ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování na horách - penziony na horách - horské hotely*

Ubytování na horách poskytují nejenom horské hotely a penziony na horách, ale také apartmány a rekreační střediska. V letním období lákají hosty značené horské trasy pro turisty, víkendové pobyty na horách, prodloužené víkendové pobyty v zimním období ocení především milovníci lyžování možnosti ubytování u sjezdovky, nebo ubytování se snadnou dostupností na ski-bus. Navštivte nejoblíbenější ski areály v České republice. Ubytování Krkonoše, ubytování Jizerské hory, ubytování Šumava, ubytování Jeseníky, ubytování Beskydy, ubytování Krušné Hory, ubytování Orlické Hory, Žďárské Vrchy, ubytování Český Ráj, ubytování Kralický Sněžník a další oblasti.

Ubytování Krkonoše - Krkonoše jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v České republice. Ubytování v Krkonoších nabízí spoustu možností sportovního vyžití v každém ročním období. Milovníci lyžování využijí hotely v Krkonoších, které nabízejí ubytování u sjezdovky nebo dopravu ski-busem (lyžování v Krkonoších), v létě čekají na hosty cyklostezky Krkonoše a značené turistické trasy. Penziony v Krkonoších to je nejenom rodinná dovolená na horách, ale i zajištění zázemí pro firemní klientelu (firemní akce v Krkonoších). Mezi nejznámnější rekreační centra patří Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Harrachov, Vrchlabí.  Dovolená v Krkonoších Vás příjemně překvapí v každém ročním období.

Ubytování Jizerské hory - Nejsevernější pohoří České republiky, Jizerské hory, nazvané podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku navštěvuje v posledních letech stále více hostů. V letní sezóně nabízí řadu možností sportovního vyžití - cykloturistika v Jizerských horách a pěší túry, v zimním období přichází ke slovu lyžování v Jizerských horách (lyžařská centra Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák spojuje jedna z nejoblíbenějších běžkařských tratí v Čechách - Jizerská magistrála). Ubytování v Jizerských horách je možné během celého roku.

Ubytování na Šumavě - Šumava a Lipno jsou jednou z nějnavštěvovanějších oblastí České republiky, která nabízí svým hostům sportovní a relaxační vyžití během celého roku. Šumava zasahuje jak do Jihočeského (ubytování Šumava jižní Čechy), tak do Plzeňského kraje (ubytování Šumava západní Čechy). V letní sezóně je dovolená na Šumavě atraktivní především pro turisty a cykloturisty (turistické trasy na Šumavě, šumavské cyklostezky) nebo milovníky vodních sportů – ti vyhledávají především ubytování na Lipně (koupání, rybaření, windsurfing a kiting na Lipně). V zimním období přichází ke slovu lyžování na Šumavě – kvalitní služby poskytuje Skiareál Lipno Kramolín, Lyžařský areál Zadov - Churáňov, Železná Ruda, případně rakouský Hochficht a Sternstein. Pobyty na Šumavě jsou oblíbené jak u rodin s dětmi, tak u firem, které hledají prostory pro teambuilding, školení a ostatní firemní akce na Šumavě. Celoročně je v provozu bobová dráha přímo v Lipně nad Vltavou.

Ubytování Jeseníky - Jeseníky se rozkládají v Moravskoslezském (ubytování Jesníky - Moravskoslezský kraj) a Olomouckém kraji (ubytování v Jeseníkách - Olomoucký kraj) a poskytují možnosti rodinných pobytů i aktivní dovolené na horách během celého roku - lyžování v Jeseníkách, horská turistika Jeseníky, cykloturistika Jeseníky. V oblasti najdete řadu turisticky atraktivních míst (Červenohorské sedlo, Bělá pod Pradědem, Jeseník, Praděd, Šerák,...). Penziony a hotely v Jeseníkách poskytují zázemí nejenom pro ty, které láká rodinná dovolená v Jeseníkách, ale i kvalitní zázemí pro firmy - firemní akce Jeseníky.

