ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Moravská bouda, Novopacká bouda
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Krkonoše - KHK
Lokalita: Špindlerův Mlýn
GPS: 50°46'9.233"N 15°36'24.066"E

Web: www.moravskabouda.cz
E-mail: moravska@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 604 684 140
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 52
Počet ložnic: 14
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 17 EUR
Cena za osobu a týden od: 117 EUR

Kód objektu: CZ-090  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Ubytování pro lyžaře ve Špindlerově Mlýně
Moravská Bouda - ubytování Špindlerův Mlýn
Ubytování pro cyklisty s úschovnou kol Špindlerův Mlýn
Firemní akce Špindlerův Mlýn

Moravská bouda, Novopacká bouda, Špindlerův Mlýn

Dovolená pro rodiny u sjezdovky Špindlerův mlýn

Horský hotel Moravská bouda se nachází ve Špindlerově Mlýně, v lokalitě známé jako Sedmidolí (Ubytování pro lyžaře ve Špindlerově Mlýně) - aktivní dovolená Sedmidolí. Díky své poloze a nadmořské výšce (1 220 m n.m.) tvoří jedinečnou základnu pro letní turistiku (Dovolená pro pěší turisty Špindlerův Mlýn), jízdy na horských kolech (Ubytování pro cyklisty s úschovnou kol Špindlerův Mlýn) nebo jen procházky po okolí - aktivní dovolená Špindlerův Mlýn. Tento hotel u sjezdovky nabízí nejen celoroční ubytování v Krkonoších, ale i prostory pro firemní akce, školení, semináře, přednášky, rekvalifikační kurzy, dětské tábory a školy v přírodě v Krkonoších (Firemní akce Špindlerův Mlýn). Chcete-li poznat tuto nádhernou horskou oblast, využijte hotel Moravská bouda jako startovní stanici (Ubytování pro rodiny s malými dětmi Špindlerův Mlýn a okolí).

Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací či sportem. Nabízíme dovolenou pro všechny věkové kategorie, cykloturisty, cizince, lyžaře atd. Přijeďte a ubytujte se u nás!

Hotel disponuje 52 lůžky ve 14 pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a umyvadlem, TV. WC jsou společná na patře. Po předchozí dohodě je možné přidat také přistýlku nebo zapůjčit dětskou postýlku či fén. Všechny pokoje pokrývá WiFi signál. Díky své kapacitě je objekt vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ubytování větších skupin ve Špindlerově Mlýně (Ubytování pro malé i velké skupiny Špindlerův Mlýn a okolí). Příjemné domácí prostředí na Vás čeká i v restauraci, kde si vychutnáte některou z našich vynikajících specialit (Ubytování u vleku s restaurací Špindlerův Mlýn). Pro volné chvíle je tu také sauna (Sauna Sedmidolí). Vaše děti jistě rády využíjí dětský koutek a společenské hry (Dovolená pro rodiny s dětmi Špindlerův mlýn). V podkrovních prostorách jsou k dispozici 2 učebny - vhodné pro firemní akce a školení ve Špindlerově Mlýně. V letním období je příjezd autem možný až přímo k objektu. Ubytování je vhodné pro: ubytování rodin u vleku, ubytování pro sjezdaře, ubytování pro běžkaře, ubytování pro lyžaře u vleku Špindlerův mlýn a okolí.

Hosté mají dále možnost ubytování n Novopacké Boudě, která nabízí ideální podmínky pro ubytování lyžařů a běžkařů. Novopacká Bouda se nachází v blízkosti běžeckých tras a lyžařských vleků. Ubytování zde je vhodné také během letních měsíců, kdy návštěvníci mohou podnikat túry, procházky a výlety po Krkonoších (ubytování pro pěší turisty Špindlerův Mlýn). Novopacká Bouda nabízí ideální podmínky pro ubytování rodin s dětmi, ubytování školních skupin a lyžařských kurzů a také pro skupinové ubytování. Přímo u objektu se nachází parkoviště (ubytování s parkovištěm Špindlerův Mlýn), v zimních měsících Vás rádi do objektu dovezou. V Novopacké Boudě lze pořádat svatby, jubilea, večírky, oslavy a další společenské akce.

Celoroční ubytování Špindlerův Mlýn, ubytování pro lyžaře Královehradecký kraj, skupinové pobyty ve Špindlerově Mlýně, rodinná dovolená v Krkonoších, kvalitní ubytování Špindlerův Mlýn, ubytování školních skupin Špindlerův Mlýn.

Běžecké lyžováníSaunaPes povolenNekuřáciInternetZahradní restauraceTV na pokojiWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiSemináře, školeníRestauraceOslavy, večírkyLyžařský vlekCykloturistika

Dovolená pro pěší turisty Špindlerův Mlýn
Ubytování pro malé i velké skupiny Špindlerův Mlýn a okolí
Moravská Bouda - pobyty pro rodiny s dětmi Špindlerův Mlýn
Ubytování u vleku s restaurací Špindlerův Mlýn
Novopack bouda - ubytování pro lyžaře Špindlerův Mlýn
ubytování pro pěší turisty Špindlerův Mlýn
ubytování s parkovištěm Špindlerův Mlýn
Celoroční ubytování Špindlerův Mlýn
ubytování pro lyžaře Královehradecký kraj
skupinové pobyty ve Špindlerově Mlýně
rodinná dovolená v Krkonoších
Novopacká bouda - skupinové ubytování Špindlerův Mlýn

Mohlo by Vás zajímat
Tanvald Lanové Centrum Proud Harrachov
Lanové Centrum Proud Harrachov Harrachov

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 247     rss: novinky akce   výměna odkazů