ABC ubytováníABC ubytování cestování

Top objekty - ubytování hotely, ubytování penziony, firemní akce, ubytování lázně, wellness hotely

Top objekty z našeho katalogu poskytují kvalitní ubytování v Čechách a na Moravě jak pro rodiny s dětmi, tak pro firmy - obchodní cesty, manažery a školení. Kromě ubytování na úrovni nabízí ve většině případů možnosti sportovního a relaxačního vyžití (ubytování s bazénem, fitness, sauna) a zázemí pro školení, semináře, obchodní setkání (konferenční služby).

Ubytování Františkovy lázně - Františkovy lázně se nacházejí v Karlovarském kraji (hotely Františkovy lázně, penziony Františkovy lázně). Léčivé účinky tamějších praměnů jsou známy již od 15.století. Přijeďte si odpočinout a nabrat nové síly do tohoto historického města (lázeňské pobyty Františkovy lázně). Je to také skvělé místo pro konání konferencí, seminářů, školení Františkovy Lázně.

Ubytování Karlovy Vary - Karlovy Vary jsou dalším lázeňským městem, které poskytuje veškeré zázemí pro Váš relax v Karlovarském kraji (ubytování Karlovarský kraj). Wellness hotely a penziony v Karlových Varech nabízejí wellness pobyty a lázeňské pobyty pro odpočinek Karlovy Vary.

Ubytování Krušné hory - Krušné hory to je cykloturistika, pěší turistika, nordic walking v nádherné přírodě. V zimním období se pěší stezky mění na běžkařské tratě (nejznámější z nich je Krušnohorská magistrála). V Krušných horách naleznete také lyžařská střediska v Krušných horách - Ski Areál Klínovec, Ski areál Neklid, Ski areál Novako, Ski Centrum Bublava a další. Ubytování v Krušných horách nabízí řada příjemných hotelů a penzionů, které jsou vhodné jak pro rekreační pobyty s dětmi v Krušných horách, tak pro školení, obchodního setkání, prezentace, teambuildingyfiremní akce v Krušných horách.

Ubytování Beroun - toto město je vstupní místem do Českého krasu (ubytování Český kras). Největším lákadlem v okolí Berouna jsou Koněpruské jeskyně, v nichž můžete obdivovat krápníkovou výzdobu od dubna do října. Vystoupejte také na rozhlednu a prozkoumejte Berounsko z výšky (penziony Beroun, hotely Beroun).

Ubytování Benešov - město v Posázaví je známé zejména díky blízkému romantickému zámku Konopiště. Pokud tedy chcete strávit romantický pobyt ve středočeském raji u Benešova, vydejte se do tohoto místa (hotely Benešov, penziony Benešov).

Ubytování Praha - srdce Evropy, jedno z nejkrásnějších měst světa, hlavní město České republiky (ubytování Praha, penziony Praha, hotely Praha). Chcete-li poznat nejslavnější pražské památky a velkou část historického centra, projděte se Královskou cestou (dovolená pro turisty Praha). Je to také ideální místo pro firemní akce v Praze, semináře Praha, konference Praha, školení Praha, teambuildingy Praha i společenské akce Praha.

Ubytování Sedlčany - Sedlčany leží v kraji s řadou balvanů, skalek a skal na rozmezí středních a jižních Čech. Krajina okolo Sedlčan je více než malebná a zve k romantickým toulkám přírodou (hotely Sedlčany, penziony Sedlčany).

Ubytování Orlická přehrada - Orlická přehrada je jednou z nejvyhledávanějších destinací pro letní dovolenou. Pobyty na Orlické přehradě jsou vyhledávané především rybáři - dovolená pro rybáře Orlická přehrada a rodinami s dětmi - Rodinná dovolená Orlická přehrada.

