ABC ubytováníABC ubytování cestování

Vinné sklepy s ubytováním

V našem katalogu si určitě vyberete ten správný a příjemný vinný sklep s ubytováním. Vyhlášené moravské vinné sklepy Vás zvou k posezení ve sklípku s cimbálovou muzikou. Vinné sklípky s menším ubytováním nebo bez ubytování s možností ubytování v blízkém okolí naleznete v katalogu - Vinné sklepy Moravy. Ubytování s vinným sklepem či vinárnou pro degustace vín, oslavy, malé i velké skupiny, teambuildingy, svatby a firemní akce naleznete v katalogu - Vinné sklepy a vinné sklípky s ubytováním. Vinné sklípky nabízí řízenou degustaci se sommeliérem, odborný výklad o vínech, individuální a skupinové programy, degustaci lahvových i sudových vín.

Vinařská oblast Morava se dělí na čtyři vinařské podoblasti: Znojemská vinařská podoblast, Mikulovská vinařská podoblast, Velkopavlovická vinařská podoblast a Slovácká vinařská podoblast.

Znojemská vinařská podoblast – mezi nejrozšířenější odrůdy patří: Ryzlink rýnský, Veltínské zelené a Frankovka. Viniční tratě se táhnou od hraničního města Hnanice, přes Šatov, město Znojmo, Tasovice, Hrádek, Hoštěradice, Miroslav, Ivančice až po Rajhrad. V našem katalogu najdete příjemné ubytování a vinné sklepy Znojmo.

Mikulovská vinařská podoblast – mezi nejrozšířenější odrůdy patří: Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Chardonnay, Veltlínské zelené, Svatovavřinecké, Modrý Portugal a také nově vypěstované odrůdy Pálava a Aurelius. Viniční tratě se táhnou od obce Sedlec, Dolní Dunajovice, Pavlov, Perná, Dolní a Horní Věstonice, Novosedly, Popice a Pohořelice. V našem katalogu najdete příjemné ubytování a vinné sklepy Mikulov, vinné sklepy Valtice, vinné sklepy Lednice, vinné sklepy Dolní Dunajovice,vinné sklepy Dolní Věstonice, vinné sklepy Horní Věstonice, vinné sklepy Popice, vinné sklepy Pohořelice a vinné sklepy najdete také v CHKO Pálava –vinné sklepy Pálava.

Velkopavlovická vinařská podoblast – mezi nejrozšířenější odrůdy patří: Vetlínské zelené, Rulandské šedé,Tramín červený, Muškát Moravský, Müller Thurgau a Neuburské. Viniční tratě se táhnou od města Hustopeče, přes Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice, Vrbice a Kobylí do města Velké Bílovice. V našem katalogu najdete příjemné ubytování a vinné sklepy Hustopeče, vinné sklepy Bořetice (vinné sklepy na Kraví hoře), vinné sklepy Vrbice, vinné sklepy Bílovice.

Slovácká vinařská podoblast - mezi nejrozšířenější odrůdy patří: Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Frankovka, Zweigeltrebe, Cabernet Moravia, Muškát moravský, Müller Thurgau, Sylvánské zelené. Viniční tratě se táhnou od obce Mutěnice, Polešovice , Hovorany, Čejč, Šardice, Terezín, Ždánice, Archlebov, Žarošice, Boršice u Buchlovic, Bzenec, Blatnice pod sv. Antonínkem, Lipov a Petrov (lokalita chráněných vinných sklepů zvaná "Plže"). . V našem katalogu najdete příjemné ubytování a vinné sklepy Mutěnice, vinné sklepy Čejč, vinné sklepy Petrov.

V našem katalogu rovněž naleznete Ubytování na horách, Top objekty, Ubytování penziony, Ubytování hotely, Ubytování apartmány, Ubytování lázně, Turistické ubytování, Agroturistika

Doporučujeme obrázkové katalogy, které Vám přinášejí komplexní nabídku informací: Ubytování na horách, Kvalitní levné ubytování, Firemní akce a školení, Ubytování s dětmi, Romantické ubytování, Svatby, Aktivní dovolená, Wellness pobyty, Ubytování pro seniory, Městské ubytování, Ubytování pro cyklisty, Víkendové pobyty, Skupinové pobyty, Ubytování pro rodiny

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 254     rss: novinky akce   výměna odkazů