ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Ubytování v hotelu Hvězda

Hotel Hvězda nabízí komfortní ubytování přímo v Kroměříži. Své služby nabízí v přijatelných cenových relacích. Recepce je otevřena nonstop, je tak možné se ubytovat kdykoliv. Neváhejte nás navštívit!
www: Hotel Hvězda   Kroměříž

Přijeďte na dovolenou do Pepicentra ve Velkých Karlovicích

Přijeďte k nám na dovolenou do Pepicentra. Pokud jste milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, lyžování nebo jen procházek na svěžím vzduchu jsme pro Vás tou správnou volbou.
www: Penzion Pepicentrum   Velké Karlovice

Penzionu U Boženky Vás zve do Beskyd!

Nabízíme Vám ubytování v Beskydech ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s možnosti přistýlky a ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Přijeďte za námi na Valašsko, těšíme se na Vás U Boženky.
www: Penzion U Boženky   Rožnov pod Radhoštěm

Sanatorium Edel - poznejte blahodárné účinky speleoterapie

Jsme největším odborným léčebným ústavem pro děti a dorost v České republice specializujícím se na léčbu respiračních nemocí, alergií a poruch imunity. O Vaši spokojenost se postará náš přátelský tým a odborný zdravotní personál.
www: Sanatorium EDEL   Zlaté Hory

Vychutnejte si zámecké ubytování plnými doušky

Přijeďte prožít romantický pobyt do Zámku Červený Hrádek. K dispozici je zámecká restaurace s vybranými specialitami a také wellness. Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, lednicí a trezorem. Využijte poslední volná místa. Těšíme se na Vaši návštěvu.
www: Zámek Červený Hrádek   Jirkov

Pojeďte na dovolenou plnou zážitků

Hledáte dovolenou, kde se nebudete Vy, ani Vaše děti nudit? Přijeďte na statek Bernard a vyzkoušejte si brnění, mlácení obilí, tradiční řemesla nebo si prohlédněte sbírku historických kočárů a motocyklů. Velice se těšíme na Vaši návštěvu.
www: Statek Bernard - centrum tradičních řemesel   Královské Poříčí

Pozvání k pobytu ve Dvořákově Boudě

Svůj pobyt u nás můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty a mnoho dalšího.
www: Dvořákova Bouda   Špindlerův Mlýn

Pobyt v Moravské boudě

Srdečně vás zveme na pobyt v Moravské boudy – jedné z nejhezčích a nejzachovalejších hřebenových horských bud. Jako jedna z mála si zachovala svou architektonickou autentičnost a historii doby vzniku
www: Moravská bouda, Novopacká bouda   Špindlerův Mlýn

Sporthotel Barborka nabízí

Sport Hotel Barborka nabízí ubytování nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou jak v rekonstruované budově hotelu, tak v pětilůžkových chatkách. Pokud hledáte místo pro postavení stanu, či zaparkování karavanu, tak využijte možnost táboření v našem kempu.
www: Sporthotel Barborka   Hluboká nad Vltavou

Romantické ubytování v Klatovech

Přijeďte si k nám užít krásný, barevný podzim. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI . Určitě uspokojíme i náročnější klientelu.
www: Hotel Rozvoj   Klatovy

© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 171     rss: novinky akce   výměna odkazů