Ubytování Jeseníky - Jeseníky se rozkládají v Moravskoslezském (ubytování Jesníky - Moravskoslezský kraj) a Olomouckém kraji (ubytování v Jeseníkách - Olomoucký kraj) a jsou dosud skutečně málo objeveným rájem. Přitom poskytuje možnosti pro trávení rodinné dovolené jak v letním, tak v zimním období - lyžování v Jeseníkách, horská turistika Jeseníky, cykloturistika Jeseníky. Penziony a hotely v Jeseníkách poskytují zázemí pro ubytování rodin s dětmi v Jeseníkách, ale i kvalitní zázemí pro firmy - firemní akce Jeseníky.

Ubytování Jizerské hory - Nejsevernější pohoří České republiky nabízí v letní sezóně řadu možností sportovního vyžití - cykloturistika v Jizerských horách a pěší túry (pěší turistika Jizerské hory), v zimní sezóně přichází na řadu lyžování v Jizerských horách. Ubytování v Jizerských horách je možné během celého roku (celoroční ubytování Jizerské hory).

Ubytování Krkonoše - Krkonoše jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v České republice. Ubytování v Krkonoších nabízí spoustu možností sportovního vyžití v každém ročním období. Milovníci lyžování využijí hotely v Krkonoších, které nabízejí ubytování u sjezdovky nebo dopravu ski-busem (lyžování v Krkonoších), v létě čekají na hosty cyklostezky Krkonoše a značené turistické trasy. Penziony v Krkonoších to je nejenom rodinná dovolená na horách, ale i zajištění zázemí pro firemní klientelu (firemní akce v Krkonoších). Mezi nejznámnější rekreační centra patří Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Harrachov, Vrchlabí. Dovolená v Krkonoších Vás příjemně překvapí v každém ročním období.

Ubytování Orlické hory - Orlické hory tvoří jednu z přirozených hranic na severu České Republiky. Převážná část masívu se rozkládá na územi Královéhradeckého kraje, menší část přináleží ke kraji Pardubickému. Ubytování v Orlických horách je vhodné pro všechny milovníky horské turisiky, cykloturistiky a v zimním období lyžování v Orlických horách. Pobyty v Orlických horách jsou nezapomenutelným zážitkem jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny cyklistů i školy v přírodě. Vyhledejte si penziony a hotely v Orlických horách a poznejte krásy tamní panenské přírody.

Ubytování České Budějovice - v Českých Budějovicích najdete jedno z největších čtvercových náměstí v České republice i ve střední Evropě - Náměstí Přemysla Otakara II. Můžete zde také ochutnat skvělé pivo a jeho přípravu prozkoumat v zákaznickém centru pivovaru (hotely České Budějovice, penziony České Budějovice).

Ubytování Český Krumlov - spleť křivolakých středověkých uliček, romantická zákoutí, impozantní zámek, kavárny, výstavy, koncerty, festivaly – to všechno je Český Krumlov, město zapsáno mezi památky UNESCO. Dominantou Českého Krumlova je hrad a zámek s nádhernou věží, dále zámecká zahrada s přírodním divadlem s otáčivým hledištěm. Návštěva Českého Krumlova je ta pravá romantická dovolená v jižních Čechách.

Ubytování Písek - malebné jihočeské město s bohatou historií. V Písku se nachází Kamenný most ze 13.stoeltí, nejstarší český stojící most, hrad, kostel Narození Panny Marie s hodinovou věží a částečně zachované hradby (hotely Písek, penziony Písek).

Ubytování Tábor - toto město najihu Čech láká své návštěvníky zejména pro historii husitského hnutí (hotely Tábor, penziony Tábor).

Ubytování Třeboň - lázeňské a rekreační město a středisko CHKO Třeboňsko je známé také pro své rybníky a je ideálním místem pro pobyty pro rybáře v Třeboni, relaxační pobyty Třeboň, wellness pobyty Třeboň, pobyty v lázních Třeboň, pobyty pro seniory Třeboň a rodinná dovolená Třeboň.

