček se nachází v samotném srdci národního parku České Švýcarsko s krásným výhledem do okolí. Penzion Zvoneček nabízí ubytování v apartmánech, které mají svou ložnici i obývací část s kuchyňkou a koupelnou. Dále k vybavenosti pokojů patří dostupný internet, TV a satelit. Ubytování v tomto penzionu je vždy se snídaní a není možnost polopenze (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj). Také má své vlastní parkoviště v areálu s kamerovým systémem (ubytování pro turisty NP České Švýcarsko).  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Penzion Zvoneček je vhodným místem pro cyklisty, páry, rodiny s dětmi, firemní akce, svatby, narozeninové oslavy, ale také i pro Vaše čtyřnohé mazlíčky. V těsném sousedství Penzionu Zvoneček je dětské hřiště (vybíjená, malá kopaná, stolní tenis, společenské hry apod. (dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko).
Rodiny s dětmi mohou navštívit aquapark v Děčíně, nebo lázeňské a relaxační centrum Toscana v Bad Schandau. Mezi nejznámější turistické cíle v této oblasti patří Pravčická brána, Ferdinandovy soutěsky, Dolský mlýn a loupežnický hrádek Šaunštejn s vyhlídkou. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento překrásný Penzion Zvoneček se nachází cca 10 km v blízkosti Hřenska, které určitě stojí za to navštívit . Hřensko je velmi známým turistickým místem a vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Obec se nachází na soutoku řek Labe a Kamenice na hranici s Německem a se svojí nadmořskou výškou 115 m.n.m je nejnižším místem v České republice. 
Jen příjezd z Děčína  do Hřenska je velmi zajímavým zážitkem. Cesta vede hlubokým Labským kaňonem, kde po obou stranách se tyčí vysoké pískovcové masívy skal, které lemují řeku Labe až do Saského Švýcarska. Labský kaňon je v současné době považován za velmi vzácné  místo v Evropě, hodné zápisu do světového dědictví UNESCO (rodinné pobyty České Švýcarsko).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hřensko je výchozím bodem k nejznámějším atrakcím v Českém Švýcarsku - Pravčické bráně, největší skalní most v Evropě a 
Soutěsky řeky Kamenice, kde se za velmi zajímavého vyprávění převozníka můžete svézt Tichou a Divokou Soutěskou (aktivní dovolená České Švýcarsko). Tyto atrakce jsou spojeny se zajímavým naučným okruhem (rodinná dovolená České Švýcarsko)
 
Upozorňujeme, že v Hřensku není bankomat, což také platí pro celý Národní park České Švýcarsko. Nejbližší najdete v Děčíně nebo v České Kamenici. Pokud chcete vidět Hřensko ze shora, můžete vyjít na některou ze skalních  vyhlídek. Pokud máte rádi in-line bruslení a cyklistiku, doporučujeme Vám využít vybudovanou cyklostezku z Děčína do Schöny (pobyty pro turisty České Švýcarsko). Na tuto cyklostezku se také dostanete pohodlně ze samotného Hřenska, stačí využít německý přívoz, kde můžete také platit českými korunami. Cyklostezka je součástí trasy Hamburk – Vídeň (dovolená na kolech NP České Švýcarsko).
Věříme, že s pobytem v tomto penzionu budete spokojeni a rádi sem znovu zavítáte (ubytování pro turisty Ústecko).

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 104     rss: novinky akce   výměna odkazů