ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Ubytování na statku v jižních Čechách

Přejete si strávit příjemné chvíle Vaší dovolené na ideálním místě? Chcete zrehabilitovat vlastní mysl a odpočinout si od každodenních aktivit? Pak jste narazili na místo určené přímo pro Vás.
www: Ubytování Na Statku   Lipanovice

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Na úpatí vrchoviny mezi Pražskou kotlinou a údolím řeky Sázavy se nachází Restaurant-penzion Rubín,který nabízí ubytování s možností celodenního stravování.Hosté mohou rovněž využít zahrádky s možností grilování.Pro děti je připraven dětský koutek.
www: Restaurant - pension Rubín   Praha

Penzion Čičina - SVATOMARTINSKÉ HODY

2. SVATOMARTINSKÉ HUSÍ HODY 8.-10.11.2019 - přijeďte ochutnat Svatomartinskou husičku, Svatomartinská a mladá vína a čepované pivo Bernard
www: Penzion Čičina   Tvrdonice

Dovolená ve vinném skípku

Přijeďte na dovolenou do Podluží, kde se nachází Vinný sklep Kovárna a Vinný sklep U Terezy a Jakuba. Sklípky nabízí ubytování za výhodné ceny. Hostům je k dispozici krytá terasa s venkovním posezením a krbem. Vítáme všechny milovníky dobrého vína.
www: Vinný sklep Kovárna, Vinný sklep U Terezy a Jakuba   Moravská Nová Ves

Přijeďte na dovolenou do Pepicentra ve Velkých Karlovicích

Přijeďte k nám na dovolenou do Pepicentra. Pokud jste milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, lyžování nebo jen procházek na svěžím vzduchu jsme pro Vás tou správnou volbou.
www: Penzion Pepicentrum   Velké Karlovice

Hotel a restaurace v Uherském Hradišti

Hotel a restaurace Koníček, který má za sebou i kus historie se nachází v Uherském Hradišti ve východní části zvané Mařatice (kvalitní levné ubytování Zlínský kraj).
www: Hotel a restaurace Koníček   Uherské Hradiště

Sanatorium Edel - poznejte blahodárné účinky speleoterapie

Jsme největším odborným léčebným ústavem pro děti a dorost v České republice specializujícím se na léčbu respiračních nemocí, alergií a poruch imunity. O Vaši spokojenost se postará náš přátelský tým a odborný zdravotní personál.
www: Sanatorium EDEL   Zlaté Hory

Romantické ubytování v Klatovech

Přijeďte si k nám užít krásný, barevný podzim. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI . Určitě uspokojíme i náročnější klientelu.
www: Hotel Rozvoj   Klatovy

© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 161     rss: novinky akce   výměna odkazů