Ubytování Blanský les - na  jihu Čech, v šumavském podhůří, severně od města Český Krumlov, se nachází toto přírodně velmi zachovalé území. Kromě přírodních krás je zde i mnoho historických památek. K významným patří cisterciácký klášter ve Zlaté Koruně a zřícenina rožmberského hradu Dívčí kámen (apartmány Blanský les).

Ubytování Lipno - Dovolená a pobyty na Lipně jsou vhodné pro milovníky voních sportů, pro lyžaře, sportovce, turisty i cyklisty, skupiny  i rodiny s dětmi. Lipno totiž nabízí nepřeberné množství možností, jak trávit volný čas. V zimě láká bruslení na nejdelší bruslařské dráze na světě, lyžování v moderním lyžařském středisku. Pro načerpání energie si můžete využít wellness a lázeňských procedury, které nabízejí hotely na Lipně. Naleznete zde i největší wellness centrum v ČR (dovolená s wellness Lipno). Cyklisté mohou využít rozsáhlé sítě značených šumavských cyklotras navazujících na obdobný systém v Rakousku a Německu. Možná je i celoroční pěší turistika na Lipně (dovolená pro turisty Lipno a okolí) a téměř celoroční rybolov na Lipně (dovolená pro rybáře Lipno a okolí). V letním období se lze koupat v přírodě v Lipenském jezeře (rodinná dovolená Lipno a okolí).

Ubytování Šumava - Centrální části Šumavy/Bavorského lesa jsou dnes chráněny jako národní parky (hotely Šumava, penziony Šumava). Je to ideální místo pro pobyty pro turisty Šumava.

Ubytování Brno - druhé největší město v ČR nabízí mnoho forem vyžití. Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a  veletrhy. Jedna z brněnských památek se dokonce dostala na seznam UNESCO a sice Vila Tugendhat (hotely Brno, penziony Brno). Je to také ideální místo pro firemní akce v Brně, společenské akce Brno, semináře Brno, konference Brno, školení Brno.

Ubytování Brno venkov - návštěvu druhého největšího města Česka můžete skvěle spojit s prohlídkou zajímavých míst v okolí (hotely Brno venkov, penziony Brno venkov).

Ubytování Slovácko - do Slováckého regionu spadá ubytování Břeclavsko, Hodonínsko, Uherskohradišťsko a Zlínsko. Slovácko to je ubytování Pálava, Chřiby a Bílé Karpaty. Jsou to historická místa jako ubytování Lednicko-Valtický areál, Moravský kras, Mušovská jezera, či města Mikulov, Hodonín, Hustopeče, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín a Luhačovice. Nechejte se zlákat vínem, folklórem, památkami, krásami přírody a domácími lahůdkami.

Ubytování Vsetín - město s bohatou historií se nachází na Valašsku. Ubytování Valašsko je kolébkou místní lidové kultury a tvorby. je to velmi pohostinný kraj památek, tradic a vína (hotely Vsetín, penziony Vsetín).

Ubytování Podyjí - podél řeky Dyje se rozkládá Národní park Podyjí, dosud jediný moravský národní park. Poznejte krásy tohoto nejmenšího národního parku v České republice a zajistěte si ubytování v hotelu nebo ubytování v penzionu v Podyjí!

Žďárské vrchy v kraji Vysočina (ubytování Vysočina) a stejnojmenná Chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy se dá bez nadsázky považovat za jednu z posledních nedotčených oáz klidné a čisté přírody v srdci Česka (ubytování Žďárské vrchy, hotely Žďárské vrchy, penziony Žďárské vrchy). Navštívit můžete Telč, město s pohádkovou atmosférou a nádherným historickým centrem nebo město Žďár nad Sázavou (ubytování Žďár nad Sázavou, penziony Žďár nad Sázavou, hotely Žďár nad Sázavou).

<<< zpět
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 152     rss: novinky akce   výměna odkazů