ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Sanatorium EDEL
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Olomoucký kraj - Olomoucko
Oblast: Jeseníky - OLK
Lokalita: Zlaté Hory
GPS: 50°15'7.161"N 17°23'26.303"E

Web: www.speleoterapie.cz
E-mail: edel@speleoterapie.cz
Telefon: +420 584 425 327
Mobil: +420 724 122 810
FAX: +420 584 425 135

Typ objektu: rekreační areál
Kapacita: 140
Počet ložnic: 60
Kat.:


Kód objektu: CZ-004  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Dětská léčebna Jeseníky
Ozdravné pobyty pro děti Olomoucký kraj
Léčebný pobyt pro děti Jeseníky
Ubytování pro děti s doprovodem v léčebně Olomoucký kraj
profesionální masáže v Jeseníkách a okolí
netradiční firemní akce v Jeseníkách
Firemní akce a oslavy Jeseníky
Turistické ubytování Jeseníky a okolí
 levné ubytování v Jeseníkách
 školní výlety v Jeseníkách
dětské tábory v Jeseníkách
 individuální a rodinné pobyty v Jeseníkách
přednášky v Jeseníkách
semináře v Jeseníkách
 sympózia, konference Jeseníky
 školení, teambuildingy a meetingy v Jeseníkách

Sanatorium EDEL, Zlaté Hory

Soukromá dětská léčebna v Jeseníkách

Sanatorium Edel je soukromá dětská léčebna respiračních nemocí se speleoterapií. Nachází se ve Zlatých Horách v Jeseníkách (Dětská léčebna Jeseníky). Základem speleoterapie je využívání mikroklimatu podzemního prostředí (zpravidla krasové jeskyně), sanatorium má k dispozici cca 1600 m podzemních chodeb ve zrekonstruovaném důlním díle 7 km od areálu (Ozdravné pobyty pro děti Olomoucký kraj). Díky vysoce modernímu vybavení a krásnému lesnatému okolí se stalo velmi vyhledávaným hlavně pacienty s nemocemi dýchacích cest a neurologickými potížemi (Léčebné pobyty pro děti Olomoucký kraj). Léčba se opírá především o klimatoterapii, speleoterapii, inhalace, rehabilitační cvičení a otužování (Léčebný pobyt pro děti Jeseníky). Každý pacient absolvuje na začátku a konci pobytu vyšetření specialistou ORL.

Kapacita sanatoria je 105 lůžek pro dětské pacienty a 33 lůžek pro jejich doprovod (Ubytování pro děti s doprovodem v léčebně Olomoucký kraj). U dětí ve věku od 2 do 6 let jsou upřednostňovány pobyty s jedním z rodičů. Prostory speleoterapie byly upraveny pro pobyt dětí, a tak zde mohou využít malou tělocvičnu s hřištěm pro basketbal, volejbal, možností hry stolního tenisu aj. Pro odpočinek je určena vybavená lehárna. Samozřejmostí je hygienické zázemí a stoly pro hru i malou svačinu. Sanatoruium poskytuje také profesionální masáže v Jeseníkách a okolí. Ochotný personál Vám pomůže s výběrem.

Pro firemní zákazníky jsou připraveny vhodné prostory pro přednášky, semináře, sympózia, konference, školení, teambuildingy a meetingy v Jeseníkách, zajistíme Vám ubytování a stravu, cateringové služby, technické vybavení a také návštěvu speleoterapie – netradiční firemní akce v Jeseníkách – pro tyto účely je v hloubce 93 m pod zemským povrchem k dispozici bar s posezením (Firemní akce a oslavy Jeseníky).

Součástí areálu je ubytovna EDEL s kapacitou 46 lůžek (Turistické ubytování Jeseníky a okolí). Ubytovna nabízí levné ubytování v Jeseníkách a je vhodný pro školní výlety, dětské tábory, individuální a rodinné pobyty v Jeseníkách.

Přijďte si odpočinout, načerpat síly a ulevit zdravotním problémům do dětské léčebny ve Zlatých Horách.

BarWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSemináře, školeníSaunaRestauraceParkování uzavřenéNekuřáciOslavy, večírkyInternetCykloturistikaBěžecké lyžováníBazén

Mohlo by Vás zajímat
Malá Morávka Lanové centrum PROUD Jeseníky
Lanové centrum PROUD Jeseníky Karlov pod Pradědem

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 235     rss: novinky akce   výměna odkazů