ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion U Ďáblova kopyta

 

Tento penzion přímo vybízí k výletům v Lednicko-Valtickém areálu a to na kole nebo pro pěší turistiku. Penzion je svojí polohou a prostředím farmy se zvířaty ideální pro rodiny s dětmi, ale na své si přijdou i jednotlivci. Oblast je proslulá vinařskou kulturou, místní vinné sklípky a vinařství poskytují široký výběr vín, která můžete ochutnat a zakoupit přímo u nás.

Penzion poskytuje podkrovní apartmány, které Vám nabízí trojlůžkové a pětilůžkové pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a televizí. V penzionu je možnost WIFI připojení.

RELAXAČNÍ VYJÍŽĎKY NA KONI:
Jak už název vypovídá, hlavním bodem relaxace a aktivního odpočinku je na koňském hřbětě. Relaxační vyjížďky do nádherné přírody v blízkosti Lednicko - Valtického areálu pro začátečníky i pokročilé si můžete domluvit přímo v penzionu. Do této doby bylo v penzionu odchováno celkem 39 hříbat, z toho 19 kobylek a 20 hřebečků. Penzion chová plemeno haflingů.
 
 
 
 
Dále Vám může penzion nabídnout:
Velkou společenská místnost, krytý bazén (pouze v letních měsících), venkovní posezení (grilování, táborák), parkování v areálu, úschovna jízdních kol (možnost i zapůjčení), pro nejmenší návštěvníky pískoviště, hračky,domek, trampolína, pro rybáře zakoupení povolenky, mapy a letáky historických památek a tipy na výlety, relaxační vyjížďky na koni, možnost sportovního i relaxačního vyžití v okolí (tenis, dětské hřiště, koupaliště s písečnou pláží atd.)
 

Ceník ubytování:

520,- jedna noc
420,- od dvou nocí
350,- děti 3-12 let

do 3 let zdarma bez nároku na lůžko

Možnost dokoupení snídaně 100,- osoba

K zapůjčení dětská postýlka 100,-/za pobyt

Pes pouze po předchozí domluvě 100,-/noc

Záloha 50% z celkové ceny

V ceně není zahrnut rekreační poplatek 20,-/osoba/noc.

 

Věříme, že si z tohoto penzionu odnesete příjemně strávený čas a na dovolenou zde budete dlouho vzpomínat.

 

<<< zpět
© 2004-2022   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 89     rss: novinky akce   výměna odkazů