Ubytování Beskydy - pobyt v Beskydech zaručuje aktivní dovolenou v krásném prostředí moravských hor - Beskydy se rozkládají ve východním cípu Moravy a zasahují jak do Zlínského (ubytování Beskydy Zlínský kraj), tak do Moravskoslezského kraje (ubytování Beskydy Moravskoslezský kraj). V létě na čeká na návštěvníky řada značených stezek a to jak pro pěší výlety, tak pro cyklisty (turistické trasy v Beskydech, cyklostezky v Beskydech), v zimě přichází ke slovu lyžování v Beskydech. Penziony a hotely v Beskydech nabízí příjemné ubytování nejenom pro pobyty rodin s dětmi, ale také zajistí kvalitní zázemí pro firemní akce v Beskydech.

Ubytování Krušné hory - Krušné hory nabízí  svým návštěvníkům celou řadu možností aktivního odpočinku a relaxace v pěkné přírodě - cykloturistika, značené pěší trasy, nordic walking. V zimním období se pěší stezky mění na běžkařské tratě (nejznámější z nich je Krušnohorská magistrála, která vede ze západočeského Chebu až po Sněžník u Děčína). Na milovníky sjezdového lyžování čekají lyžařská střediska v Krušných horách - Ski Areál Klínovec, Ski areál Neklid, Ski areál Novako, Ski Centrum Bublava a další. Ubytování v Krušných horách nabízí řada příjemných hotelů a penzionů, které jsou vhodné jak pro rekreační pobyty s dětmi, tak pro zorganizování školení, obchodního setkání nebo prezentace – firemní akce v Krušných horách.

Ubytování Orlické hory - Orlické hory tvoří jednu z přirozených hranic na severu České Republiky. Převážná část masívu se rozkládá na územi Královéhradeckého kraje, menší část přináleží ke kraji Pardubickému. Ubytování v Orlických horách je vhodné pro všechny milovníky horské turisiky, cykloturistiky a v zimním období lyžování v Orlických horách. Pobyty v Orlických horách jsou nezapomenutelným zážitkem jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny cyklistů i školy v přírodě.

Ubytování Český les - Pohoří Český les se táhne 80 km podél česko-německé státní hranice od Chebské pánve na severozápadě až po hranici se Šumavou, které je svým rázem velice podobný. Nabízí řadu možností aktivního odpočinku - cykloturistika v Českém lese, značené turistické stezky a další. Pobyty v Českém lese jsou vhodné nejenom pro rodinnou dovolenou, ale také pro semináře a pracovní setkání (firemní akce Český les).

Ubytování Žďárské vrchy - Žďárské vrchy leží na rozhraní Čech a Moravy a tvoří součást Českomoravské vrchoviny. Penziony, hotely Žďárské vrchy jsou ideální pro všechny nášvtěvníky, kteří si chtějí odpočinout v krásné přírodě plné cyklostezek a turistických tras. Kromě řady přírodních památek a zajímavostí (Devět Skal, rybník Velké Dářko - největší na Vysočině) můžete navštívit města Žďár nad Sázavou nebo Nové Město na Moravě, které je v zimě vyhlášené svým okolím, které nabízí skvělé podmínky pro lyžování na Vysočině, sjezdovky a ubytování na Vysočině u Nového Města na Moravě.

V našem katalogu rovněž naleznete Ubytování na horách, Top objekty, Ubytování penziony, Ubytování hotely, Ubytování apartmány, Ubytování lázně, Turistické ubytování, Agroturistika

Doporučujeme obrázkové katalogy, které Vám přinášejí komplexní nabídku informací Ubytování na horách, Kvalitní levné ubytování, Firemní akce a školení, Ubytování s dětmi, Romantické ubytování, Svatby, Aktivní dovolená, Wellness pobyty, Ubytování pro seniory, Městské ubytování, Ubytování pro cyklisty, Víkendové pobyty, Skupinové pobyty, Ubytování pro rodiny

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 271     rss: novinky akce   výměna odkazů