ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Dovolená ve vinném skípku

Přijeďte na dovolenou do Podluží, kde se nachází Vinný sklep Kovárna a Vinný sklep U Terezy a Jakuba. Sklípky nabízí ubytování za výhodné ceny. Hostům je k dispozici krytá terasa s venkovním posezením a krbem. Vítáme všechny milovníky dobrého vína.
www: Vinný sklep Kovárna, Vinný sklep U Terezy a Jakuba   Moravská Nová Ves

Hotel Žabčice Vás zve

Zajišťujeme firemní akce, meetingy, jednání, schůze, posezení a školení. Po předchozí dohodě připravíme kompletní program těchto událostí od vybavení prostor, přes celodenní občerstvení až po zajištění ubytování v našem hotelu.
www: Hotel Žabčice   Žabčice

Penzion Selský dvůr nabízí ochutnávku vína

Návštěvníci této akce ochutnají nejen víno, ale i speciality z dýní, které se na jihu Moravy pěstují od nepaměti.
www: Penzion Selský dvůr   Moravská Nová Ves

Ubytování v penzionu ve vinařství

Penzion ve vinařství Maláník - Osička nabízí komfortní ubytování ve 4 pokojích. Rodinná firma a vinařství se těší dlouholeté tradici. Přijeďte ochutnat vynikající moravská vína do Mikulčic. Těšíme se na Vás!
www: Penzion ve vinařství Maláník - Osička   Mikulčice

Ubytování s bazénem na jižní Moravě

Léto ještě nekončí. Ubytování Na Kovárně nabízí svým hostům velký bazén, venkovní posezení a gril. Pro nejmenší hosty je zde připraveno pískoviště a houpačky. Přijeďte si užít ničím nerušenou dovolenou.
www: Ubytování Na Kovárně   Tvrdonice

Sporthotel Barborka nabízí

Sport Hotel Barborka nabízí ubytování nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou jak v rekonstruované budově hotelu, tak v pětilůžkových chatkách. Pokud hledáte místo pro postavení stanu, či zaparkování karavanu, tak využijte možnost táboření v našem kempu.
www: Sporthotel Barborka   Hluboká nad Vltavou

Ubytování v NP České Švýcarsko

Hotel Lípa nabízí ubytování turistické kategorie v Českém Švýcarsku. K dispozici je 13 pokojů ,celková kapacita 46 osob. Sociální zařízení je v každém poschodí přes chodbu. Celodenní stravování je možné zajistit v restauraci hotelu. Těšíme se na Vás.
www: Hotel Lípa   Vysoká Lípa

Dovolená na Ašsku

Přijeďte na dovolenou do Penzionu Na Výhledech, který se nechal inspirovat klasickým stylem Alpských chat. Součástí penzionu je také restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Ochutnejte domácí speciality, steaky, nebo využijte vinnou degustaci.
www: Penzion Na Výhledech   Výhledy

Penzion Dřevák

Malý rodinný pension z 19. století Vás srdečně zve na podzimní odpočinek uprostřed obce Jetřichovice, jedné z nejhezčích obcí Českého Švýcarska!
www: Penzion Dřevák   Jetřichovice

Překrásné ubytování České Švýcarsko

Penzion Zvoneček se nachází v Ústeckém kraji v nádherné rekreační oblasti České Švýcarsko v obci Vysoká Lípa (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj).
www: Penzion Zvoneček   Vysoká Lípa

Pojeďte na dovolenou plnou zážitků

Přijeďte na statek Bernard a vyzkoušejte si brnění, mlácení obilí, tradiční řemesla nebo si prohlédněte sbírku historických kočárů a motocyklů.
Nabídku plánovaných akcí naleznete zde: https://www.statek-bernard.cz/novinky
www: Statek Bernard - centrum tradičních řemesel   Královské Poříčí

Sport a relaxace v Hotelu Racek

Hotel Racek nabízí jednotlivcům i skupinám sportovní vyžití a relaxaci v sauně, vířivých koupelích a posilovně. Dále nabízíme možnost využití multifunkčního sportovního hřiště a pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a trampolína.
www: Hotel Racek   Černá v Pošumaví

Přijeďte si užít dovolenou na jižní Moravu

Srdečně Vás zveme k nám do penzionu ke strávení pohodové dovolené na jižní Moravě. Volné termíny se rychle plní proto využijte naši nabídku. Budeme se na Vás těšit.
www: Penzion U Zámku   Milotice

Dovolená na Jižní Moravě-Penzion Na Fürhaple

Rodinný penzion s restaurací a krásným výhledem na Pálavu a Novomlýnské jezero. V restauraci si můžete pochutnat na domácí české a moravské kuchyni. V letních dnech je k dispozici venkovní bazén a všude v penzionu bezplatné připojení k wifi.
www: Penzion Na Fürhaple   Šakvice

Léto v penzionu U Méďů

Začíná se oteplovat a naše kapacity penzionu se pomalu a jistě plní. Využijte možnosti včasné rezervace pokoje pro Vás a Vaši rodinu. Penzion je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi k provozování nejrůznějších aktivit. Těšíme se na Vás
www: Penzion U Méďů   Horní Planá

Pension Familia Harrachov

Pension Familia nabízí velké slevy na ubytování pro děti do 15ti let s rodiči na pokoji.
www: Pension Familia   Harrachov

Hotel Nautilus, Chodov

Hotel Nautilus nabízí příjemné ubytování u Karlových Varů a Sokolova ve 21 pokojích s celkovou kapacitou 46 lůžek. K dispozici máte 2 kuželkové dráhy, 2 bowlingové dráhy a sál pro oslavy, svatby a firemní akce.
www: Hotel Nautilus   Chodov

Hotýlek Na Výšince

Hotýlek Na Výšince nabízí velice klidné, hezké ubytování v okrajové části města Turnova s vynikající pěší dostupností do Hruboskalského skalního města, hradu Valdštejn a zámku Hrubý Rohozec v překrásné rekreační oblasti Český ráj.
www: Hotýlek Na Výšince   Turnov

Penzion U Marušky

Penzion U Marušky je na dohled od dominanty Českého ráje, hradu Trosky, tudíž vhodným místem pro pěší turisty, seniory, cyklisty, rodiny s dětmi, firemní pracovníky, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, jednotlivce i skupiny.
www: Penzion U Marušky   Turnov

Hotel a restaurace v Uherském Hradišti

Hotel a restaurace Koníček, který má za sebou i kus historie se nachází v Uherském Hradišti ve východní části zvané Mařatice (kvalitní levné ubytování Zlínský kraj).
www: Hotel a restaurace Koníček   Uherské Hradiště

© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 151     rss: novinky akce   výměna odkazů