ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Létohrátky se zvířátky

Pohádková letní sobota s našimi pohádkovými maskoty, spoustou zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Děti v pohádkovém kostýmu budou mít VSTUP do areálu ZDARMA. Večer nebude chybět Noční ohňová show a Jízdy strašidelným vláčkem Union Pacific.
www: Šikland u Zvole nad Pernštejnem   Zvole

Pobyt na Vysočině

Hledáte kvalitní a přitom levné ubytování ve Žďáru nad Sázavou? Potom pro vás bude Hotelová ubytovna ŽĎAS skvělá volba.
www: Hotelová ubytovna ŽĎAS   Žďár nad Sázavou

Zvýhodněné pobyty Hotelu Svratka

Přijeďte k nám na zvýhodněný pobyt se sportovními aktivitami. Využijte našeho pobytového balíčku s polopenzí.
www: Hotel Svratka   Svratka

Přijeďte si užít dovolenou na jižní Moravu

Srdečně Vás zveme k nám do penzionu ke strávení pohodové dovolené na jižní Moravě. Volné termíny se rychle plní proto využijte naši nabídku. Budeme se na Vás těšit.
www: Penzion U Zámku   Milotice

Dovolená na Jižní Moravě-Penzion Na Fürhaple

Rodinný penzion s restaurací a krásným výhledem na Pálavu a Novomlýnské jezero. V restauraci si můžete pochutnat na domácí české a moravské kuchyni. V letních dnech je k dispozici venkovní bazén a všude v penzionu bezplatné připojení k wifi.
www: Penzion Na Fürhaple   Šakvice

Léto v penzionu U Méďů

Začíná se oteplovat a naše kapacity penzionu se pomalu a jistě plní. Využijte možnosti včasné rezervace pokoje pro Vás a Vaši rodinu. Penzion je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi k provozování nejrůznějších aktivit. Těšíme se na Vás
www: Penzion U Méďů   Horní Planá

Pension Familia Harrachov

Pension Familia nabízí velké slevy na ubytování pro děti do 15ti let s rodiči na pokoji.
www: Pension Familia   Harrachov

Hotel Nautilus, Chodov

Hotel Nautilus nabízí příjemné ubytování u Karlových Varů a Sokolova ve 21 pokojích s celkovou kapacitou 46 lůžek. K dispozici máte 2 kuželkové dráhy, 2 bowlingové dráhy a sál pro oslavy, svatby a firemní akce.
www: Hotel Nautilus   Chodov

Hotýlek Na Výšince

Hotýlek Na Výšince nabízí velice klidné, hezké ubytování v okrajové části města Turnova s vynikající pěší dostupností do Hruboskalského skalního města, hradu Valdštejn a zámku Hrubý Rohozec v překrásné rekreační oblasti Český ráj.
www: Hotýlek Na Výšince   Turnov

Penzion U Marušky

Penzion U Marušky je na dohled od dominanty Českého ráje, hradu Trosky, tudíž vhodným místem pro pěší turisty, seniory, cyklisty, rodiny s dětmi, firemní pracovníky, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, jednotlivce i skupiny.
www: Penzion U Marušky   Turnov

Hotel a restaurace v Uherském Hradišti

Hotel a restaurace Koníček, který má za sebou i kus historie se nachází v Uherském Hradišti ve východní části zvané Mařatice (kvalitní levné ubytování Zlínský kraj).
www: Hotel a restaurace Koníček   Uherské Hradiště

© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 231     rss: novinky akce   výměna odkazů