ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Dvojchalupa v Krkonoších k pronájmu

Stylová dvojchalupa – dvojdům nad obcí Vítkovice v Krkonoších, ubytování na polosamotě u lesa, s výhledem na Zlaté návrší, Dvoračky, Kotel. K pronájmu samostatná přistavěná část, majitel bydlí v původní části.
www: Ubytování v soukromí   Vítkovice v Krkonoších

Ubytování v Hotelu Petra

Hotel Petra je moderní objekt nabízející kvalitní ubytování pod Ještědem. Poloha hotelu vybízí v zimě k návštěvě blízkého ski areálu, v létě pak k cykloturistice. Hostům je k dispozici hotelová restaurace. Velice se těšíme na Vaši návštěvu.
www: Hotel Petra   Liberec

Hotel Žabčice Vás zve

Zajišťujeme firemní akce, meetingy, jednání, schůze, posezení a školení. Po předchozí dohodě připravíme kompletní program těchto událostí od vybavení prostor, přes celodenní občerstvení až po zajištění ubytování v našem hotelu.
www: Hotel Žabčice   Žabčice

Sport a relaxace v Hotelu Racek

Hotel Racek nabízí jednotlivcům i skupinám sportovní vyžití a relaxaci v sauně, vířivých koupelích a posilovně. Dále nabízíme možnost využití multifunkčního sportovního hřiště a pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a trampolína.
www: Hotel Racek   Černá v Pošumaví

Přijeďte si užít dovolenou na jižní Moravu

Srdečně Vás zveme k nám do penzionu ke strávení pohodové dovolené na jižní Moravě. Volné termíny se rychle plní proto využijte naši nabídku. Budeme se na Vás těšit.
www: Penzion U Zámku   Milotice

Dovolená na Jižní Moravě-Penzion Na Fürhaple

Rodinný penzion s restaurací a krásným výhledem na Pálavu a Novomlýnské jezero. V restauraci si můžete pochutnat na domácí české a moravské kuchyni. V letních dnech je k dispozici venkovní bazén a všude v penzionu bezplatné připojení k wifi.
www: Penzion Na Fürhaple   Šakvice

Léto v penzionu U Méďů

Začíná se oteplovat a naše kapacity penzionu se pomalu a jistě plní. Využijte možnosti včasné rezervace pokoje pro Vás a Vaši rodinu. Penzion je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi k provozování nejrůznějších aktivit. Těšíme se na Vás
www: Penzion U Méďů   Horní Planá

© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 225     rss: novinky akce   výměna odkazů