ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Dovolená na Ašsku

Přijeďte na dovolenou do Penzionu Na Výhledech, který se nechal inspirovat klasickým stylem Alpských chat. Součástí penzionu je také restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Ochutnejte domácí speciality, steaky, nebo využijte vinnou degustaci.
www: Penzion Na Výhledech   Výhledy

Pojeďte na dovolenou plnou zážitků

Přijeďte na statek Bernard a vyzkoušejte si brnění, mlácení obilí, tradiční řemesla nebo si prohlédněte sbírku historických kočárů a motocyklů.
Nabídku plánovaných akcí naleznete zde: https://www.statek-bernard.cz/novinky
www: Statek Bernard - centrum tradičních řemesel   Královské Poříčí

Poslední místa v jednom s nekrásnějších vinařství

Přijeďte nás navštívit do penzionu s vinařstvím Dobrovolný, který se nachází v obci Malý Šaldorf. Využít můžete 13 2-lůžkových pokojů, které mají všechny vlastní sociální zařízení. Po dohodě lze ubytovaným nabídnout i snídani formou švédského stolu.
www: Penzion a vinařství Dobrovolný   Nový Šaldorf

Balíčky zážitků v Hotelu Happy Star

Ubytujte se v pohodlném a útulném hotelu Happy Star**** na jižní Moravě. Věnujte se relaxaci ve wellness centru, poznávejte okolí, ochutnejte moravské víno nebo využijte bohatého vybavení pro sport či turistických možností okolní přírody.
www: Hotel Happy Star   Hnanice

Přijeďte si užít dovolenou na jižní Moravu

Srdečně Vás zveme k nám do penzionu ke strávení pohodové dovolené na jižní Moravě. Volné termíny se rychle plní proto využijte naši nabídku. Budeme se na Vás těšit.
www: Penzion U Zámku   Milotice

Ubytování s bazénem na jižní Moravě

Léto ještě nekončí. Ubytování Na Kovárně nabízí svým hostům velký bazén, venkovní posezení a gril. Pro nejmenší hosty je zde připraveno pískoviště a houpačky. Přijeďte si užít ničím nerušenou dovolenou.
www: Ubytování Na Kovárně   Tvrdonice

Přijeďte za námi na Lipno

Zarezervujte si Váš pobyt včas. Volné termíny se rychle plní. Na Lipně letos bude krásně a okolní krajina přímo vybízí k nejrůznějším volnočasovým aktivitám!
www: Ubytování U Procházků   Horní Planá

Penzion Selský dvůr nabízí ochutnávku vína

Návštěvníci této akce ochutnají nejen víno, ale i speciality z dýní, které se na jihu Moravy pěstují od nepaměti.
www: Penzion Selský dvůr   Moravská Nová Ves

Sporthotel Barborka nabízí

Sport Hotel Barborka nabízí ubytování nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou jak v rekonstruované budově hotelu, tak v pětilůžkových chatkách. Pokud hledáte místo pro postavení stanu, či zaparkování karavanu, tak využijte možnost táboření v našem kempu.
www: Sporthotel Barborka   Hluboká nad Vltavou

Ubytování v NP České Švýcarsko

Hotel Lípa nabízí ubytování turistické kategorie v Českém Švýcarsku. K dispozici je 13 pokojů ,celková kapacita 46 osob. Sociální zařízení je v každém poschodí přes chodbu. Celodenní stravování je možné zajistit v restauraci hotelu. Těšíme se na Vás.
www: Hotel Lípa   Vysoká Lípa

© 2004-2022   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 226     rss: novinky akce   výměna odkazů