ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
hotel Diery
  Vložit do výběru
Země: Slovensko
Kraj: Žilinský
Oblast: Malá Fatra
Lokalita: Terchová
GPS: 49°15'10.19"N 19°1'58.87"E

E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 739 517 872
Mobil:
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 50
Počet ložnic: 24
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 620 Kč
Cena za osobu a týden od: 4340 Kč
Cena za osobu a den od: 18 EUR
Cena za osobu a týden od: 128 EUR

Kód objektu: CZ-408  
Pošlete odkaz:
Fotografie
hotel Diery Terchová
hotel Diery Terchová
hotel Diery Terchová

hotel Diery, Terchová

Hotel Diery se nachází na frekventované turistické trase, v překrásném prostředí Vrátné, v oblasti vstupu do skalního kaňonu Diery a do Národního parku Malá Fatra. Přijeďte příjemně prožít chvíle Vašeho odpočinku, dovolené, posedět si s obchodními partnery, anebo se svými přáteli do prostředí hotelu Diery. Navštivte stylovou Kolibu, která je součástí hotelu. Nabídne Vám speciality místní kuchyně. Ubytování v pokojích s vlastním sociálními zařízeními s TV poskytne dokonalý odpočinek.

Prostředí, ve kterém se nachází hotel Diery, je jednou z nejhezčích a nejoblíbenějších oblastí Slovenska. Poskytuje odpočinek a relaxaci v průběhu celého roku. V letní sezóně čeká příznivce turistiky a cykloturistiky více než 300 km tras nádhernou přírodní scenerií Narodního parku Malá Fatra. V zimě zajistí blízkost lyžařských svahů vynikající lyžovačku na kvalitně upravených sjezdovkách. Rodinná atmosféra hotelu Diery Vám tak nabídne oázu klidu a odpočinku po krásně prožitém dni v okolní přírodě.

Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2022   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 242     rss: novinky akce   výměna odkazů