ABC ubytováníABC ubytování cestování

Pravidelný program v Šiklově mlýně

V přírodním amfiteátru a na náměstí westernového městečka uvidíte denně divadelní představení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty, nově v úterý a ve čtvrtek také noční ohňovou show a mnoho dalšího.                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DALŠÍ AKTIVITY V ŠIKLANDU:

Jízda na koních • Rýžování zlata • Elektrický býk • ZOO park • Střelba z luku • Zrcadlový labyrint • Jízdy vláčkem Union Paciffic • Malování na obličej • Tetování • Přírodní aquapark • Kavárna Café House • Restaurace Saloon • Rychlé občerstvení • Pizzerie

 

Nová akční divadla
O čem budou a koho v nich uvidíte? Tak to jsou otázky, na které Vám neodpovíme, abyste nepřišli o překvapení. Určitě se ale můžete těšit na oblíbené tváře programového týmu, které se Vám představí opět v rolích nebezpečných nebo bláznivých desperátů, vzorných a jistě nezkorumpovatelných představitelů zákona, obyvatelů města a více se necháme překvapit.

 

Westernová show
Kovbojské a honácké dovednosti Vám předvedou naši kovbojové pokřtění pravým americkým divokým západem. Letos nebudou chybět se svojí jezdeckou show filmoví kaskadéři ze stáje Trojan, nebo světoznámá pistolnice Anny Barvínková a její show s kvéry a biči.

 

 

 

 

 

 

 

Noční ohňová show (pohádkový příběh)
Tradičně patří večerní „ohňovka“ k nejoblíbenějším představením a i v roce 2022 se můžete těšit na dechberoucí DRAČÍ pohádkový příběh plný pyrotechnických a ohňových efektů, který nikde jinde v Evropě neuvidíte.

 

Program na městečku
I přes den Vás budeme bavit tradičními vstupy na městečku jako jsou taneční vystoupení, soutěže, animační programy pro děti i dospělé, akrobatická vystoupení a spoustu dalšího.

 

 

 

 

 

 

Víkendové a mimořádné akce

Po celý rok pořádáme speciální akce. V červenci a srpnu jsou to tematické víkendové akce jako například Motosraz, Létohrátky se zvířátky, Americký den, Beer & Burger day nebo oblíbený Rodinný den s Pedro. V tyto dny je v Šiklandu zábavy ještě více než kdykoliv jindy. Od září do června u nás můžete navštívit nespočet motoristických akcí, zážitkové víkendové rodinné pobyty či zde strávit příjemnou zimní dovolenou.

Letní tábory pro děti:

Letní tábory nabité programem a zábavou v jedinečném prostředí. Kromě táborového programu děti zhlédnou všechna představení ve westernovém městečku včetně sobotního speciálního programu. Užijí si zábavu na atrakcích a podniknou výlet do strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce, a to samozřejmě za doprovodu svých vedoucích.

Témata táborů:

Dobrodružný tábor, Jezdecký tábor, Kombinovaný tábor

Co děti zažijí? 

- zábavní areál zblízka
- divadelní představení,
- desítky zábavných atrakcí,
- blízký kontakt s přírodou a zvířaty,
- noční strašidelné jízdy vláčkem a stezka odvahy,
- výlet do strašidelného zámku Draxmoor,
- tradiční česká kuchyně, dostatek chodů, stálý pitný režim

V červenci a srpnu je zábavní park otevřen non-stop s programem od úterý do neděle, mimo standartního programu jsou pořádány i mimořádné akce jako například Motosraz, Burger day, Letohrátky se zvířátky, Americký den nebo oblíbený Rodinný den. V tyto dny je v Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy. Mimo letní sezonu, od září do června, můžete v Šiklově mlýně navštívit nespočet motoristických akcí, rezervovat si zážitkový víkendový rodinný pobyt či prožít klidnou zimní dovolenou.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

<<< zpět
© 2004-2023   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 201     rss: novinky akce   výměna odkazů